Dolina Charlotty Resort & SPA

Strzelinko

Opinie o Dolina Charlotty Resort & SPA

Janina 2015-11-10 09:54
Działa to prężnie. Podobno mają się rozbudowywać i zatrudniają nowe osoby
Janina 2015-11-12 10:14
Hej. Nie wiem dokładnie, ale CV wysłałam na ich ogólnego maila.
kizia 2015-11-13 08:29
Robię tu już parę lat i jestem zadowolona. Jak się komuś nie chce pracować to nigdzie nie będzie mu dobrze...
kizia 2015-11-18 12:02
Umowa, dobre zarobki i możliwość rozwoju... Jakoś nie widzę luk w tym zestawieniu :D
Kizia mizia 2016-03-28 20:56
Jeżeli nie macie nic innego do roboty i lubicie mobbing, intrygi oraz chorą atmosferę to dolina charlotty jest miejscem dla Was. I tak ten wpis nie będzie opublikowany bo moderator biedny będzie się bał o swoją nędzną pensję.
kucia 2016-04-26 11:19
A co się dzieje u nich na kuchni? Widzę, że stale poszukują Szefa Kuchni - w takim obiekcie to trochę dziwne... Chcę aplikować na Kelnerkę, ale jak jest ciężka atmosfera, to szkoda czasu.
kizia mizia 2016-04-27 17:31
To się tam zatrudnij to zobaczysz :)( usunięte przez administratora )
Magda G 2016-04-27 18:54
Witam, trochę się znam na gastronomii :), ale jeżeli nie ma tam Dyrektora Hotelu i "ktoś" tam się zajmuje rekrutacją, to taki obiekt jest na pozycji finishu... Zastanówcie się gdzie aplikujecie !
Pozdrawiam
Magda G 2016-04-28 22:46
jeżeli jest ogrom ofert, to zobaczcie jaki jest ich okres umieszczania....
zaczyna się sezon, dlatego jest tak super. tylko umowa o pracę zabezpieczy Wam byt - mówi o tym kodeks...
kizia 2016-05-27 21:07
Darmowe nadgodziny i połowa pensji pod stołem. Podobno tam nikt nie ma stałej umowy, nawet najstarsi pracownicy.
wero 2016-05-28 13:45
hej! jak na razie wiedze, ze jest oferta u nich jako Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży
Beata 2017-02-01 11:18
Pracowałam krótko, kilka lat temu i ogólnie mogło się wiele zmienić, ale na podstawie własnych doświadczeń polecam pracodawcę.
Finisz 2017-02-05 17:29
Szukam nowych ofert pracy ale niestety nic nie. Słyszałem, że to super pracodawca i chętnie był dołączył do załogi. Może ktoś wie czy potrzebują kogoś do pracy?
Zostaw swoją opinię o Dolina Charlotty Resort & SPA - Strzelinko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dolina Charlotty Resort & SPA