Opinie o Aero-Gse Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Główną gałęzią działalności spółki jest produkcja i sprzedaż specjalistycznych maszyn oraz urządzeń wykorzystywanych w lotnictwie dla naziemnej obsługi statków powietrznych. Spółka zajmuje się nie tylko sprzedażą maszyn i urządzeń wykorzystywanych na lotniskach, ale również sprzedażą części zamiennych, świadczeniem usług naprawy oraz konserwacji GSE (ground support equipment). Spółka cechuje się koncepcją działalności tzw. ”SSS” (Sale, Service and Spare parts), czyli Sprzedaż, Serwis, Części zamienne. Na tym polega nasza konkurencyjna przewaga, ponieważ oferujemy kompleksowy pakiet usług dla naszych klientów. Podstawowa grupa klientów AERO-GSE sp.z o.o. to: • Porty lotnicze • Linie Lotnicze • Firmy Handlingowe • Firmy budowlane Działalność naszej spółki obejmuje takie kraje jak: Polska, kraje byłego ZSRR czy kraje bliskiego wschodu.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aero-Gse Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Administrator Nowy wpis

W firmie Aero-Gse Sp. z o.o. sp.k. niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Mechanik Lotniczy. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 7100 .

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Aero-Gse Sp. z o.o. sp.k.?

BOB

Rekrutacja wygląda tak, że zbierane są CV kandydatów i wybierani spośród nich dokumenty takich osób, które najsensowniej spełniają wymogi stawiane przez władze spółki. Przełożeni zapraszają na rozmowę kwalifikacyjną, w trakcie której nie przeprowadza się żadnych testów, egzaminów czy sprawdzania kwalifikacji. Firma obdarza dużym zaufaniem kandydata i opiera się na danych zawartych jedynie w CV bez wglądu w dokumenty dotyczące wykształcenia czy doświadczenia. Zatrudnienie w firmie na okres próbny weryfikuje, czy dana osoba nadaje się do pracy na danym stanowisku. W sytuacji, gdy jest w firmie dostępny specjalista, który może wdrożyć nowego pracownika (który potrzebuje przeszkolenia), to takie szkolenie jest możliwe. Rzecz jasna firma preferuje osoby, które mają doświadczenie i potrafią samodzielnie podejmować działania w ramach swoich obowiązków. Głównym wymogiem władz spółki jest efekt pracy, a nie staranne działanie. Dotyczy to szczególnie działu sprzedaży, który "nakręca" zarobki firmy oraz działu zaopatrzenia i logistyki. Z kolei od administratora biura wymaga się nie tylko samego zarządzania sprzętem biurowym i pracowniczym oraz firmowymi autami, ale także koordynacji działań prawnych, administracyjnych, urzędowych, rejestrowych, marketingowych, księgowych. Docelowo powinna to być osoba obdarzona zdolnością wytrwałego dążenia do uzyskania korzystnego rezultatu dla firmy w starciu z wszelkiej maści urzędami, firmami, instytucjami, handlowcami itp. W tej sytuacji najlepiej poradzić sobie może energiczna osoba o wykształceniu prawniczym z doświadczeniem w postaci m.in. prowadzenia własnej firmy, pracy w instytucjach państwowych i samorządowych. Przydaje się też doświadczenie dziennikarskie. Serwisant z kolei powinien być w pełni dyspozycyjny i dostępny o każdej porze.

Elżbieta
@BOB

ile przeważnie trwa ten okres próbny podczas którego nastepuje weryfikacja czy kandydat się nadaje czy nie? miesiąc, więcej ? jaką umowę taki kandydat wtedy dostaje ?

MOB
@BOB

Poprzednia odpowiedź pochodzi od MOB. Przepraszamy za przeoczenie.

MOB Nowy wpis
@Elżbieta

Umowa o pracę na okres próbny trwa 3 miesiące.

Natalia Nowy wpis
@MOB

Widziałam, że studenci tu pracują, oni nie mają przypadkiem możliwości, żeby wziąć zlecenie?

