Opinie o Jbf Development Group Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jbf Development Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jbf Development Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jbf Development Group Sp. z o.o. w Łódź

A pracownicy ogólnobudowlani są aktualnie zatrudniani. W internecie cisza ale pomyślałem, że podpytam. Co taki pracownik ma w ofercie, jaką umowę, stawkę początkową? Ubrania, robocze, ciepły posiłek? Chętnie się dowiem co macie do powiedzenia na temat tej pracy.

misuri Nowy wpis

Szef usuwa wszystkie opinie ponieważ mają swoje negatywne znaczenie . Gdzie jest ten Golden Tower p Jankowski tak się pan tym projektem zachwycił , że położyło to pana na dno więcej takich wirtualnych inwestycji z kolesiami , którzy myślą w przeciwieństwie do pana !

Oliwka Nowy wpis

A co Twoim zdaniem są te przekrętasy? Jest to związane z zatrudnieniem ludzi? Swoją drogą umowy są od samego początku i pieniądze na czas?

Sylwia

Czytam i nie wierzę co tu widzę... To jest forum gdzie pracownicy dzielą się opiniami o firmach i właśnie takich opinii tutaj szukałam. Może ktoś dać znać jak z pracą tutaj? Wynagrodzenia na czas? Konkurencyjne zarobki? Będę wdzięczna

Pracownik Biurowy

Totalny brak profesjonalizmu, "Pani Prezes" zadawała pytania o męża, dzieci, ile lat jestem po ślubie...

Mój największy sukces, moja największa porażka, jak reaguję na stres,

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Co wchodzi w socjal Jbf Development Group Sp. z o.o.?

raba

Właściciel wziął się za developerkę ha ha śmiechu warte z takim wkładem własnym , że aż strach inwestować . Żałosne działania

Co jaki czas w Jbf Development Group Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

miki

Chłop ze wsi wyjdzie ale wieś z chłopa nigdy wieśniacy to cwaniacy taka prawda sprawdzona

Czy rozmowa rekrutacyjna w Jbf Development Group Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

robson

Tak z pewnościa po szwajcarsku własciciele to poligloci

Janusz N

Zdecydowanie polecam. Praca odbywała się w bardzo miłej atmosferze, kierownictwo miało bardzo propracownicze podejście do wielu spraw, wypłaty zawsze na czas. W trakcie okresu zatrudnienia przydarzyła mi się choroba, która praktycznie wyeliminowała moje możliwości pracy. Wtedy tym bardziej okazało się, jak właściciel Pan Andrzej, Pani Prezes Kamila i Pani Kinga wzorowo dbają o pracowników w potrzebie. Każdemu życzyłbym takiego traktowania ze strony przełożonych, nawet w momencie kiedy pracownik przestawał być zdolny do realnej pracy.

Nie polecam

Dramat! Słaba atmosfera w serwisie żadnej kompetentnej osoby, same szczyle uważają, że złapały byka za rogi pracując tam. "Kierowniczki" paniusie, należy im się podporządkować, bo jak nie to wypad, właściciel nie wie zupełnie co się dzieje.

Spec

Nie polecam, okrutna atmosfera , bardzo duża rotacja pracowników, despotyczny wlasciciel skłócający zespół. Ktoś tu pisał ze jest wieloletnim pracownikiem- nie wierzcie w to, wszyscy oddani wieloletni pracownicy już dawno odeszli bo byli traktowani jak śmieci zostały chyba 3 osoby które potrafią się uodpornić na obelgi i krzyki przełożonego. Jedno właścicielowi trzeba przyznać przy swoim bardzo niskim poczuciu wartości ma znakomita umiejetność poniżania innych .

Kornel

Jeśli firma ma dobre opinie to trzeba zawsze liczyć się z tym, że konkurencja będzie inspirowała do negatywnych wpisów.

Don Kichote z La Manchy

Czytał ktoś te pozytywne opinie :) Kabaret

@Don Kichote z La Manchy

Jest to portal, na którym można zamieścić nie tylko negatywne opinie chcąc komuś zaszkodzić. Pracownicy mają też możliwość podzielenia się swoim usatysfakcjonowaniem z wykonywanej pracy. (usunięte przez administratora) którzy nie radzą sobie w życiu stają się właśnie takimi klakierami jak (Don Kichote, zleceniobiorca od pisania złych opinii) W związku z powyższym nie jest to kabaret tylko ZADOWOLENI PRACOWNICY.

