Jobs4Europe B.V.

De Lutte

Opinie o Jobs4Europe B.V.

mm 2016-02-25 07:03:46
wypłaty ok, co tydzień, mieszkania po 8-10 osób, warunki dość ubogie.
sonia667 2016-02-26 20:24:31
Biuro tragedia. Kontakt z biurem tragedia. Warunki mieszkaniowe dobre po złe zależy gdzie się robi.
studentka 2016-07-11 10:21:35
Pracowałam na produkcji za pośrednictwem firmy Jobs4Europe. Ze względu na młody wiek nie mogłam liczyć na dużą stawkę godzinową, chociaż i tak była ona wyższa niż w konkurencyjnych firmach (ok. 6,43€/h w wieku 18 lat). Mieszkania pracownicze mają standard bardzo średni, ale w przypadku jakiejś usterki czy problemu zawsze pojawiał się ktoś z biura z pomocą. Pensja wypłacana zawsze na czas, z tym nikt tam pracujący nie miał problemu. Koordynatorzy chętnie wypłacali także zaliczki, kiedy była taka potrzeba. Tutaj niestety wszelkie zalety się kończą. W mieszkaniu nie było Wi-Fi (choć prawda jest, że z reguły Internet jest), a samochód służbowy był przydzielany i odbierany wg niezrozumiałego systemu. Po trzech tygodniach rzetelnej pracy zakład pracy, w którym pracowałam ogłosił przestój i zwolnił kilkunastu pracowników z najkrótszym stażem pracy, w tym i mnie. Jobs4Europe nie udało się znaleźć mi już żadnej pracy ze względu na brak posad. Rozumiem wprawdzie, że to poza ich możliwościami, ale wciąż - można było nie sprowadzać ludzi z Polski pod przynętą dobrze płatnej pracy.
Nic 2016-07-18 14:13:51
Specjalista jest tutaj potrzebny, jeśli ktoś lubi branżę niech wysyła CV
buła 2016-10-30 01:57:04
Odradzam. Wiele rzeczy można napisać, w tym momencie lepiej krótko powiedzieć.
I że wyplacają to ok ,ale ze po jakimś czasie wydało się ze posrednik bierze 30% twojej pensji
I dlatego szukają specjalistów.
Jak to się mówi, MEDIAMARKT - nie dla idiotów
Przemek 2016-10-31 09:43:47
Nie polecam.
Pierwszą zaplaconą tygodniówke dostalem po 2,5 tygodnia.
-Bardzo dobrze pamietam.
kudłaty 2016-11-26 10:45:59
Wypłaty co tydzień ok. Mieszkania są do zaakceptowania. Kontakt z biurem to masakra. Koordynatorka Ewelina, która na każde pytanie odpowiada że nie wie, moim zdaniem jest najgłupszą osobą w całej Holandii.
ALONZO 2016-11-27 20:10:40
UWAGA ZNÓW POSZUKUJĄ OSÓB NA GÓRA 3,5 TYGODNIE - NAPEWNO NIE BĘDZIE PEŁNYCH GODZIN
Zostaw swoją opinię o Jobs4Europe B.V. - De Lutte
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jobs4Europe B.V.