MOB Nowy wpis
@Natalia

Oczywiście, studenci mogą pracować na umowie zlecenie. Wszystko zależy od tego, jaka umowa jest korzystniejsza dla pracownika. Firma nie narzuca odgórnie rodzaju umowy.

NICK

Umowa o pracę.

Czy Aero-Gse Sp. z o.o. sp.k. zatrudnia studentów?

Dział Administracji

Tak, zatrudniamy studentów, ale nie tylko.

Tak, zatrudnimy studentow

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Mechanik serwisu w firmie Aero-Gse Sp. z o.o. sp.k.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.

Jaki dress code obowiązuje w Aero-Gse Sp. z o.o. sp.k.?

Dział Administracji

Dziękuję za zainteresowanie naszą firmą. Na co dzień obowiązuje styl casual, czyli elegancko, ale wygodnie. W zależności od zajmowanego stanowiska może być wymagane noszenie stroju firmowego, np. odblaskowych kurtek czy kamizelek.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Aero-Gse Sp. z o.o. sp.k.?

Dział Administracji

Zaskakujące pytanie, przyznaję. 12/12 to równoważny czas pracy, tymczasem w AERO-GSE w większości przypadków obowiązuje standardowy, 8-godzinny czas pracy (tj. średnio 40 h w tygodniu). Jeśli zdarzają się nadgodziny (np. w trakcie podróży służbowej), to jak najbardziej można je wykorzystać w dogodnym dla siebie terminie, po akceptacji ze strony przełożonego (a ta akceptacja niemal zawsze jest). W zależności od stanowiska możliwa jest praca w niepełnym etacie, jednakże informacja o tym każdorazowo jest podawana w ogłoszeniu o pracę. Co innego staże lub praktyki - w tym przypadku czas pracy ustalany jest każdorazowo według Kodeksu Pracy i wymogów umowy z daną uczelnią czy szkołą.

Co wchodzi w socjal Aero-Gse Sp. z o.o. sp.k.?

Dział Admin

Aktualnie umożliwiamy skorzystanie z ubezpieczenia grupowego i kart sportowych. Dla stanowisk technicznych dochodzą również szkolenia specjalistyczne, ustalane bezpośrednio z przełożonym.

Czy Aero-Gse Sp. z o.o. sp.k. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Dział Admin

Pracujemy w systemie jednozmianowym, przy czym obowiązuje 8-godzinny czas pracy. Zaczynamy między godziną 7 a 9:00 i analogicznie do rozpoczęcia kończymy. Możliwe jest skorzystanie z godzinnej przerwy obiadowej, aczkolwiek czas ten nie wlicza się do czasu pracy. W okolicy biura (ok. 500 m) znajdują się 2 restauracje i bistro, z których najczęściej korzystają nasi pracownicy.

Czy pracownicy w Aero-Gse Sp. z o.o. sp.k. dogadują się między sobą?

Dział Admin

Jak najbardziej. W AERO-GSE większość projektów wymaga pracy zespołowej, międzydziałowej (admin, supply, sales, finance), dlatego ważne są dla nas komunikacja wewnętrzna i otwartość na drugiego człowieka. Czasem lubimy też wspólnie gdzieś "wyjść", albo zjeść urodzinowy tort :)

Czy jest możliwość w Aero-Gse Sp. z o.o. sp.k. pracy na część etatu?

Dział Admin

W zależności od stanowiska, istnieje możliwość zatrudnienia na niepełny etat. O ile nie jest to wyraźnie zaznaczone w ofercie pracy, warto temat ten poruszyć podczas rozmowy telefonicznej lub na samym spotkaniu rekrutacyjnym.

Dział Admin

Ostatnie miesiące były czasem wytężonej pracy w związku z reorganizacją naszej spółki, w tym w zakresie HR. W ubiegłym roku rozpoczęliśmy również z powodzeniem współpracę z lokalnymi szkołami w ramach praktyk zawodowych dla uczniów zainteresowanych branżą GSE. Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie aktualnych pracowników do podzielenia się opiniami, jak oceniają zaistniałe zmiany.

Henry

Pewnie dobrze się pracuje i dlatego tak rzadko korzystają z forum!!

