logo Kekemeke.pl

Kekemeke.pl

Opinie o Kekemeke.pl

jp100% 2016-02-17 11:34:21
Po pierwsze Przedstawiciele handlowi na pewno nie mają umowy o pracę tylko o dzieło. Po drugie nie mają samochodów służbowych tylko musisz wykorzystywać prywatny i rozliczają Ci za niego ryczałt. Nie wiem jak na innych stanowiskach.
Miszka 2016-03-31 17:00:31
Byłam u nich na rozmowie w sprawie pracy na stanowisku Sales Representative (przedstawiciel handlowy). W ogłoszeniu napisane jest, że oferują "pracę na pełny etat". Jest to wprowadzanie ludzi w błąd, ponieważ oferowany przez nich sposób zatrudnienia to umowa o dzieło (lub własna działalność)... W ogóle jak można oferować tego typu umowę przy tego typu obowiązkach??? Nie posiadają floty samochodowej.
jolly 2016-04-05 15:22:24
Nie oferują umowy o pracę, ponieważ jest to bardzo młoda firma, która się dopiero rozwija, ale za to mają inne plusy - np. prywatna opieka medyczna :) Rekompensują fajnym wynagrodzeniem i atmosferą, młody, zgrany zespół. Fajne jest też to, że można brać udział tak naprawdę w tworzeniu firmy i ma się wpływ na jej rozwój. Dobra firma dla osób, które szukają czegoś więcej niż ciepłej posadki.
pff 2016-04-07 08:11:36
Dokładnie. Niestety przedstawiciel handlowy zatrudniony jest na umowę o dzieło lub w ramach własnej działalności gospodarczej. Słabo.
asiiik 2016-04-13 10:54:40
Hej. A czy ktoś się orientuje jaką podstawę proponują przedstawicielom handlowym??
Praca na umowie o dzieło czy własna działalność mnie nie odstrasza jeśli zaproponują dobrą podstawę abym mogła opłacić ZUSy
yuiop 2016-04-14 09:06:31
Widzę, że zaczęli rekrutację na dużą a skalę :). Też się z chęcią dowiem o warunkach zatrudnienia przedstawiciela handlowego.
Krzysztof 2016-05-31 20:07:57
Jestem po rozmowie rekrutacyjnej - są na tak - zrezygnowałem, beznadziejna kadra rekrutacyjna, umowa o dzieło, brak auta, wyglądają na całkowicie niepoukładanych, nie dziwię się że rekrutacja na dużą skalę :) zrobiłem wywiad klienci rezygnują z usługi kekemeke dla konkurencji everytap :)
Szukam_miszkania 2016-06-06 14:05:55
Atmosfera w biurze super (psa nawet mają). Płacą na start trochę mało. Samochodu nie dają. Prowizje za to bardzo ok. Prywatny pakiet zdrowotny - na plus. Rozmowa rekrutacyjna na fajnym poziomie. Fajni normalni ludzie bez wywyższania się. Czekam na odpowiedź. Byłem na kilku rozmowach w tamtym tygodniu i ta zdecydowanie najbardziej sensowna.
Kowal 2016-06-08 10:26:59
Żenada - odradzam zdecydowanie - zaproponowali mi umowę o dzieło, nie bardzo potrafili określić co dokładnie wymagają i jakie są obowiązki.
O prowizji usłyszałem tylko że jest i mętne tłumaczenie jak jest liczona i wypłacana,,,, ciekawe czy sami kumają haha:). Wole firmy z lepszym i bardziej profesjonalnym podejściem i z normalną umową !
Agata 2016-06-08 11:55:56
jak jest pies to są pchły :)
Kotek 2016-06-08 14:43:15
Miałem wysłać CV, ale dam sobie spokój...
Burger 2016-06-09 09:06:09
Ludzie - odbierajcie telefony i reagujcie ! Próbuję się z wami skontaktować od poniedziałku, panna mówi ze oddzwoni i zero reakcji - o co chodzi ???
Zwineliście się czy jak?
fajnie było przy podpisaniu umowy a potem już całkowita kicha !

Gaiii 2016-06-09 12:18:43
Ogolnie spoko. Zaproponowali normalną umowę o pracę po miesiącu próbnym. Chyba jakaś spora rekrutacja bo widziałam chyba kilka osób do rozmowy. Szkolenia produktowe i z tego co zrozumiałam sprzedażowe też (nie potrzeba doświadczenia). Pensja podstawowa 2500 + prowizje. Dostałam zaproszenie na 2 etap ale nie wiem czy pójde bo dostalismy podwyżke w mojej firmie :-)
Kali 2016-06-13 20:24:22
A ja zrezygnowałem, znajomy pracował i odradza, umowa dzieło , brak auta , brak bazy i kontaktów .
Rozmowny 2016-07-20 10:03:49
Powiem tak - jaki przedstawiciel - oni szukają jeleni co będą ganiać z ich aplikacją po burgerownaich i wciskać jaki to genialny produkt oferują. Byłem , posłuchałem, zrezygnowałem .
Żadna umowa o prace tylko dzieło i wssiadasz w autobus :)
Nie polecam nikomu.
jacek 2016-07-20 10:28:18
no dobra, ale co powiecie na prace jako Doradca Klienta – Specjalista ds. Sprzedaży, bo chyba sporo można na tym zarobić, nie uwazacie? Mam nadzieje, że jeszcze podadza konkretną stawke.
Zostaw swoją opinię o Kekemeke.pl - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kekemeke.pl