Heban Galeria Finansowa

Katowice

Opinie o Heban Galeria Finansowa

1508 2016-07-12 13:22:18
ABSOLUTNIE ODRADZAM WSPÓŁPRACY Z tymi ludźmi! zatrudnienie na pół etatu pracuje się na cały po 10godzin atmosfera nie do wytrzymania a samochody którymi pracownicy się mają poruszać na delegacje to koszmar strach się bać! a co do delegacji to nawet nie dają wypisu delegacji a jeździ się do Katowic i dalej. Maksymalne wykorzystanie człowieka za psie pieniądze! nie wspomnę już o traktowaniu pracownika przez szefów. Podsumowując szkoda tracić czas i nerwy rotacja jest bardzo duża więc coś jest nie tak !
Polka 2016-09-27 23:55:33
Potwierdzam, ŻENADA. Znam osoby, które tam pracowały. Praca na pół i mniej etatu a tak naprawdę cały dzień z kupą nadgodzin za które ci zapłacą ochłapy bo kiwają jak się da. Kasę dostaje się pod stołem żeby nie było świadków i śladu na koncie a tak naprawdę to okradają cię na czym się tylko da. Na nadgodzinach, pensji, prowizji i rzekomej delegacji. Praca po 10-12 godzin za kierownicą w urzędach po całym województwie. Samochody to trumny na kołach. Rotacja pracowników jak w obozie. Każdy kto tam pracował narzeka i ostrzega. żeby nie dać się nabrać. Na rozmowie dobrze czarują i obiecują a potem wychodzi szydło z worka, stąd taka rotacja. Nikt tam nie chce robić, ale co się dziwić.
targi2016 2016-10-05 14:01:33
Byłam ostatnio na targach mieszkań i mieliśmy stoisko obok tej firmy niestety. Widziałam jak zachowuje się nibyszef w stosunku do pracowników tej firmy. To jakaś kpina chyba!!! Wrzaski i krzyki były na całą halę i to przy ludziach!!! Do tego poganianie i natrętne zaczepianie każdego kto przechodził. Takich ludzi powinni przymusowo leczyć!!! Co do pracy tam to nie wiem kto tam pracuje, chyba jacyś skrajnie zdesperowani bez szacunku do samego siebie. No i obiecują....wszystko mogą... Chyba banki pracują u nich :)))) Ja bym nie poszła za nic w świecie.
krk 2016-11-05 12:05:25
potwierdzam opinie 1508 oraz Polki. Korzystałem z ich usług i rozmawiałem z pracownikami, którzy jeździli do mnie do dokumenty. Poznałem 2 pracowników, nie powiedzieli nic pozytywnego, poza tym że nie mogą się doczekać kiedy zmienią pracę. Rotacja ogromna, pracownicy wytrzymują po 3-4 TYGODNIE i odchodz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niezrównoważony psychicznie pseudo szef, p. Jakubik, który obiecuje i obiecuje a potem nic z tego nie wychodzi ale oczywiście winni wszyscy inni tylko nie on. Brak szacunku do Klienta, odbieranie telefonów w stylu; "mam 1000 rzeczy na sekundę więc nie będę teraz rozmawiał" i trzask słuchawki to norma. Jeden z większych błędów jakie w życiu popełniłem to korzystanie z usług tego Pana. Kredyty faktycznie w innym wymiarze, szkoda że ten inny wymiar jest zdecydowanie gorszy od "naszego" wymiaru.
Zostaw swoją opinię o Heban Galeria Finansowa - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Heban Galeria Finansowa