Dolina Charlotty Resort & SPA

Strzelinko

Opinie o Dolina Charlotty Resort & SPA

Janina 2015-11-10 09:54
Działa to prężnie. Podobno mają się rozbudowywać i zatrudniają nowe osoby
Janina 2015-11-12 10:14
Hej. Nie wiem dokładnie, ale CV wysłałam na ich ogólnego maila.
kizia 2015-11-13 08:29
Robię tu już parę lat i jestem zadowolona. Jak się komuś nie chce pracować to nigdzie nie będzie mu dobrze...
kizia 2015-11-18 12:02
Umowa, dobre zarobki i możliwość rozwoju... Jakoś nie widzę luk w tym zestawieniu :D
kucia 2016-04-26 11:19
A co się dzieje u nich na kuchni? Widzę, że stale poszukują Szefa Kuchni - w takim obiekcie to trochę dziwne... Chcę aplikować na Kelnerkę, ale jak jest ciężka atmosfera, to szkoda czasu.
kizia mizia 2016-04-27 17:31
To się tam zatrudnij to zobaczysz :)( usunięte przez administratora )
Magda G 2016-04-27 18:54
Witam, trochę się znam na gastronomii :), ale jeżeli nie ma tam Dyrektora Hotelu i "ktoś" tam się zajmuje rekrutacją, to taki obiekt jest na pozycji finishu... Zastanówcie się gdzie aplikujecie !
Pozdrawiam
Magda G 2016-04-28 22:46
jeżeli jest ogrom ofert, to zobaczcie jaki jest ich okres umieszczania....
zaczyna się sezon, dlatego jest tak super. tylko umowa o pracę zabezpieczy Wam byt - mówi o tym kodeks...
wero 2016-05-28 13:45
hej! jak na razie wiedze, ze jest oferta u nich jako Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży
Beata 2017-02-01 11:18
Pracowałam krótko, kilka lat temu i ogólnie mogło się wiele zmienić, ale na podstawie własnych doświadczeń polecam pracodawcę.
Finisz 2017-02-05 17:29
Szukam nowych ofert pracy ale niestety nic nie. Słyszałem, że to super pracodawca i chętnie był dołączył do załogi. Może ktoś wie czy potrzebują kogoś do pracy?
Joanna 2017-02-28 14:06
@Beata mogłabyś w kilku zdaniach powiedzieć, dlaczego polecasz firmę Dolina Charlotty Resort & SPA jako pracodawcę? Co najbardziej podobało Ci się w pracy?
Joanna 2017-09-01 11:36
@Ramon skąd wiesz, że tak jest? Może źle to zinterpretowałeś. Czy za nadgodziny nie dostałeś wynagrodzenia? Czy rozmawiałeś o tym z pracodawcą? Warto wyjaśnić taką sytuację. Czy komuś zdarzyło się jeszcze, że nie dostał wynagrodzenia za dodatkowe godziny pracy w Dolina Charlotty Resort & SPA?
Kolorynka 2017-09-06 12:32
Trudno żeby więcej do powiedzenia od prezesa mieli pracownicy, chyba się komuś kolejność pomyliła. Wiem również, że jak się pracuje uczciwie to szefostwo potrafi docenić!
Joanna 2017-09-21 14:21
@Kolorynka w jaki sposób szefostwo docenia pracowników? Czy są jakieś premie? Jakieś bonusy? Na jakim stanowisku pracujesz? Czy w firmie Dolina Charlotty Resort & SPA można liczyć na jakieś benefity?
Simona 2017-10-03 13:46
Kolorynko- benefitem jest to ,że dostajesz uczciwe pieniądze za uczciwą pracę , warunki zatrudnienia transparentne i wyplata zawsze na czas.......
arka 2017-10-11 01:25
Kizia mizia 2016-03-28 20:56
Jeżeli nie macie nic innego do roboty i lubicie mobbing, intrygi oraz chorą atmosferę to dolina charlotty jest miejscem dla Was. I tak ten wpis nie będzie opublikowany bo moderator biedny będzie się bał o swoją nędzną pensję.
kizia 2016-05-27 21:07
Darmowe nadgodziny i połowa pensji pod stołem. Podobno tam nikt nie ma stałej umowy, nawet najstarsi pracownicy.
Ramon 2017-08-31 14:15
Praca tam to szambo. Pan Mirek ma swoich pupili i jak do tego grona nie nalezysz to dlugo nie popracujesz. Ogolnie polowa pracownikow dostaje kase pod stolem, a za nadgodziny nie masz co liczyc na zaplate. Ludzie sa sklocani plotkami. Trzeba miec nerwy ze stali zeby tam wytrzymac. Pracownik sie tam nie liczy tylko zdanie prezesika.
Justyna 2017-10-17 08:18
Bardzo fajne miejsce nie tylko do odpoczynku ale również o pracy!!
Zostaw swoją opinię o Dolina Charlotty Resort & SPA - Strzelinko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dolina Charlotty Resort & SPA