Opinie o Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji w Warszawa

Jacek Nowy wpis

Bardzo ciekawe jak to się dzieje, że pan prezes oraz siostrą pana prezesa działają w najlepsze i tworzą kolejne firmy i zasiadają w nich na stanowiskach zarządzanych mimo zarzutów prokuratorskich? Czy w tym kraju nikt nas nie chroni przed przestępcami? Tym bardziej, że mają nasze pieniądze, z których się nie rozliczyli, a być może nadal nimi się posługują. Kim są ci włodarczyki?

Zainteresowany Nowy wpis
@Jacek

Jakie firmy otwiera ? Masz jakies info ?

Mariusz Nowy wpis

Szukajcie a znajdziecie: Fundacja Change the World Crazy Cloud Czy to są faktycznie działające firmy czy słupy obliczone na pranie (usunięte przez administratora) nam pieniędzy? Dziwne jest to, że te firmy działające w XXI wieku nie mają stron internetowych - taki mój prywatny komentarz.

Jurek Nowy wpis
@Zainteresowany

Najnowsza to Etragen, ktoś skasował wpis.

Ostatnio mignęło mi że szukali pracowników call- center. Podobno łatwo tu o szybki awans na tym stanowisku.To znaczy można zostać koordynatorem? Awans wiąże się też z podwyżką czy tylko dołożeniem obowiązków?

janisz

ha ha ha-czy ta spółka jeszcze istnieje?(usunięte przez administratora).Jestem jednym z kilku tys poszkodowanych przez tych (usunięte przez administratora). Czy w ogóle ktos wie ,czy prokuratura prowadzi jakieś działania? Bo jak można sprzeniewierzyć tyle mln zł,może lokowali w krypto?

Jurek

A tzw.doradcy też są bezkarni.Mam tu na myśli B.Sz.,która,żyje sobie bezproblemowo,mimo,że (usunięte przez administratora) m.in.mnie oraz wiele osób. Mam nadzieję,że kiedyś sprawiedliwość zapanuje... Wierzę w to!

Pracowałem przez chwile w jednej ze społek great nie jako sprzedawaca ale w back office i si etak zastanawiam skad doradcy mieli wiedziec o nieprawidłowosciach w ksiegowosci greata ? Wiem ze ludzi ezostali pokrzywdzeni ale prosze pomyslec logicznie czy kazdy z pracowników odpowiada za jakies niezgodne z prawem działania społki great

Franek
@były pracownik

Ja sam sporo zainwestowałem w obligacje kilku serii .Dwie z nich skończyły się pomyślnie z wypłatą kapitału i dlatego zakupowałem następne serie. Sam je sobie sprzedawałem związany tylko umową pośrednictwa .Sprzedałem również dwom kolegom w dobrej wierze. Uważam, że prawnie nie ponoszę odpowiedzialności sam inwestując ogromną kasę. Ale moralnie -tak. Czuję się z tym bardzo żle-oczywiście straciłem kolegów.

Mariusz

Siostra prezesa i żona prezesa założyły nową spółkę. Ja się wybieram pod adres zarejestrowanej spółki BEWO GROUP. Pozostaje się tylko upominanie o swoje pieniądze. Może prezesa tam spotkam i będę miał okazje z nim porozmawiać.

Ok zgadzam sie ze ludzie stracili pieniadze bo byc moze zostały jakos tam zmalwersowane ale zakłądam ze nikt ze zwykłych pracowników nie wiedział o działalnosci kierownictwa, watpie aby handlowcy pracujacy na umowe zlecenie wiedzieli cokolwiek o tym jak prezes dysponuje srodkami, ludzi mogą być sfrustrowani ale dziwi mnie cheć scigania handlowców czy innych pracowników którzy nie mieli nic wspolnego z tym na co te pieniadze idą

Być może nie wiedzieli od początku. Ale np. pani Szymaniak wciskała obligacje nawet jak jej prowizje nie były wypłacone od jakiegoś czasu. Może głupota, ale gdyby była uczciwa, to powinna mówić o problemach spółki, którą reprezentowała. No chyba, że jest jakieś drugie dno i była w tym umaczana głębiej niż widać na pierwszy rzut oka. Dlatego też uważam, że przedstawiciele sprzedający ryzykowne obligacje i nie dający rzetelnego obrazu spółki, powinni ponieść odpowiedzialność przynajmniej do wysokości prowizji, którą otrzymali.

