HEINEKEN Global Shared Services

Kraków

Opinie o HEINEKEN Global Shared Services

marlon brand0 2015-11-16 13:54
Witam pracuje w firmie od ponad dwoch lat. Bardzo fajne zarobki (netto od 2.500 zl na start), bardzo fajna atmosfera, MNOSTWO eventow i imprez firmowych; pod tym wzgleden to chyba najlepszy pracodawca w krakowie jezeli chodzi o te wszystkie korporacje. Atmosfera jest bardzo przyjazna. Duzo obcokrajowcow. Co do wymagan to Ang na poziomie minimum dobrym, znajomosc SAP i chec wprowadzaania zmian (upsrawnien do procesow). W firmie sa 4 podstawowe dzialy: PtP (dostawcy, platnosci, bardzo duzy kontakt z firmami zewnetrznymi; spory dzial, duzo sie dzieje, ogolnie ciekawie), OtC (klienci, zamowienia, mnosto telefonow z pubami, hurtowniami, sklepami; najwiekszy dzial. BARDZO DUZO telefonow, ogolnie bardzo dynamiczna praca. Odradzam osobom spokojnym i flegmatykom, polecam za to osobom), RtR (ksiegowosc glowna; Excel, SAP, Excel, SAP i tak w kolko. praktycznie zerowy kontakt z zewnatrz; polecam osobom spokojnym. Malo maili, garstka telefonow. Praca wymagajaca bardzo duzej skrupulatnosci i dokladnosci). BPM (wyzsza szkola jazdy; dzial zajmujacy sie tworzeniem budzetu dla poszczeglnych browarow na terenie calej Europy. Ogrom pracy, bardzo wymagajacy dzial ale i tak najlepiej platny. No i HR w ktorych sa mile panie :)
Zuzka 2016-01-04 12:48
Hej;)

Szukam informacji dotyczących procesu rekrutacyjnego do Heinekena.
Czy jest jakaś osoba, która ostatnio była rekrutowana i może podzielić się wskazówkami z czego warto się przygotować i jak ten cały proces wygląda?
Z góry dzięki za odpowiedź.
xyz 2016-08-08 19:35
Witam,

czy mógłby ktoś napisać coś więcej o procesie rekrutacyjnym?

Pusia 2016-08-11 12:19
Hej,
Wie ktoś może jak wyglądają testy z wiedzy OtC na stanowisko OtC administator? Są to bardziej zadania teoretyczne?

