InServices

Wrocław

Opinie o InServices

ona57 2016-03-12 12:03:03
Miałam okazję współpracować z firmą co prawda nie jako pracownik, ale jako partner i najważniejsze dla mnie było to, że komunikacja z pracownikami była bardzo sprawna i nawet w weekendy mogłam skontaktować się w sprawach związanych z projektem
Jaco 2016-03-21 10:09:06
Właściwie nie mam do czgo się przyczepić, polecam firmę :)
qwert21 2016-04-01 15:10:05
Polecam wszystkim, którym zależy na elastycznym czasie pracy i mają uczulenie na wszelkiego rodzaju "korpo"
J.K 2016-05-10 10:10:00
Korzystałem w usług wielu firm doradczych i często problemem było "taśmowe" podchodzenie do klienta i jego sprawy. Miłym zaskoczeniem był fakt, że pracownicy nie tylko odpowiadali na milion moich pytań, ale i często byli o krok przede mną i zaskakiwali niuansami, na które ja jako zwykły przedsiębiorca nie zwróciłbym w ogóle uwagi (a pan urzędnik pewnie już tak...)
Julia Maria K. 2016-07-06 13:52:06
Praca stanowczo dla ludzi ogarniętych i potrafiących zarządzać sobą. Dużo się tam dzieje, więc jeśli ktoś pracuje po prostu powoli to może się nie odnaleźć
Zostaw swoją opinię o InServices - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InServices