Jurek

No właśnie B.Sz.,która "wciskała" obligacje,nawet na koniec Great Movie świetnie sobie zdawała sprawę,że to oszustwo.Brała sowitą prowizję,za którą luksosowo sobie żyła i pewnie dalej żyje.Niech odda mi tę prowizję.Mam nadzieję,że to czyta. A moje oszczędności i mojej Rodziny i tak odzyskam.Obiecuję to sobie i mojej Rodzinie. Mam nadzieję,że BW to czyta.

Były Pracownik

w okresie gdy tam pracowałem a było to na krótko przed rokiem 2019 nikt nie podejzewał ze cos moze byc nie tak nikt z klientów nie zgłaszał zadnych problemów z wypłatami oczywisce pozniej wszystko sie posypało bo było widać zle zarzadzane a teraz ludzie dopowiadają sobie historie ze handlowcy czy pracownicy biurowi brali udział w spisku majacego na celu przejecie pieniedzy klientów. Sprawa trafi do sądu lub juz trafiła i byc moze wtedy dowiemy sie kto zarobil na tym najwiecej bo z doniesień mediów wychodzi ze PW zdefraudował 50 000 000 o ile moge sie zgodzić ze jakies niescisłosci pewnie tam były to według mnie straty poniesione przez great polegały na złym zarzadzaniu budowami i nabytymi gruntami po osiedla w afryce. Watpie tez zeby ktos wiedział o jakichkilwiek problemach społki a gdyz takich nie było widac, moze 4 osoby wiedział coś wiecej i mówie tutaj o kierownikach czy prawniku. Mam nadzieje ze sprawa szybko rozpocznei sie w sądzie i zobaczymy kto miał jaką odpowiedzialnosć no i oczywiscie kto na tym najwiecej zarobił

@Były Pracownik

B.Sz.poznałem na początku 2019 roku.Wtedy namówiła mnie na obligacje Ghana,a potem Great Movie.Napewno wiedziała o kłopotach Great,mimo to wzięła prowizję ,myślę,że ok.12 %.Niech teraz ją odda.To sporo pieniędzy!

@Jurek

jeźli faktycznie sprzedawali jeszcze 2019 r to ma Pan Prawo byc (usunięte przez administratora) bo wtedy faktycznie zaczeło sie to sypać, wspołczuje bo moze Pan sie czuć naciagniety i byc moze faktycznie cos jest na rzeczy

Ja sie nie chce w to angazowac nie mam zadnych dowodow na jakiekolwiek dzialania nielegalne ale tez nie byłem nikim waznym nie mniej watpie aby oprocz kierowników a i co do( tego nie mam pewnosci)mieli wgląd w ksiegowosc a co za tym idzie w płynnosc społki i na co wydawała pieniadze swoich klientów. Dziwi mnie jednak to ze probuje sie rozciagnac, rozmyć wine na wszystkich pracowników.

Wiesiu

No ale chyba pracownicy nie ponoszą za to żadnej odpowiedzialności i nie będą ciągani po sądach jak nie mieli na to żadnego wpływu. Obligacje kupowali tylko klienci czy pracownikom też się to proponowało? Ktoś z zatrudnionych też na tym stracił?

Ex worker
@Wiesiu

Tak , byli tez pracownicy którzy również na tym stracili bo tez kupili obligacje , a wiec świadczy to o nieświadomości tego co dzieje sie w firmie. Byli tacy pracownicy którzy do końca 2019 sprzedawali , oni dobrze wiedzieli co robią, oni jak najbardziej powinni odpowiadać , reszta nic nie wiedziała.

@Ex worker

Oczywiscie ze tak, niektorzy całą prowizej ze sprzedazy wrzucali w produkty greata

@Wiesiu

Moja "doradczyni" B.Sz.w 2-giej połowie 2019 była świadoma, sprzedając obligacje Great Movie ,że to "szwindel".Mimo to wzięła sowitą prowizję,za którą jeździła sobie na zagraniczne wycieczki.Chwaliła się tymi wycieczkami na FB.Potem swoje konto na FB zlikwidowała. Niech odda mi wziętą prowizję za "doradztwo"! Będzie tego trochę.

