Lavoro Sp. z o.o.

Opinie o Lavoro Sp. z o.o.

Matt Nowy wpis

Witam, jak sytuacja w firmie w stosunku do pracowników z orzeczeniem. Zastanawiam się nad oferta w Siemianowicach jako operator udt. Jak płacą? Czy dalej zwalniają po paru miesiącach z grupą. Bo mam umiarkowany. Pozdrawiam

Nowy wpis

@Matt

Dzień dobry. W sprawie oferty w Siemianowicach bardzo proszę o kontakt z osobą która bezpośrednio nadzoruje rekrutację w tym miejscu i udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania. tel: 791 120 788 lub 530 007 413. Dziękujemy i pozdrawiamy

@Matt

A to firma zatrudnia też pracowników bez orzeczenia? Co do tego zwalniania to akurat nie mam pojęcia, ale też widziałem takie opinie dodane już dość dawno temu. Może coś w tej kwestii się zmieniło? Ktoś pracował dłużej niż pół roku?

Jaka umowa obowiązuje w Lavoro Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Pracodawca Nowy wpis

Dzień dobry. Umowa o pracę na czas określony. Dziękujemy za pytanie i pozdrawiamy

Dzień dobry. W Lavoro Sp. z o.o. wszyscy pracownicy wykonują swoją pracę w oparciu o zawarte umowy. Jeżeli dotarła do Państwa jakakolwiek informacja przecząca temu, bardzo proszę o kontakt na adres mailowy: lavoro@lavoro.com.pl lub telefoniczny: 570 570 390 celem weryfikacji konkretnego zdarzenia przez Dział Kadr i Płac. Pensje również wypłacane są terminowo a jeżeli dysponujecie Państwo inną wiedzą w tym temacie, również prosimy o kontakt w tej sprawie. Dziękuję

Greg

Ta firma to porażka!Naciągają ludzi,aby pracowali w weekend,święta bo mają pieniądze z krótkiej umowy zlec.od PFRON.Max.2miesiące i zwalniają, zaraz następny z dotacją.W realu pracujesz po 12godzin za najniższą krajową noce do następnego dnia ranka. Warunki na umówię to fikcja..Zero szacunku,kultury,prostactwo,donosicielstwo,mobbing na porządku dziennym..Koordynator był super,pomocny, u mnie na terenie ,a potem zajechali go zazdrośni,niedouczeni ludzie. Teraz mamy w stylu lat 90-tych…Cebularze i januszostwo ta firma

Hihi
@Greg

A wiecie gdzie w takiej sytuacji trzeba zgłosić jak pip nie pomoże to został sąd

Hehe
@Hihi

Ile płaci hehe

@Hihi

to raczej oczywiste ale no właśnie skoro do dziś tego nie zrobili to też może czegoś nie oznaczać przypadkiem? chyba, że było zgłoszenie i nikt o tym nie wspomniał?

Rafał
@Greg

Gdyby było tak "super"to te negatywne opinie nie miałyby miejsca

@Rafał

A to nie chodziło o jakąś zazdrość? Czyli u Ciebie pomocny nie był, że tak twierdzisz? Z czym miałeś problem w takim razie?

@Rafał

Dzień dobry. W kwestii wszelkich niepokojących Państwa zdarzeń zapraszamy do bezpośredniego kontaktu celem weryfikacji oraz wyjaśnienia: lavoro@lavoro.com.pl lub telefonicznie: 570 570 390 wew. 4. Dziękuję

Lukii
@Hehe

To nie polecasz pracować?

Kkkkkk
@Weronika

Czy można pracować na pół etatu?

