Opinie o Asseta S.A. (Asset Invest) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Asset Invest. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Asset Invest o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asset Invest w Warszawa

tomasz

To oszukańcza firma windykacyjna działająca na pograniczu prawa. Próbują wyłudzać spłatę nieistniejących lub przedawnionych długów, przy czym łamią prawo nękając osoby powiązane z rzekomym dłużnikiem, żądając rozmowy z dłużnikiem. A to już jest nękanie i wykroczenie z 190a) § 1 kk.

Gerwazy
@tomasz

Prawo pozwala na domaganie się spłaty zadłużenia, tak długo, jak dłużnik, nie podniesie w toku postępowania argumentu przedawnienia. Trzeba to zrobić, inaczej, wierzyciel ma prawo domagać się spłaty. Dług wchodzi w przedawnienie, ale nie ulega mu automatycznie i po wejściu w datę przedawnienia, staje się tzw. zobowiązaniem naturalnym, to znaczy: zobowiązaniem pozbawionym możliwości przymusowego dochodzenia świadczenia przez wierzyciela. Dlatego wizyty windykatorów, namawianie do spłaty, nie są nękaniem. Chyba, że zastrzeżesz przedawnienie, najlepiej wysyłając pismo do sądu. Takie mamy prawo.

Filip

@Forexinside Skąd takie skojarzenie? Spoko firma więc to inspiracja konkurencji?

@Filip

Czy może mi ktoś z pracowników powiedzieć czy firma asseta to easydebt? Czy to jest ta sama firma?

Gigi Nowy wpis

Hej, może zwolnił się jakiś wolny wakat na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta? Byłabym chętna, niestety nie mogę znaleźć informacji o aktualnych opcjach pracy. Tu oferta...z 2016. No ale chyba coś od tamtego czasu było...?

Mar_k Nowy wpis

Firma od paru miesięcy dzwoni do mnie z zapytaniem czy mam na imię XXX - oczywiście boty. Na nic tłumaczenie, że ja to nie osoba, której szukają, że łamią prawo (stalking) itp. Jeżeli to jednak nie boty to dość istotne jest w kontekście osób poszukujących pracę, że tego typu właśnie pracę będziecie wykonywać - delikatnie rzecz ujmując denerwować ludzi. Żądanie skreślenia numeru telefonu również nie pomaga bo w firmie pracują jacyś ludzie z poważnym orzeczeniem

tomasz

M80
@tomasz

Pytają o gotowość spłaty nieistniejącego długu wobec jakiegoś podmiotu istniejącego kilkanaście/kilkadziesiąt lat temu przy okazji próbując wyłudzić dane. Krętacze i naciągacze - nic więcej.

mariusz133
@tomasz

witam ode mnie tez próbują wyłudzić przedawniony dług sprzed 20 lat ja telefonów nie odbieram a jak przyjadą do domu nie otworze dzwi juz sie umówiłem z darmowym prawnikiem w rudzie śląskiej nic im nie zapłace niech sie bujają

Gerwazy Nowy wpis
@tomasz

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Asset Invest?

Jak windykują należności to chciałbym wiedzieć czy tylko przez telefon, czy stanowisko windykatora terenowego też jest dostępne? Pracowałem wcześniej na takim etacie i chętnie spróbowałbym tutaj swoich sił. Dają auto służbowe i premie za wyniki? Napiszcie.

Irmina

W obsłudze klienta ktoś pracuje? w jakich godzinach się pracuje, może jest możliwość pracy zdalnej? Mam dziecko, więc zależy mi na elastycznych godzinach pracy, nawet jeśli nie ma tej opcji zdalnej/hybrydowej. Jak zarobki? :) Są jakieś premie, podwyżki za wyniki? Firma jest mocno na nie nastawiona, monitorują dość mocno efektywność pracy w obsłudze?

Czy nowo zatrudnione osoby w Asset Invest otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Trochę niepoważne. Dzwonią po wysłaniu CV i zadają pytania typowe dla rozmowy kwalifikacyjnej (powody aplikowania i oczekiwania co do zarobków), wcześniej o tym nie informując, żeby móc się przygotować. Wysłałem, tak jak do innych firm, w razie, gdybym jednak nie został zatrudniony gdzie indziej. Co nie zmienia faktu, że bym prawie na pewno nie skorzystał, bo wiem, że to dawny GetBack, gdzie już pracowałem i jak to wygląda.

Leszek
@Kandydat

Wysyłasz CV z góry zakładając że i tak nie pójdziesz tam do pracy? Trochę dziwne. Nie uprzedzili cię o rozmowie kwalifikacyjnej przez telefon? Jak pytali o zarobki to tylko ty miałeś przedstawić swoje wymagania czy coś mówili o tym ile ci zapłacą co? Była jakiś ciąg dalszy tej rozmowy czy na tym etapie zrezygnowałeś?

Filip

@Filip

Forexinside

Czy to oni? https://finanse.wp.pl/setki-osob-oszukanych-na-grube-miliony-kolejni-naciagacze-zatrzymani-6239661151504513a Wladimir już ma list gończy?

