Opinie o Jean Vidal w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jean Vidal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jean Vidal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jean Vidal w Warszawa

Magda Nowy wpis

A wiecie czemu ta firma już nie istnieje ? Jakieś konkrety ?

M. Nowy wpis

@kuba - firma już nie istnieje. Zakończono współpracę z partnerami biznesowymi i konsultantami z dniem 31.12.2015r. Jak już wcześniej pisałam, ogłoszenia, jakie ukazują się w portalach ogłoszeniowych, prawdopodobnie są stare (z okresu działalności firmy) i same się odnawiają.

M. Nowy wpis

Tak, ogłoszenia być może wiszą, bo pisali je partnerzy biznesowi firmy (ja zresztą też, budując własną strukturę konsultantów) i zapewne niektóre się odnawiają same. To był MLM i niestety, właściciel rozwiązał z nami umowy z dniem 31 grudnia. Niestety, właściciel nie nadawał się do prowadzenia tego typu biznesu i mimo zaangażowania partnerów biznesowych i świetnych kosmetyków, firma upadła.

M.

Firma, niestety upadła i zakończyła działalność z dniem 31 grudnia 2015r., rozwiązując wszystkie umowy z partnerami... :/

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Jean Vidal? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
M.

Tak, ponieważ firma działa w systemie marketingu sieciowego (MLM) i obecni partnerzy budują swoją sieć sprzedaży, poprzez rekrutowanie nowych partnerów w całej Polsce. Nie ma znaczenia, gdzie pan mieszka - pana narzędziem pracy staje się praktycznie komputer i katalog produktów. Spośród innych systemów sprzedaży bezpośredniej firmę wyróżnia właśnie to, że podpisuje z partnerami umowy (zlecenie lub partnerskie - w zależności od tego, czy prowadzi pan DG czy nie). Gdyby były jakieś pytania, proszę pisać do mnie bezpośrednio (mail w wiadomości powyżej) - wszystko wyjaśnię.

M.

Tak, jak już wspomniałam, jest to marketing sieciowy (MLM), więc może pan współpracować z firmą z każdego zakątka Polski. Pana narzędziem pracy staje się w zasadzie komputer i katalog z produktami, więc nie ma ograniczeń terytorialnych :) Warszawa, Bydgoszcz, Szczecin czy Gdańsk - ogłoszenia o współpracy ukazują się w całej Polsce, ponieważ w całej Polsce obecni partnerzy budują swoją sieć sprzedaży. Firmę wyróżnia to, że podpisuje z partnerami umowy (zlecenie lub partnerskie - w zależności, czy ktoś prowadzi DG czy nie), co jest rzadkością w systemach MLM.

M.

Jestem Partnerem Biznesowym w Jean Vidal, mam podpisaną umowę zlecenie. Firma działa w systemie marketingu sieciowego (MLM), więc raczej należy tutaj mówić o współpracy, a nie pracy polegającej na "od godziny 8 do 16" (chociaż niewątpliwie jest to praca :D)- zarobki zależą od naszego własnego zaangażowania. Jean Vidal to firma kosmetyczna: www.jeanvidal.pl Gdyby ktoś był zainteresowany współpracą, to wyjaśnię zasady, formy współpracy, plan marketingowy itd. (e-mail: m.shayneen@wp.pl)

agata

pracuje w tej firmie jestem zadowolona, moze nie jest łatwo ale warto podjąc trud tym bardziej ze mamy tutaj mozliwosc umowy zlecnia, fakt moze śmiciowka jak niektorzy nazywaja ale mimo wszystko to umowa, dla niekórych bardzo ważna, jeśli ktoś zainteresowany współpraca w moim zespole zapraszam www.partner-jeanvidal.pl pomoge i wszystko wyjaśnie

Zostaw merytoryczną opinię o Jean Vidal - Warszawa

Jean Vidal