Mieczysław
@Były Pracownik

Tak czytam Waszą dyskusję i zastanawiam się, czy Wy jako pracownicy wiedzieliście, co sprzedajecie i do czego może to doprowadzić w przyszłości, czy firma zapewniała Was, że klienci będą na tym tylko zyskiwali? Czy z czasem mogliście przy dobrych wynikach awansować na stanowiska kierownicze i zobaczyć, jak to bardziej od środka wygląda, czy tam nikogo za bardzo nie dopuszczali poza zaufanymi osobami?

@Mieczysław

Ja uważam,że wszyscy tzw.doradcy powinni oddać swoje prowizje od niewypłaconych obligacji.Moja tzw.doradczyni B.Sz. również. Wiedziała o kłopotach Great,a mimo to dla tych prowizji namówiła mnie do zainwestowania w "pewne" obligacje. Tak samo jest winna,jak rodzina W.

@Mieczysław

A skąd mielibysmy wiedzieć ? Coroczne audyt przechodziła społka great, KNF nie wpisał jej na liste ostrzeżen do połowy 2019 roku, wiec skad mogł ktos poza senatorami mógł wiedzieć ze dochodzi do jakiś nieprawidłowosci ? Pan P nie dawał nikomu wyciagów z konta ja do tej pory nie wiem co sie stało z tymi pieniedzmi, rozumiem ze były złe inwestycje i lub zle zarzadzane budowy ale czy ktos zrobił z tego piramide to nie mam pojęcia, sam chciałbym zobaczyc jakies dowody i przepływy finansowe w zwiazku z tym.Ale probowanie zrobienia z całej firmy jakas grupe przestępczą to jest nonsens i rozmycie odpowiedzialnosci moze zaraz sie okaże ze zarzad o niczym nie wiedział i był manipulowany przez sprzedawców, konsultantów prawników po sprzataczke włacznie. Mam nadzieje ze chociaz czesc srodków odzyskaja klienci bo niby cos tam jest wybudowane w polsce i w afryce wiec powinno iść pod młotek.Mam nadzieje ze sprawa rozpocznie sie jescze w tym roku i wtedy dowiemy sie wszystkiego kto co wział i ile

Czy zdarzają się nadgodziny w Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji

Jurek

Póki co,Prokuratura zamknęła sprawę.Mam nadzieję,że sprawiedliwie ukarze złoczyńców i wszyscy pójdą do więzienia.Przynajmniej taka satysfakcja.Wierzę w to!

Maksio

Skoro ta firma dalej jest aktywna to wie ktoś, czy na nowo może będą szukali doradcy finansowego, jak dawniej? Czytałem te Wasze wpisy o chwilowych problemach firmy ale widzę, że są aktywni. Chcę wykazać się w finansach, bo są moją specjalnością. Ogólnie to pierwsze ważne pytanie, czy dają umowę o pracę? Premie w jakiej wysokości oferują za przepracowany miesiąc z dobrymi wynikami? No chyba, że nie ma przyjęć to też chcę wiedzieć.

@Maksio

Proszę Pana ta firma nie istnieje, właściciele ukradli 20 mln złotych, większość ma postawione zarzuty, zgarnęliśmy kasę, wyparowała, teraz posiedzą. Szukaj pracy gdzie indziej.

@Ewa

Panie,Great (usunięte przez administratora) wiele osób na ogromne pieniądze.Moim"doradcą"była B.Sz.,która za prowizje z namówienia mnie na obligacje bez pokrycia jeździła i pewnie jeździ na wycieczki zagraniczne. Mam nadzieję,że poniesie za to karę,bo wiedziała,że te obligacje są nic nie warte.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Mariusz

Wszystko zależy od czasu dostarczenia poczty do aresztu do prezesa, no chyba że trafisz do siostrzyczki, która dzielnie prowadzi swoją firmę (Feminy). No i pytanie do ciebie jak bardzo chcesz trafić tam gdzie cała ta zorganizowana grupa Grejciaków za moment trafi. Cele już szykują dla nich wszystkich :)

Mecenas

A jak szanowny Pan Mikołajczak biznesy sobie poukładał na naszej krzywdzie. Naobiecywał mi odbiór pieniędzy a sam w tym siedzi po uszy. Zgniłe to całe towarzystwo ale z tego co wiem i P.W. i M.S. wraz z Mikołajczakiem odpowiedzą za moje krzywdy. Panie Przemku po Pana tez idą. Złożyłem pełne wyjaśnienia jak mnie Pan (usunięte przez administratora) i okradł.