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Asset Invest w kwestii wynagrodzeń?

Nikolas

Nic się nie zmieniło, firma zawinęła się z Polski, nie zapłacili ludziom wynagrodzeń. Okradli mnóstwo osób, Wladimir Urban przewodził tym cyrkiem w Polsce przez długie lata! Teraz siedzi podobno w Egipcie i myśli że sprawiedliwość ich go nie dosięgnie! Taka jest prawda.

Agata

Proszę Was o umieszczanie na tym forum wyłącznie merytorycznych opinii o firmach, w tym przypadku Asset Invest jako pracodawcach. Niech to miejsce będzie rzetelnym źródłem informacji dla wszystkich osób, które są zainteresowane aplikowaniem do tego pracodawcy.

NickizAfryki
@Agata

Bardziej rzetelnie się niestety nie da!

Agata

@Bejsbol, masz prawo do swojej opinii o Asset Invest. Jednak mimo wszystko powinna ona przestrzegać regulaminu tego forum. To znaczy, że nie powinna m.in. zawierać wulgaryzmów.

wolan

Ja mogę powiedzieć wszystko !!!!

Vladi
@wolan

To mów :)

Kijek
@Vladi

No właśnie to mów! Nic na nas nie masz!

Alona Buffet
@Kijek

Poza tym teraz i tak jesteśmy poza Polską więc mów sobie co chcesz! Forex for live! Kocham inwestycje! Dax wzrosty a Dżenet Jelun spadki. Egipt i tak Was rozwalimy w close!

Gala

Urząd skarbowy czeka na was w kraju.

Grimm

On nie ma łba do zarabiania hajsu tylko do szwindli. Uczciwie by zapracował. Ale do tego tego trzema mieć prawe a nie lewe łapy.

Agata

@Piotr, skąd masz takie informacje? Są one potwierdzone? Ja, sprawdziłam w KRSie , jednak nie pojawiły się takie pogłoski o rzekomym zamknięciu firmy? Czy ktoś z obecnych pracowników ,może potwierdzić to wszystko?

;)
@Agata

Nie pojawiły się bo firma jest teraz pralnią hajsu ;)

Dobrze, że ten cyrk zamknęli. Ciekawe, co porabiają ci wszyscy menagerowie, spece od doradztwa inwestycyjnego? Taka kariera stała przed nimi otworem, a tu koniec.

Ciekawy

Zamknęli czy policja wjechała i rozpędziła towarzystwo ? bo z dnia na dzień ich nagle zabrakło

Beer_ka

Po zapoznaniu opinii o Moderna, za przeproszeniem Studio, pozostaję tu gdzie jestem...

@Beer_ka

to ciekawe, że tu zostajesz, bo wetivell zamknęli.

Irka

Witam! Jeżeli jesteście zmęczeni tego typu sprzedażą/atmosferą jak w Asset Invest / Wetivell, a czujecie się dobrymi sprzedawcami, zapraszam Was do STUDIO MODERNA na Mokotowie :) Podstawa gwarantowana to 15 zł brutto, a premie są naprawdę przyjemne i comiesięczne :) Mamy sporą ekipę pracowników pracującą od lat i zarabiającą powyżej średniej krajowej. Zapraszam na spotkanie przy Cybernetyki 9 w Studio Moderna między 9 a 16 :) Spotkacie tu też swoich znajomych z poprzednich miejsc pracy, którzy świetnie sobie radzą :) A to nasz fb: https://www.facebook.com/StudioModernaCallCenter (możecie pozostawić na fb w wiadomości prywatnej kontakt do siebie - odezwiemy się :) )

Nicknicknick

Asset invest/wetivell/finip group, wszystko to jedno i to samo. moja historia tam była bardzo długa. Manipulacja, manipulacja, manipulacja. Bardzo mało ludzi wytrzymało tam więcej niż miesiąc i nie, nie chodzi o bycie wytrwałym, szef to wspaniały manipulator i nie można mu odmówić ogromnej charyzmy oraz tego że potrafi fachowo mydlić ludziom oczy. Podstawa dość duża jak na firmę tego typu, za to prowizje nikłe, odwrotnie jak w większości firm, tutaj im większa kwota tym mniejsza prowizja. Nie wspominam już o przymusowych nadgodzinach do 19:00-20:00. Często ośmieszano pracowników na forum, bądź mieszano ich z gównem(tak Tomaszu, ciebie mam na myśli). Najbardziej szkoda było managerów byli zmanipulowani i karani nawet za brak close(tak kart finansowe były na porządku dziennym). Na szczęście firma się już zamknęła :) Podstawiony pełnomocnik siedzi w Dubaju, a szanowny pomysłodawca firmy(czyt. wcześniej właściciel) wrócił na Morawy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Asset Invest - Warszawa

• Jak się pracuje w Asset Invest?

Zobacz opinie na temat firmy Asset Invest tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Asset Invest?

Kandydaci do pracy w Asset Invest napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Asset Invest
1.6/5 Na podstawie 124 ocen.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 94
    00-807 Warszawa