Opinie o ALL-PL w Sosnowiec

15 lat prowadzenia działalności gospodarczej w Niemczech to spory bagaż doświadczeń zdobytych w wielu branżach. W 2011 roku otrzymaliśmy dziesiątki zapytań od firm niemieckich szukających podwykonawców w wielu branżach. Obrót zleceń, które zdobyliśmy dla polskich przedsiębiorców za rok 2011 osiągnął sumę ok. 350.000 Euro tylko w branży budowlanej. Ponad 500.000 Euro to suma nie wykonanych zleceń ze względu na brak odpowiednich firm lub fachowców. Rynek niemiecki nie jest tak łatwy do zdobycia jak wielu polskich przedsiębiorców myśli. Wiele firm przekonało się wyjeżdżając stąd bez zapłaty za świadczone usługi a nawet z karami, które nie raz doprowadziły do upadku firmy. Od wielu lat publikując artykuły dla polskich gazet czy też portali internetowych przekazywaliśmy nasze doświadczenie zdobyte u niemieckich przedsiębiorców. To pozwoliło również na osiągnięcie wielu kontaktów, które teraz możemy wykorzystać. 08.04.2015 nasza działalność zmieniła swoja osobowość prawną na spółkę z o.o o nazwie Polen-Allgemein-Service Przytulski UG ( haftungsbeschränkt ). Polskim przedsiębiorcom oferujemy usługi w zakresie: -Zbudowaniu bazy kontrachentów niemieckich w zakresie usług jak również w handlu. -Założeniu ( lub zakupie ) spółki z o.o w Niemczech. -Oferujemy adres spółki w Düselodorfie wraz z obsługą biura łącznie z odbieraniem i przesyłaniem poczty firmowej na adres polski. -Księgowość w Niemczech / współpracujemy z biurem rachunkowym - obsługa w jęz. polskim. Polskim pracownikom oferujemy: -Pomoc w znalezieniu pracy w Niemczech. -Bezpłatne kursy języka niemieckiego ( w wybranych zawodach ). W razie pytań zapraszam do kontaktu. Info: pon.-piąt. 09:00 - 17:00 Telefon PL +666 015 872

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALL-PL w Sosnowiec

Były pracownik Nowy wpis

Uważajcie Państwo na tą firmę tym bardziej że jej biuro mieści się w domku jednorodzinnym nawet biura nie mają zwyczajni ściągacze żenujący na nieświadomych Polakach którzy chcą sobie polepszyć byt. To pośrednik pośrednika taką franczyza jak żabka szczerze odradzam!

Grzegorz Przytulski Nowy wpis

Witaj byly pracowniku, nie stac cie nawet napisac jak sie nazywasz bo jestes z pewnoscia nasza konkurencja. Nie mozesz byc naszym pracownikiem, poniewaz nie zatrudniamy tylko rekrutujemy. Ukrywasz sie za parawanem internetu i boisz sie, ze cie nie znajdziemy...Blad! Firma gowork zapisuje twoje IP i nasz adwokat dostanie wszystkie twoje dane. Masz dwa wyjscia: 1 podpisz sie imieniem i nazwiskiem aby wszyscy widzieli od kogo wyszla opinia, albo zlikwiduj swoj wpis. Dalszy kolej rzeczy mozesz sie rowniez dowiedziec w necie jak to jest jesli sie kogos bezpodstawnie oczernia. Jeszcze jedno...nasza firma znajduje sie w biurowcu a nie w domku jednorodzinnym... to jest zenada jesli nawet sie nie wie gdzie sie bylo na rozmowie rekrutacyjnej.

Benek Nowy wpis

Podpowiedzcie czy agencja pomaga w nauce języka niemieckiego, czy samemu trzeba?

Syla Nowy wpis

Polecam tą agencje all-pl solidna firma

Obecnie biuro pośrednictwa pracy poszukuje pracowników do pracy w Niemczech. Oferty można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej firmy ALL-PL http://niemcownia.pl. Ktoś z Was w najbliższym czasie ma zamiar brać udział w procesie rekrutacyjnym? Może są osoby, które dopiero co wyjechały i mogą podzielić się z nami tym, jak wygląda praca? Proszę o rzetelne informacje na ten temat.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie ALL-PL? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Sosnowiec
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Igor

ALL-PL ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!!

krzysiek
@Igor

Igor (usunięte przez administratora) chyba jesteś ich pracownikiem albo przydupasem nie wiesz co piszesz i z kim zadzierasz . Mamy takie infirmacje że zamknij się i nie rób z siebie pajaca

krzysiek

zwykli naciagacze . działaja z firmą Mit-uns która jest oszukańcza firmą w niemczech i mogę pisać co myślę bo jak co mam takie dokumenty że im w (usunięte przez administratora) wejdzie i mogą mi na ... naskoczyć. Firma Mit -uns nie wypłaciła mi na koniec ponad 90 nadgodzin zgromadzonych na koncie . Uwazaja że jest OK - niedouczone osoby tam są i tak z wieloma osobami postepują, mam kolegę którego oszukali wstawiając na ostatnim abrechnungu potrącenia w nieba wzięte to już skur........o Przytulski nic z tym nie robi , a my polacy mamy na swojej głowie aby od tych firm debilnych wyrwać kasę. Firma Mit-uns to (usunięte przez administratora) i pisze to świadomie bo mam na wszystko dokumenty .

