Jean Vidal

Opinie o Jean Vidal

agata 2015-11-27 13:44:37
pracuje w tej firmie jestem zadowolona, moze nie jest łatwo ale warto podjąc trud tym bardziej ze mamy tutaj mozliwosc umowy zlecnia, fakt moze śmiciowka jak niektorzy nazywaja ale mimo wszystko to umowa, dla niekórych bardzo ważna, jeśli ktoś zainteresowany współpraca w moim zespole zapraszam www.partner-jeanvidal.pl pomoge i wszystko wyjaśnie
M. 2015-12-14 17:33:02
Jestem Partnerem Biznesowym w Jean Vidal, mam podpisaną umowę zlecenie. Firma działa w systemie marketingu sieciowego (MLM), więc raczej należy tutaj mówić o współpracy, a nie pracy polegającej na "od godziny 8 do 16" (chociaż niewątpliwie jest to praca :D)- zarobki zależą od naszego własnego zaangażowania. Jean Vidal to firma kosmetyczna: www.jeanvidal.pl
Gdyby ktoś był zainteresowany współpracą, to wyjaśnię zasady, formy współpracy, plan marketingowy itd. (e-mail: m.shayneen@wp.pl)
M. 2015-12-15 09:32:40
Tak, jak już wspomniałam, jest to marketing sieciowy (MLM), więc może pan współpracować z firmą z każdego zakątka Polski. Pana narzędziem pracy staje się w zasadzie komputer i katalog z produktami, więc nie ma ograniczeń terytorialnych :) Warszawa, Bydgoszcz, Szczecin czy Gdańsk - ogłoszenia o współpracy ukazują się w całej Polsce, ponieważ w całej Polsce obecni partnerzy budują swoją sieć sprzedaży. Firmę wyróżnia to, że podpisuje z partnerami umowy (zlecenie lub partnerskie - w zależności, czy ktoś prowadzi DG czy nie), co jest rzadkością w systemach MLM.
M. 2015-12-15 09:43:15
Tak, ponieważ firma działa w systemie marketingu sieciowego (MLM) i obecni partnerzy budują swoją sieć sprzedaży, poprzez rekrutowanie nowych partnerów w całej Polsce. Nie ma znaczenia, gdzie pan mieszka - pana narzędziem pracy staje się praktycznie komputer i katalog produktów. Spośród innych systemów sprzedaży bezpośredniej firmę wyróżnia właśnie to, że podpisuje z partnerami umowy (zlecenie lub partnerskie - w zależności od tego, czy prowadzi pan DG czy nie). Gdyby były jakieś pytania, proszę pisać do mnie bezpośrednio (mail w wiadomości powyżej) - wszystko wyjaśnię.
M. 2016-02-04 13:24:00
Firma, niestety upadła i zakończyła działalność z dniem 31 grudnia 2015r., rozwiązując wszystkie umowy z partnerami... :/
M. 2016-02-19 20:55:40
Tak, ogłoszenia być może wiszą, bo pisali je partnerzy biznesowi firmy (ja zresztą też, budując własną strukturę konsultantów) i zapewne niektóre się odnawiają same. To był MLM i niestety, właściciel rozwiązał z nami umowy z dniem 31 grudnia. Niestety, właściciel nie nadawał się do prowadzenia tego typu biznesu i mimo zaangażowania partnerów biznesowych i świetnych kosmetyków, firma upadła.
M. 2016-02-29 15:48:22
@kuba - firma już nie istnieje. Zakończono współpracę z partnerami biznesowymi i konsultantami z dniem 31.12.2015r. Jak już wcześniej pisałam, ogłoszenia, jakie ukazują się w portalach ogłoszeniowych, prawdopodobnie są stare (z okresu działalności firmy) i same się odnawiają.
Zostaw swoją opinię o Jean Vidal - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jean Vidal