Zadowolony Pracownik

Jako Pracownik z wieloletnim doświadczeniem w swojej profesji, Osoba chcąca wykorzystać zarówno swoją wiedzę jak i umiejętności wiem, że zawsze mój wkład był zauważony i doceniony. Zaangażowanie i działanie na rzecz Firmy daje mi satysfakcję i możliwość rozwoju zawodowego.  Dobrze jest pracować z Osobą o tak wszechstronnej wiedzy, kompetencjach, która doskonale zna się na tym co robi, a swoje atuty wykorzystuje do rozwoju Firmy. Taką Osobą jest w 100% Właściciel JBF. Firmę tworzą Ludzie, a Ludzie to My i nic więcej nie trzeba tu dodawać. Bardzo dziękuję, że mogę pracować w JBF z Osobami o tak dużym profesjonalizmie i z pełnym przekonaniem polecam tego Pracodawcę.

supervisor

Jak w każdej firmie za siedzenie nikt nie płaci, Ci co tak myślą, piszą poniższe negatywne komentarze, bo fantazja ich ponosi - byli słabi i się nie sprawdzili. Pracuję w JBF już kilka ładnych lat i praca przeze mnie wykonana zawsze była doceniona. Jeżeli chcesz możesz się tu rozwijać zawodowo. Szefostwo jest wymagające, ale potrafiące docenić poświęcony czas i włożony trud za należycie wykonane obowiązki. Panujące warunki pracy bardzo mi odpowiadają i cieszę się, że mogę być w szeregach JBF.

Jako Osoba doświadczona w swojej profesji, chcąca pracować oraz służyć pomocą i dzielić się posiadaną wiedzą, jako Pracownik chętny i gotowy na podwyższanie kwalifikacji oraz poszerzanie zdobytej wiedzy, dzielę się informacją, iż mam przyjemność pracować dla Firmy JBF International Group Sp. z o. o. i z całą odpowiedzialnością polecam mojego Pracodawcę, który w pełni zasługuje na zaufanie. Właściciel Firmy docenia Osoby, które chcą rzetelnie i z zaangażowaniem wykonywać powierzone obowiązki, którym dobro i sprawy Firmy nie są obojętne. Jestem zadowolona z warunków pracy i cieszę się, że mam przyjemność pracować właśnie w tej Firmie. Dziękuję, Anna

Annn

Byłam na rozmowie z Panią Prezes. Jak szybko rozmowa się rozpoczęła tak szybko się skończyła. Pani zapytała o moje oczekiwania finansowe i... Odpowiedziała, że na początek może zaoferować 2200 zł netto Stanowisko biurowe Specjalista. innym może odpowiadać więc nie krytykuję :)

Inna
@Annn

Pracowałam tam aż przez miesiąc, oprócz zadań z umowy akurat wniknęły inne bo brakowało pracowników, zawsze proponują najniższą krajową, a po miesiącu zwalniają i tak w kółko, stąd taka duża rotacja. W papierach wszystko im się zawsze zgadza. Na umowach piszą najmniejszą pensję, a jak szef na kaprys to pod stołem da pracownikom więcej kasy, o oczywiście nie jest udokumentowane żeby nie odprowadzać większych składek. Poza tym szef uważa, że państwo nas okrada, wiec on nie widzi powodów, żeby być uczciwym wobec państwa. Najgorsze jest to, ze są zatrudnione tam takie małolaty bez doświadczenia, które pracują za marne grosze i jeszcze do tego uważają, że złapały pana Boga za nogi. Praca na pozór wygląda odpowiedzialnie, jednak na pozór jest to bicie piany. Szefa prawie wcale nie ma, więc ktoś musi mu donosić jak dany pracownik pracuje (pracownik na pracownika). Przy podziękowaniu za współpracę ani słowa dlaczego nie będą dalej współpracować. Choć i tak trzeba być nieźle zdesperowanym żeby tam pracować. Umowy o pracę też są źle zawierane.Jednym słowem porażka po całości.