Beznicka

Ciekawe dlaczego chcą skan kart płatniczych i dowodu osobistego..

Niewiele opinii na temat pracy w firmie ALL-PL pojawiło się od jakiegoś czasu. Firma aktualnie poszukuje pracowników, a pełną listę ofert pracy można znaleźć tutaj - https://www.gowork.pl/praca/all-pl;pr Jakbyście ocenili współpracę z tą firmą? Polecilibyście innym? Zachęcam Was do wypowiedzi.

jagoda

Przestrzegam! Pobierają pieniądze za znalezienie pracy, co jest karalne!

Konrad Pisarski
@jagoda

Wypisywanie bzdur w internecie jest karalne. Jesli Adwokat zarzada Pani IP otrzyma je a to juz bardzo krotka droga do sprawy w Sadzie.

Wiktor

Jeśli ktoś nie wie nie powinien oskarżać. Każda agencja pracuje i zarabia pomagając znaleźć pracowników!

DENIS
@Wiktor

Tak masz rację agencja pracy nie jest firmą charytatywną i musi zarabiać tylko,że musi to robić fer.Pracowałem w kilku agencjach i żadna nie pobierała żadnych opłat,agencja dostaje swoje wynagrodzenie za zwerbowanie pracownika od pracodawcy.

Konrad Pisarski
@DENIS

Przedewszystkim prosze nie mylic Agencji Pracy z Agencja Posrednictwa Pracy.

@marian62st Z jakiego konkretnie powodu odradzasz pracę w ALL-PL, jeśli mogę spytać? Nie napisałeś żadnych konkretów w swojej wypowiedzi, więc chciałabym wiedzieć, co Tobą kieruje. Zachęcam Cię do odpowiedzi.

Czarek

Największy problem jest taki, że nie wszyscy poważnie traktują pracę jaką dostają od agencji!!

interesuje mnie wyjazd sezonowy do zbioru malin, czy ktoś się wybiera , bo chciałabym razem jechać ..

DENIS

Chciałem włączyć się w dyskusję,tak czytam wasze posty i większość z Was pyta się o opinie ALL-PL i żadne z Was nie pisze tu,że są tacy czy tacy,że oszukują,że wykorzystują ludzi itd.Więc ja się pytam co macie im do zarzucenia ponieważ rozważam podjęcia z nimi współpracy,na co należy zwrócić uwagę. Z góry dziękuje za konkretne informacje.

marian62st
@DENIS

nieradzę!!!!

@jagoda a w umowie współpracy z firmą ALL-PL masz informacje, że po znalezieniu pracy agencja pobiera prowizję dla siebie? Jest ona odejmowana z Twojego wynagrodzenia?

@Ja czyli nigdzie nie wyjechałeś? Nie sądzisz, że w tej sytuacji to i tak lepsza opcja niż przyjazd na miejsce i nie dostanie pracy? Jak sądzisz czemu tej pracy nie było? Może firma ALL-PL nie zebrała chętnych na taki wyjazd. A Ty w trakcie tych tygodni nie szukałeś pracy na miejscu, chociażby dorywczej, skoro wyjazd się przesuwał w czasie?

Firma ALL-PL informuje swoich potencjalnych pracowników, że "W ciągu ostatnich dwóch lat liczba Polaków, którzy osiedlili się w Niemczech wzrosła o kilkanaście procent. Nowe dane Federalnego Urzędu Statystycznego na temat liczby obcokrajowców. " Co powinno oznaczać, że dobrze Polakom żyje się w tym kraju i nie powinno się mieć obaw w związku z wyjazdem. Czy potwierdzą to osoby tam mieszkające? To istotne, ponieważ jest dużo ofert pracy w Niemczech http://www.gowork.pl/praca/all-pl;pr i osoby, które je przeglądają mogą się nad tym zastanawiać.

marcin

Przez agencję pracy najlepiej szukać za granicą bo tak jechać i bez sensu tracić pieniądze na pobyt i w tym czasie szukać pracy to trochę nie tego :) (usunięte przez administratora)

Wrc

A pracował ktoś u nich. W ogłoszeniu zawsze pięknie , ale jakie są realia. Sam jeste zainteresowany pracą u nich wiec może ktoś pochwali się opinią. Jakie warunki mieszkalne no i jaka kasa.

1zl
@Wrc

Witam Weź wpisz w google: "Polen-Allgemein-Service Przytulski UG - opinie" - ta sama firma. Nie za dobre mają. 2 na 6 coś o tym świadczy.

Wiedźma

No powiem Wam, że wiadomo, jest różnie, ale zobaczcie ile zagranicznych ofert, pozostaje się tylko cieszyć z takiego obrotu spraw przecież, bo jest dobrze

Zostaw merytoryczną opinię o ALL-PL - Sosnowiec

ALL-PL