Jurek

Czas pędzi,ale sprawa Great i krzywda,jaka mnie spotkała,zwłaszcza od "doradczyni" B.Sz.na pewno będzie wyrównana!Tyle!

@Jurek

B. Sz. się dobrze bawi z cztery razy w roku jest za granicą, można popatrzeć na facebooku na na zdjęcia z wyjazdów. Pieniądze wszystkich ludzi które miał Włodarczyk obecnie dysponuje Beatka i radzi sobie dobrze. Od czterech lat prowadzi kancelarie prawne, można się przejechać do ich siedzib i przekonać się jak działają te firmy. Inni prawnicy z grejta z nią działają i co im zrobisz skoro dostają pieniądze z (usunięte przez administratora)

@Marcin

Gdzie są te kancelarie? Chętnie się przejadę.

@Marcin

B.Sz.jeździ sobie na wycieczki zagraniczne za prowizje wzięte za (usunięte przez administratora) klientów Great w sprawie "pewnych"obligacji.Niech odda prowizję m.in.mnie.Czy ma ktoś maila,nr tel,adres na (usunięte przez administratora) do B.Sz.?

Witam. Zostawiam numer do kancelarii, która zamknęła moją sprawę z nimi doszliśmy do ugody pieniądze częściowo odzyskane. Numer telefonu do kancelarii windykacyjnej, która moją sprawę prowadziła 881501751

Poprosimy o wiecej
@Marek

O ktorej spolce Pan mowi?

@Poprosimy o wiecej

Nie wiem jak trzeba być naiwnym, żeby wierzyć w te reklamy o kancelariach które odzyskują pieniądze w drodze ugody. Jakie ugody, jak zarząd Great siedzi, a w dacie tego posta siedział, kto miałby podpisać te ugody i z czego oddać? Jest tylko jedna kancelaria związana z byłym pracownikiem grejta która cokolwiek robi w tych sprawach i coś odzyskała.

@Marcin

A która to kancelaria?Bo żadna ze spółek nie jest wypłacalna .Więc kto i z czego odda. Prawda jest taka ,ze ja tez sporo wpłaciłam do jednej kancelarii i nic nie robą-nawet tel nie odbierają.A były pracownik to pewnie pan Przemek ,który (tak uwazam ) jest współwinny bo o tych kantach wiedział.

menager z meliny
@janisz

i bardzo dobrze uwazasz. nie daj sie oszukac

Coś więcej,proszę.

poproszę więcej info

proszę o info z jakiej spółki udało się odzyskać pieniądze i co to za firma pod tym numerem

janisz

Czy mowa o kancelarii Deputo ,która obiecała odzyskać pieniądze od Greyta ?I nic w tym kierunku nie robi poza pismem do prokuratury?

Andrew

Ile trzeba na początku zainwestować aby spróbować odzyskać pieniądze przez ten kontakt?

Feminy

Marcin jest już na wolności, zaraz wyjdzie Paweł jak widzicie oliwa zawsze sprawiedliwa. To co się wydarzyło można porównać do myślistwa, My byliśmy myśliwymi i łapaliśmy (usunięte przez administratora) Wy byliście jeleniami. Mamy wasze poroża i teraz będziemy dochodzić sprawiedliwości od wszystkich którzy nas (usunięte przez administratora) A ty Piotruś przykucnij i zamilcz, o rodzinie albo dobrze albo wcale. Treba było aż tyle czasu aby dowieźć swojej uczciwości.

Mariuszek
@Feminy

Marcin S. na powietrzu??? Nie możliwe. To byłby jakiś cyrk nawet nie na kółkach.

@Mariuszek

O co chodzi? Co takiego zrobił?