Jason

Czy ktoś pracuje obecnie w tej firmie i jest w stanie powiedzieć jaka jest sytuacja? Coś się zmieniło?

Wojtek

Niestety tez mialem do czynienia z ta firma, po prostu szkoda slow, ale skomentuje ja zeby inni ludzie nie nabrali sie tak jak ja: Po pierwsze: wymagania ogromne, zero wsparcia, ogromna presja na pracowniku Po drugie: zarobki smiesze za wykonywana prace, wykorzystywanie pracownikow, wspomne ze moja praca polegala na wyjazdach delegacyjnych, co dla mnie jest ok, ale nie mialem zadnego delegacyjnego, ani premii uznaniowej za dodatkowe rzeczy np. dwa razy mialem sytuacje, gdzie trzebabylo byc w swinoujsciu na drugi dzien (siedziba firmy to Krakow), wyjechalismy z krk wieczore, w swinoujsciu bylismy na 3-4 w nocy, zeby rano wstac i pojsc do pracy. Nawet nie dostalem za to podziekowania nie mowiac juz o jakims wynagrodzeniu, bo co ludzi motywuje jak nie mozliwosc zarobienia pieniedzy. Nastepna kwestia, bylem na delegacji w Minsku z tej firmy, musialem wyslac maila, gdzie bialorus nie jest w uni i oplaty sa bardzo wysokie, ze wzgledu na to, pracodawca potwrocil mi to z wyplaty. Zajmowalem sie rowniez kupnem samochodu firmowego, sciagnalem samochod do firmy, blad moj ze pplacilem swoimi pieniedzmi, nigdy juz tego nie zrobie, bo do tej pory nie zostalo mi zwrocona czesc za samochod. Bylem na delegacji we wloszech, gdzie dla klienta w polsce byl przygotowywany samochod, wspolkontrahent we wloszech uszkodzil samochod, niewielkie przerysowanie przedniego zderzaka, ale nie zglosilem tego mojeju szefowi, zostalo mi potracone to z wyplaty, koszt ok. 800zl.....to tak sie dba o wlasnego pracownika, moj obecny wtedy szef, nawet nie stanal w mojej obronie, nie powiedzial, ze to nie moja winna, po prostu mnie obciazyl. Przykladow mozna mnozyc, na szczescie pracowalem tam tylko nieco ponad pol roku, dobrze ze tylko tyle, bo jak podliczylem ile zarobilem, a ile firma mi nie wyplacila lub potracila, to wyszedlem na zero. Dla przyszlych czytajacych to, szkoda czasu na ta firme.

Pitrek

Zarobki śmieszne, byłem kiedyś na rozmowie.... jeżeli wybieracie się na rozmowe to szkoda Waszego czasu

Onyx_79

Uciekajcie jak najdalej, żaden szanujący się pracownik nie wytrzyma w tej firmie dłużej niż okres próbny, szkoda, że przedsiębiorstwo ma taką politykę....bo tylko na tym traci branża fajna, rozwojowa ale nie w tej firmie

dj

zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie, byłem na rozmowie. Proponują utworzenie swojej działalności na podstawie umowy spółki cywilnej a pensja to naj nisza krajowa, szkoda mojego i waszego czasu. pozdrawiam

karas

Wypłaty są niskie, wymagania bardzo wielkie. Atmosfera w firmie tak sobie.

Olaboga

Miałam krótką przygodę z tą firmą. Zarobki niższe niż w korpo, ale w jak dla mnie praca ciekawsza.

foonk

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej. Bardzo śmieszna firma. Nigdy bym się nie zdecydował na pracę w tak śmiesznej firmie. Wymagania są na dość wysokim poziomie natomiast firmę nie stać na dobrych specjalistów. Dlatego szukają Leszków do pracy i to już chyba ładnych parę lat. Albo rotację mają dużą albo nikt się nie godzi na tak kiepskie warunki. Nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Aero-Gse Sp. z o.o. sp.k. - Kraków

Aero-Gse Sp. z o.o. sp.k.
1.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Balicka 100
    30-149 Kraków
  • NIP: 6772419908 KRS: 0000930428

Aero-Gse Sp. z o.o. sp.k.