Andrzej Jankowski

Zgadzam się z wypowiedzią tajemniczego wpisu MOBBING w tłumaczeniu rozpaczliwe tłumaczenie administratora gowork i całej reszty nieudaczników. ...gowork jesteście tak płytcy i beznadziejni ( DNO) co pokazujecie tym wpisem, że aż żal mi pracowników, którzy jeszcze u was zostali. Jeszcze chwila i nikt nie będzie chciał dla was pracować, bo większość już zrozumiała, żę żerujecie na krzywdzie pracodawców. Rozumie, że czujecie się niedowartościowani ale wynika to z tego, że czynicie krzywdę profesjonalnym pracodawcą, a promujecie takich nieudaczników ja gowork. ...wasza praca polega na wyszukiwaniu nieudaczników, którym podziękowano w 10/20 firmach za świadczenie stosunku pracy z powodu braku kompetencji, zaangażowania i minimum chęci do pracy. Nie jestem anonimem jak większość na tym ŚMIESZNYM PORTALU dla nieudaczników gowork. Przejrzałem sporo firm na, których temat rozpisują się tu biedni i zwolnieni nieudaczni pracownicy. Między innymi firma JBG-2, ES- SYSTEM, JBF i wiele innych. Jak doczytałem firma JBG-2 i ES-SYSTEM zatrudniają około 800 osób. Nie zauważyłem, żeby żaden pracownik, który pracuje w tych spółkach od wielu lat pochwalił się jak dobrze zarabia, lub jak bardzo jest doceniany przez pracodawców. Ludzie (pracownicy), którzy są specjalistami, profesjonalistami nie mają czasu na szukanie przygód w beznadziejnym portalu gowork, bo wiedzą ile znaczą dla spółki i nie muszą się dowartościowywać. Roszczeniowe cwaniaczki i kombinatorzy, którym wydaje się, że wszystko im się należy szybko zostają odsiani przez sito profesjonalnych Managerów i z przyjemnością im się dziękuje po miesiącu próbnym za, który tak naprawdę powinni jeszcze zapłacić, bo przekazano im potężną wiedzę i doświadczenie profesjonalistów, której nawet nie umieli przyswoić nie mówiąc o wykorzystaniu. Skutkiem tej sytuacji (pożegnania) jest bardzo dużo wolnego czasu zwolnionego biedaka zanim znajdzie się następnego pracodawcę, którego będzie można naciągnąć na kolejny miesiąc, wyrwać wynagrodzenie za swoją niekompetencję ...bo się należy. Istnieje prawie 100% prawdopodobieństwo, że zaraz mój wpis zostanie jak zawsze usunięty w 100% przez pajacy z gowork, ale będzie dostępny na wszystkich dostępnych portalach społecznościowych. informuję, że pisanie przez moją osobę słowa, nazwy gowork z małej litery nie jest błędem tylko brakiem szacunku do oszustów. Tak jak pisałem wcześniej nie jestem anonimem, lub innym tajemniczym nickiem. Jestem właścicielem, prezesem spółek i niczego nie ukrywam. Nazywam się Andrzej Jankowski Tel.884985985 Jeżeli ktokolwiek czuje się pokrzywdzony,(usunięte przez administratora)y bardzo proszę o kontakt.

Mobbing

Praca nie jest trudna, ale właściciel lubił się dowartościować kosztem swoich pracowników. Niejednokrotnie można było być świadkiem jak pracownicy byli upokarzani na forum przez pracodawce. Występowało również odpytywanie każdego z pracowników skąd uzyskał takie informację co skutkowało tylko niszczeniem relacji ze współpracownikami i przerzucaniem sie z jednej osoby na drugą. Skutkowało to potem kumulacja negatywnych wypowiedzi w jednego z pracowników na forum. Nastawianie własnych pracowników przeciwko Sobie, nie należy do właściwych i zdrowych relacji w przedsiębiorstwie. Podpytywanie przez kadre o inne osoby, a wręcz czasem nakłanianie do negatywnych wypowiedzi o kolegach czy koleżankach. Wstyd. Wyraźnym czynnikiem popierajacym tą opinie jest fakt wystepowania ogromnej rotacji wśród pracownikow np. w ciągu pół roku odeszło około 4/5 pracowników. Firma zalicza się do MŚP, wiec nie składa się w cale z dużej ilości pracowników. Dodatkowo kwestia nie doceniania finansowego wytrwałych pracowników, ktorzy godzili sie na takie zachowanie ze strony kadry i nieraz z przerażeniem choć nie ze zdziwieniem godzili sie na takie zachowanie. Osobiście uważam że to dziwne i w innej pracy nie do przyjęcia, ale t o chyba kwestia badania granicy ile jeszcze ktoś może znieść.

Andrzej Jankowski - Właściciel

Gowork to (usunięte przez administratora) i krętacze. Zamieściłem pytanie czy ciągle mają tak dużą rotację niezadowolonych pracowników rotujących w zawrotnym tempie i oszukanych pracodawców to usunęli całkowicie mój wpis. Bazujecie na opiniach nieudaczny pracowników, takich samych jak my. Jest jednak mała różnica, że jesteście administratorem i niewygodne wpisy na wasz temat usuwacie natychmiast. Przykładem tego jest usunięcie całego mojego wpisu z przed kilku dni. Tym razem wam się to nie uda. Jeżeli usunięcie ten wpis zamieszczę to na wszystkich portalach związanych z pracą i społecznościowych. Andrzej Jankowski

Zostaw merytoryczną opinię o Jbf Development Group Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Jbf Development Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jbf Development Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jbf Development Group Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jbf Development Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jbf Development Group Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jbf Development Group Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Kolumny 218
    93-612 Łódź
  • NIP: 6793112055 KRS: 0000560227

Jbf Development Group Sp. z o.o.