Kiko Milano

Opinie o Kiko Milano

margotka 2016-08-22 14:47:59
Atmosfera bardzo fajna ( na tle innych sklepów w CH) zarobki minimalnie ponad normę, możliwość otrzymania premii za realizację wyniku sklepu (szkoda że nie za własne wyniki sprzedaży). Wymagana umiejętność robienia makijaży i technik sprzedaży.
asik 2016-10-04 19:19:43
Proszę o informację jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko Makijazystki-Konsultantki.
ada.m 2016-10-11 15:02:47
Rekrutacja prowadzona przez dwie osoby, na spotkaniu oprócz mnie jeszcze dwie inne kandydatki. Spotkanie trwało ok. 1,5 h. Pytania standartowe, trzeba było opowiedzieć coś o sobie, czy i skąd zna się markę Kiko, czy lubimy wyrazisty, mocny makijaż, czy umiemy pracować pod presją czasu. Oczywiście, ze strony rekrutujących padło wiele informacji o firmie, standartach pracy i przedstawienie stanowiska na które aplikowałam.
Atmosfera pozytywna, nie stresująca. Dużo śmiechu i żartów.
daktyl 2016-10-16 18:11:43
czy standardowe i łatwe pytania, bo wymagania na takie stanowisko jak Makijażystka - Sales Assistant to już oświadczenie handlowe w branży kosmetycznej, i niemiecki albo angielski
Zostaw swoją opinię o Kiko Milano - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kiko Milano