@Kkkkkk

Dzień dobry. Każdą ofertę pracy oraz aplikację kandydata nią zainteresowanego rozpatrujemy indywidualnie i jeżeli jest taka możliwość, to oferujemy pracę również w niepełnym wymiarze godzin. Prosimy o kontakt: praca@lavoro.com.pl

Mark
@Greg

Racja robiłem dwa lata temu i jak tylko dostanę pieniądze za osobę z grupą to podziękowali i tak samo jest we firmie Brembo byłem rok temu i dwa razy w tym i ciągle szukają kogoś do pracy tylko też pracownik sam ucieka

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Lavoro Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Aleksandra

Szukam info o pracy jako Pracownik biurowy – recepcjonistka/recepcjonista. Jestem ciekawa, czy podczas rekrutacji sprawdzają znajomość programów typu Excel czy Word itd.? Albo znajomość angielskiego?

@Aleksandra

Dzień dobry. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem rekrutacji: praca@lavoro.com.pl w celu weryfikacji interesującego Pani/Pana stanowiska pracy. W zależności od wymagań niezbędnych przy wykonywaniu obowiązków na danym stanowisku pracy, przeprowadzamy rekrutację pod kątem znajomości obsługi programów komputerowych oraz języka obcego. Dziękuję

Xxx

Nie rozumiem skąd tu tyle złych komentarzy. Pracuję w firmie Lavoro już dłuższy czas, zero jakichkolwiek problemów, pensja zawsze na czas a zdarza się nawet przed terminem. Atmosfera jest bardzo przyjazna, ludzie w administracji zawsze pomogą z chęcią. Naprawdę nie wiem skąd tu tyle nienawiści... A płaca i godziny pracy zależą od tego, jakie warunki da zakład.

Dla mnie to totalna porażka. Koordynator ma w (usunięte przez administratora) wszystko. Nie oddzwania, nie odbiera, nie odpisuje. Kontaktu brak. Wypłata za szkolenia nie wypłacona. Nikomu nie polecam.

@Nowy

Dzień dobry. Staramy się bezzwłocznie reagować na wszelkie poruszane przez Państwa kwestie, dlatego też bardzo prosimy o kontakt na numer telefonu 570 570 390 wew. 4 w celu wyjaśnienia opisanej sytuacji. Sprawę wyjaśnimy priorytetowo, tym bardziej, iż wszelkie kwestie finansowe względem Pracowników realizujemy terminowo.

Mark

Lavaro z katowic ogłasza nabór na pracę już w Ops Chorzów do pracy w Adient i ciągle pracownika szukają i z grupą a potem zwalniają bo mają dodatek i pieniądze i następny a szczelic w (usunięte przez administratora)to jest mało

Ilona
@Mark

bez grupy ( czy tez orzeczenia) nie ma szans na prace w firmie?

@Ilona

Dzień dobry. Spółka zatrudnia również osoby bez orzeczenia o niepełnosprawności. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: praca@lavoro.com.pl

@Mark

Lavoro katowice ul.mickewicza 13.10.2022 Po dzisiejszej rozmowie z pracownikiem (Kobieta) uznałem, że należy powiadomić dyrekcję Adienta o podejściu tej firmy do Swojego pracownika jak i prasę .

@Mark

To zasługa prezydenta siemianowic Rafała Piecha,....

@Rafał ojciec

Dziękujemy za informację. Równocześnie pragniemy wskazać iż wszystkie należności wypłacane są naszym Pracownikom terminowo i bezzwłocznie. Jeżeli zaistniała jakakolwiek sytuacja co do której ma Pan wątpliwości, bardzo proszę o kontakt pod numerem telefonu: 570 570 390 wew. 4 - chcielibyśmy bezpośrednio wyjaśnić wszelkie podnoszone przez Pana kwestie.

ona

Pracowałam w Lavoro przez ostanie pół roku. Wszystko było w najlepszym porządku, pensja wypłacana przed terminem a koordynator super !!! Polecam !!!

@ona

Dziewczyno, nie dokońca , pensja z poślizgiem. I do tego pracownik bez umowy .....

Rafał ojciec

Pracownicy LAVORO lekceważą Swoich pracowników, są to osoby bezczelne i kłamliwe. (usunięte przez administratora).

