Grupa Maciaszczyk Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań

Opinie o Grupa Maciaszczyk Sp. z o.o. Sp. k.

wojtuś 2016-05-09 12:47:19
Pra­co­wa­łem w tej fir­mie jakiś czas, i chciał bym się podzie­lić uwa­gami. Wła­ści­ciej, -gdyby wyma­gane były bada­nia psy­chia­tryczne dla wła­ści­cieli firm, nie­po­zwo­lono by mu zażą­dzać ludzmi. Poli­tyka firmy, -skłu­ca­nie pra­cow­ni­ków mię­dzy sobom, a w tym som naprawde dobrzy. Socjalne, -tydzeń przed świę­tami, sekre­tarka roz­no­siła imienne koperty, a tam zamiast ’kar­pio­wego’…ulotki druku cyfro­wego do poroz­no­sze­nia w swo­jej oko­licy bo jest kry­zys, a wie­czo­rem kupo­wał synowi nowe auto w salo­nie.Podwyszki,-jeśli jakimś cudem wywal­czysz podwyszke, to przez naj­bliż­sze mie­siące będą Ci uda­wad­niać że nie zasłu­ży­łeś i wyty­kać naj­drob­niej­sze błędy,żebyś następ­nym razem dwa razy się zasta­no­wił.Jeśli sza­nu­jesz swoje zdro­wie psy­chiczne to omi­jaj tych ludzi z daleka
Peter 2016-05-21 12:46:14
Firma często poszukuję pracowników bo ich nie szanuje.Młode pokolenie braci oszczędza nie miłosiernie na pracownikach, twierdząc ,że każdy ma kredyt i siłą woli będzie pracował za przysłowiową miskę ryżu.(nawet zwykłych szmat do mycia maszyny nie potrafią kupić ,tylko własną bieliznę z domu przynoszą .Nie liczcie na pełne ubezpieczenie od zarobków.Na moje pytanie o zaniżone składki do ZUS właściciel odpowiedział taka jest polityka firmy.No chyba ,że teraz coś się zmieniło w tym temacie.A pracowników z największym stażem nie szanuję się ani odrobinę i do wiadomości załogi podaję informację przedstawiająca informację ,że ta osoba działała na szkodę zakładu
Jednym słowem tanim kosztem wydusić jak najwięcej
drio 2016-07-02 11:06:45
Peter' wiec sugerujesz ,że zatrudnienie u nich mogą najszybciej znaleść osoby będące na studiach ktore dostaną sieciówkę?
Zostaw swoją opinię o Grupa Maciaszczyk Sp. z o.o. Sp. k. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Maciaszczyk Sp. z o.o. Sp. k.