Jeśli ktoś brał ostatnio udział w procesie rekrutacyjnym to będę wdzięczna za wskazówki.
frtyfry 2016-09-22 06:47
Podpinam się pod pytanie o to, jak wygląda rekrutacja na stanowisko PtP administrator i czy warto sie tam w ogole pchac z rocznym doswiadczeniem w AP? (w ogloszeniu nie jest sprecyzowane ile doswiadczenia wymagaja). Na jakie realne stawki mozna liczyc na tym stanowisku z dwoma jezykami?
Magic 2016-09-24 01:11
To zalezy na jaki stopien , jak dobrze wynegocjujesz to 5-6 brutto
MW 2016-10-21 12:53
czy w Heineken jest homeworking ?
mam 2 lata doświadczenia PTP niemiecki + angielski i szukam czegoś ciekawego
MW 2016-10-21 12:54
czy w Heineken jest homeworking ?
mam 2 lata doświadczenia PTP niemiecki + angielski i szukam czegoś ciekawego
Marlon brand0 2017-01-27 22:35
To zalezy od dzialu. W dziale BPM tak. W pozostalych niema opcji home working. No.. oprocz stanowiska team leader
Kielek 2017-01-27 22:38
Rozmowa z liderem zespolu i rozmowa HR. Oprocz tego jakies banalne testy. OtC wymaga raczej typowej dla tego dzialu osobowosci tj osoba bardzo otwarta wygadana pozytywna energiczna itd.
Edison 2017-02-20 20:16
Hej, jest w stanie ktoś podrzucić średnie zarobki na stanowisku OtC Administrator tylko z angielskim?
Michel 2017-02-21 15:44
Podbijam pytania Edison, tyle, ze stanowisko OtC Administrator z biegłym francuskim.
Pzdr!
zenua 2017-03-07 17:20
Po umowieniu na rozmowę nie dzwonią. Brak profesjonalizmu !
A 2017-04-06 22:23
Administrator - 2900-3200 netto
Krakus 2017-05-05 16:53
Na stanowisku manago jest szansa na 15k lub więcej ?
Beata 2017-05-16 18:53
to zależy na jakim managerze? Team leader, proces manager i w którym dziale,.
Pusia 2017-06-26 21:49
Stawki trochę wyższe, tyle ma Junior. Admin o kilka stóweczek więcej :)
Amelka 2017-07-11 16:04
A ja mam pytanie, czy istnieje możliwość skontaktowania się z osobą z działu HR lub komunikacji w firmie? Chciałabym zasięgnąć pewnych informacji bezpośrednio.
Agata 2017-07-25 12:53
W Internecie można znaleźć tylko maila oraz adres w Krakowie @Amelka to są najbardziej wiarygodne źródła kontaktu z nimi aktualnie.
plim 2017-08-02 21:40
Jak długo czekaliście na odpowiedź po rozmowie w biurze?
??? 2017-08-08 19:54
a ja mam pytanie, czy do Heineken można w ogóle się dostać bez polecenia? czy nie ma szans?
Peter Pan 2017-08-09 14:36
Aplikowalem do HKN. Poproszę o opinię czy warto? Chciałbym się zahaczyc na dłużej, czy można w tej firmie rozwinąć swoją ścieżkę kariery?
Kropek 2017-08-11 21:31
Hej hej, po rozmowie w biurze tego samego dnia po południu dostałam telefon zapraszający na dzień próbny. Rekrutowałam się bez polecenia- firma prowadzi masę zewnętrznych rekrutacji, wystarczy sprawdzić na pracuj.pl. Rozwojowo nie jest najgorzej, ale mogłoby być lepiej. Firma ściśle trzyma się zasady, że dopiero po roku na danym stanowisku jesteś brany pod uwagę przy przyznawaniu awansów (te są co kwartał) i dopiero po roku możesz rekrutować się do innego działu. Rok to i dużo i mało, w zależności z jakim doświadczeniem przychodzisz i jak bardzo śpieszy Ci się wyżej :)
ira 2017-08-12 17:41
a zdradzisz do jakiego działu kandydowałeś i o co mniej więcej pytają na rozmowie? czy w całości jest po angielski?
Krakowiaczek 2017-08-14 09:15
Dzień próbny? Bez sensu trochę, jak oni są w stanie ocenić cokolwiek po jednym dniu próbnym...
Agata 2017-08-14 15:48
W dzisiejszych czasach, nic dziwnego, że firma chce sprawdzić jak dana osoba pracuje @Krakowiaczek . Czasem po jednym dniu widać, czy ktoś się nadaje, czy nie. Dla pracowników liczy się też informacja, czy taki dzień jest płatny?
TL 2017-08-18 23:34
A ile ma team leader?
CAP 2017-08-20 00:40
@beata 15cm.
Kropek 2017-08-20 00:48
@Agata @Krakowiaczek
"Dzień próbny" to tak naprawdę godzina w firmie spędzona z jakąś osobą z teamu w trakcie pracy. Nie jest płatny, jest elementem procesu rekrutacyjnego i ma na celu raczej pokazanie kandydatowi w jaki sposób wygląda praca w dziale. Dzięki temu wiesz, czego możesz się spodziewać :)
@ira Rozmowa częściowo po angielsku, myślę że to zależy głównie od tego czy np. Twój przyszły team leader jest obcokrajowcem. Jeśli nie to prawdopodobnie wprowadzenie będzie po polsku ;)
Agata 2017-08-24 10:32
Dziękuje za wytłumaczenie @kropek, to zmienia postać rzeczy, dzień próbny kojarzy się z pracą przez osiem godzin, natomiast praca przez godzinę, nie jest niczym wymagającym, a nawet dobrym ze względu na to, że można zobaczyć jak praca w HEINEKEN Global Shared Services wygląda. Na jakie benefity pozapłacowe może tutaj liczyć pracownik?
ddd 2017-08-27 14:11
ktoś może startował na stanowisko data analyst?
pr3z3$ 2017-09-02 21:27
pewnie ty skoro pytasz
Agata 2017-09-03 10:33
@ddd a gdzie znalazłeś taką rekrutacje? W sieci jest naprawdę sporo ogłoszeń o pracy w HEINEKEN Global Shared Services, ale tego powyższego nie mogę zlokalizować. Jak wygląda oferta stanowiska?
Tomik 2017-09-14 18:38
Na jakie stawki na rękę może liczyć w HKN team leader?
Agata 2017-09-15 08:47
@Tomik raczej nikt nie będzie Ci w stanie podać konkretnej sumy, bo na stanowiskach tego typu - to już wygląda często bardzo różnie. Warunki ustalane są w wielu firmach indywidualnie i nie powinno traktować ich jako kalki, na swoje ewentualne zatrudnienie. Pracowałeś już wcześniej na takim stanowisku? To na pewno jest ważne w aspekcie wynagrodzenia.
Tomik 2017-09-16 13:40
@Agata tak jestem team leaderem w innej korpo, też finanse. Mam 8 na rękę, w HKN podobnie, wiecej? Bo za mniej roboty zmieniał nie będę;)
Agata 2017-10-02 09:32
@tomik, więc masz rozeznanie w całej branży. Tak jak napisałam wcześniej trudno o podanie stawki bo wiele rzeczy od tego zależy i na pewno musiałbyś pójść na rozmowę do HEINEKEN Global Shared Services. Jeśli chcesz się tylko sprawdzić to w sumie nic nie tracisz sprawdzając ich warunki.
Zostaw swoją opinię o HEINEKEN Global Shared Services - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HEINEKEN Global Shared Services