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Lavoro Sp. z o.o.?

pytanie

Czy może tutaj pracowac osoba uposledzona w stopniu lekkim ?

@pytanie

jakie są rodzaje stanowisk ? dla osob z orzeczeniem

pytanie

Co robi się tutaj jako pracownik ?

pytanie

Osoba upośledzona umysłowo może tutaj pracować ?

@pytanie

Ale Tobie chodzi jako ten przyjmujący ofertę od tej firmy czy jako u nich bezpośrednio zatrudniony?

@pytanie

W Lavoro Sp. z o.o. preferowane jest zatrudnianie pracowników w oparciu o umowę o pracę. W Spółce zatrudniane są również osoby z orzeczonymi różnego rodzaju niepełnosprawnościami. W zależności od umiejętności i predyspozycji danego kandydata, jest mu przedstawiana odpowiednia oferta pracy. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu: praca@lavoro.com.pl

@pytanie

Tak, w Lavoro Sp. z o.o. zatrudniane są również osoby z orzeczonymi różnego rodzaju niepełnosprawnościami. W zależności od umiejętności i predyspozycji danego kandydata, jest mu przedstawiana odpowiednia oferta pracy. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu: praca@lavoro.com.pl

Gizmo

Co do zachowania kadry w tej firmie. Okazywanie wyższości, poniżanie innych. Prosty przykad, zadanie pytania, polepszenie o coś a w odpowiedzi opryskliwe zachowanie, niegrzeczne w typie "my jesteśmy Panami Ty zerem". Radzę uważać na pracę w tej firmie. Po prostu nie polecam.

Nina
@Gizmo

Nie rozumie do mnie jakby pracodawca się tak odezwał czy kierownik to bym mu tak odpowiedziała jak on mnie traktował by mnie jak Głowno to i ja bym to potraktowała jak Głowno i 5 min mnie by już tam nie było niech sami rękawki zakazują i biorę się za robotę jeszcze trochę i będę skomleć by niepełnosprawny robił bo mają kasę duża z tego a zdrowego człowieka nie zatrudnia bo za dużo stracą niech tylko wprowadza rząd lad

Zatrzymania części zarządu Lavoro... Będą kłopoty z kasą....

marko

pracuje w Siemianowiocach 3 miesiąc jest ok ,

ten

przed podpisaniem umowy mozna zobaczyc stanowisko to akurat jest fajne płaca raczej normalna umowa p pracę

Czy nowo zatrudnione osoby w Lavoro s.c. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

nova

tak

Paurodesu

Wszystko ok poza tym, że nie wypłacają pieniędzy ;)

praca

zatrudniają ludzi do brudnej roboty cięzkiej jak w konewce a tam za nic mają ludzi

Zuza

Widziałam informację, że firma jest zamknięta na stałe, czy ma to związek z obecną pandemią?

admin

Jakie masz wspomnienia z pracy w firmie Lavoro s.c.? Opowiedz o tym na naszym forum.

Aarec
@admin

Dziwię się tym nie zadowolonym pracownikom że się dają wykorzystywać. Przecież osoba niepełnosprawna może tylko 7 godz. pracować a płacone ma mieć jak 8. Dodatkowe 10 dni urlopu płatnego w roku, dodatkowe 15 minut przerwy płatnej i żadnych nadgodzin ani pracy w nocy. Takie są Polskie przepisy i jak Lavro nie chce się do nich stosować to w ogóle nie podejmować tam pracy.

Olek
@Aarec

Rozumiem ciebie ale zapomniałeś doprecyzować, to co napisałeś to się należy pracownikowi z umiarkowanym i znacznym stopniem niepełnosprawności co do nocek to się zgadzam osoba z lekkim stopniem niepełnosprawności nie powinna pracować w godzinach nocnych.

Zostaw merytoryczną opinię o Lavoro Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Lavoro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lavoro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lavoro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lavoro Sp. z o.o.