GW Sprinkler Sp. z o.o.

Opinie o GW Sprinkler Sp. z o.o.

dojny1 2016-04-28 22:20
Ważne, żeby wszystko mieć na piśmie...
Witek 2016-09-05 22:00
Nie polecam!
Zainteresowany pracą 2016-09-15 10:36
Dlaczego Witek nie polecasz?
Gregor 2017-07-03 10:20
Nie polecam, ten pracodawca nie trzyma słowa, po okresie próbnym proponują wynagrodzenie mniejsze niż było uzgodnione na rozmowie rekrutacyjnej. Bardzo długo zalegają z podpisaniem Umowy. Praca cały czas na wyjazdach, cały czas mieszają pracowników, nie dają skończyć budowy, rzucają na inną, bałagan i chaos na budach i w biurze. Wynagrodzenie dość niskie.
GWS2017 2017-07-05 14:47
Szanowny Panie

Proszę o dowody na poparcie swoich słów lub ich wycofanie. Jeżeli to nie nastąpi, kieruję sprawę na drogę prawną. Został Pan odsunięty od wykonywanych zadań ze względu na:
1. brak umiejętności współpracy z innymi pracownikami i firmami podwykonawczymi
2. jazdę samochodem po Wrocławiu pod prąd z prędkością ponad 100km w terenie zabudowanym
3. brak samodzielności i niską kulturę pracy
Efektem zwolnienia są takie opinie, a te wprowadzają w błąd i są dla nas krzywdzące. Ma Pan czas do 7 lipca, jeśli Pan nie zamieści sprostowania, kieruję sprawę na drogę sądową.

Zarząd
Zostaw swoją opinię o GW Sprinkler Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GW Sprinkler Sp. z o.o.