HEINEKEN Global Shared Services

Kraków

Opinie o HEINEKEN Global Shared Services

marlon brand0 2015-11-16 13:54
Witam pracuje w firmie od ponad dwoch lat. Bardzo fajne zarobki (netto od 2.500 zl na start), bardzo fajna atmosfera, MNOSTWO eventow i imprez firmowych; pod tym wzgleden to chyba najlepszy pracodawca w krakowie jezeli chodzi o te wszystkie korporacje. Atmosfera jest bardzo przyjazna. Duzo obcokrajowcow. Co do wymagan to Ang na poziomie minimum dobrym, znajomosc SAP i chec wprowadzaania zmian (upsrawnien do procesow). W firmie sa 4 podstawowe dzialy: PtP (dostawcy, platnosci, bardzo duzy kontakt z firmami zewnetrznymi; spory dzial, duzo sie dzieje, ogolnie ciekawie), OtC (klienci, zamowienia, mnosto telefonow z pubami, hurtowniami, sklepami; najwiekszy dzial. BARDZO DUZO telefonow, ogolnie bardzo dynamiczna praca. Odradzam osobom spokojnym i flegmatykom, polecam za to osobom), RtR (ksiegowosc glowna; Excel, SAP, Excel, SAP i tak w kolko. praktycznie zerowy kontakt z zewnatrz; polecam osobom spokojnym. Malo maili, garstka telefonow. Praca wymagajaca bardzo duzej skrupulatnosci i dokladnosci). BPM (wyzsza szkola jazdy; dzial zajmujacy sie tworzeniem budzetu dla poszczeglnych browarow na terenie calej Europy. Ogrom pracy, bardzo wymagajacy dzial ale i tak najlepiej platny. No i HR w ktorych sa mile panie :)
Zuzka 2016-01-04 12:48
Hej;)

Szukam informacji dotyczących procesu rekrutacyjnego do Heinekena.
Czy jest jakaś osoba, która ostatnio była rekrutowana i może podzielić się wskazówkami z czego warto się przygotować i jak ten cały proces wygląda?
Z góry dzięki za odpowiedź.
xyz 2016-08-08 19:35
Witam,

czy mógłby ktoś napisać coś więcej o procesie rekrutacyjnym?

Pusia 2016-08-11 12:19
Hej,
Wie ktoś może jak wyglądają testy z wiedzy OtC na stanowisko OtC administator? Są to bardziej zadania teoretyczne?

Jeśli ktoś brał ostatnio udział w procesie rekrutacyjnym to będę wdzięczna za wskazówki.
frtyfry 2016-09-22 06:47
Podpinam się pod pytanie o to, jak wygląda rekrutacja na stanowisko PtP administrator i czy warto sie tam w ogole pchac z rocznym doswiadczeniem w AP? (w ogloszeniu nie jest sprecyzowane ile doswiadczenia wymagaja). Na jakie realne stawki mozna liczyc na tym stanowisku z dwoma jezykami?
Magic 2016-09-24 01:11
To zalezy na jaki stopien , jak dobrze wynegocjujesz to 5-6 brutto
MW 2016-10-21 12:53
czy w Heineken jest homeworking ?
mam 2 lata doświadczenia PTP niemiecki + angielski i szukam czegoś ciekawego
MW 2016-10-21 12:54
czy w Heineken jest homeworking ?
mam 2 lata doświadczenia PTP niemiecki + angielski i szukam czegoś ciekawego
Marlon brand0 2017-01-27 22:35
To zalezy od dzialu. W dziale BPM tak. W pozostalych niema opcji home working. No.. oprocz stanowiska team leader
Kielek 2017-01-27 22:38
Rozmowa z liderem zespolu i rozmowa HR. Oprocz tego jakies banalne testy. OtC wymaga raczej typowej dla tego dzialu osobowosci tj osoba bardzo otwarta wygadana pozytywna energiczna itd.
Edison 2017-02-20 20:16
Hej, jest w stanie ktoś podrzucić średnie zarobki na stanowisku OtC Administrator tylko z angielskim?
Michel 2017-02-21 15:44
Podbijam pytania Edison, tyle, ze stanowisko OtC Administrator z biegłym francuskim.
Pzdr!
zenua 2017-03-07 17:20
Po umowieniu na rozmowę nie dzwonią. Brak profesjonalizmu !
A 2017-04-06 22:23
Administrator - 2900-3200 netto
Zostaw swoją opinię o HEINEKEN Global Shared Services - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HEINEKEN Global Shared Services