@Feminy

Pan Sporzyński jest na wolności bo poszedł na współpracę i wszystko ze szczegółami opowiedział. Niczego nie dowiedliście a wręcz przeciwnie dokumenty i fakty świadczą o waszej winie. Prezes gnije w areszcie i nigdzie nie wyjdzie. Pisanie o sobie, że było się myśliwym świadczy o twojej głupocie Femino. Obrażasz nas klientów, to my jesteśmy poszkodowani i jeśli kogoś będą rozliczać to was. Okradliście nas i odpowiecie za to wszyscy. Wracając do prezesa to największa przygoda jest przed nim.

j-23
@Marek

Panie Marku, czy ma Pan informacje czy jest szansa na odzyskanie jeszcze pieniędzy? Czy coś zostało zabezpieczone? jakieś nieruchomości? czy ktoś prowadzi jakieś postępowanie egzekucyjne? chodzi mi o (usunięte przez administratora) i pozostałe zabezpieczenia. Dopiero wchodzimy w temat.

Poinformowany

Dzieje się, w tygodniu obrączkowania i przesłuchania. Żarty się skończyły. (usunięte przez administratora)odpowiedzą za swoje czyny.

Skad te informacje?
@Poinformowany

Mozna wiecej info? Kogo? Kiedy? Itd. Mam duza nadzieje, ze to prawda.

@Poinformowany

Nareszcie! Karma właśnie wraca! Oby tak dalej! Tak Pani Pośredniczko!

Sylwia
@Poinformowany

Ale kto jest przesłuchiwany i w jakiej sprawie? Możesz dookreślić? Nie wiadomo w jakim kontekście o tym piszesz.

@Jurek

proszę o kontakt 506734636, myślę, że mowa o Beacie W, ja też zostałem (usunięte przez administratora) i szukam sprawiedliwości... Już niedługo Beti Blue

Sylwia
@Piotr M

A na jakiej podstawie stwierdzasz, że to mowa akurat o niej?

@Sylwia

Beata W.jest jedna. Bogusława Szymaniak też jest jedna. Wszystko powiedziałem u moich Adwokatów i w CBA. Czekam na prawo i sprawiedliwość,prawdziwe...

BezSzkołyTumany

Szanowni Państwo, Wiem, że teraz może trochę zbyt późno ale mam taką refleksje - czy ktokolwiek z nas zawierając umowy produktowe na inwestycje zweryfikował wykształcenie tego elementu? Bije się w pierś iż tego nie zrobiłem. Zaufałem doradczyni ale jak się okazała to tuman bez wykształcenia kierunkowego. Ludzie, zostaliśmy zmielieni przez (usunięte przez administratora). Piszcie jakie macie informacje o ich wykształceniu, kto Was obsługiwał z imienia i nazwiska, dalej znajdziemy sami. Prezes i członkowie zarządu, wspólnicy - kim są ci ludzie, skąd się wzięli i co potrafią poza (usunięte przez administratora)nas. do usłyszenia - (usunięte przez administratora)100%

@BezSzkołyTumany

Mnie "obsługiwała "Bogusława Szymaniak.

BezSzkołyTumany
@Jurek

O to ta sama co mnie, taka blondynka na krótko obcięta, starsza.Znalazłem ją na Facebook ale mnie nie przyjmuje do znajomych. Natomiast na portalach profesjonalistów, gdzie się podaje swoje wykształcenie, przebieg kariery zawodowej już jej nie ma. Zakładam, że nie ma się czym chwalić tym bardziej pracą w tej organizacji przestępczej. Przeszukuje różne portale pod kątem zarządu, właścicieli żeby poczytać coś więcej i tutaj też ściana. Nic nie znalazłem jakby ci ludzie nie istnieli wcale. Coś musi być na rzeczy skoro nikogo nie można namierzyć.

@BezSzkołyTumany

Tak to ta sama.Jestem pewien,że wzięła za pośrednictwo sowitą prowizję z moich pieniędzy.Niech przynajmniej odda ją za "doradztwo". Nie umrę,póki nie załatwię TEJ sprawy.Nie odpuszczę.

Piguła
@Jurek

A to nie była czasem pielęgniarka z wykształcenia? ;) Swoją drogą niezła telenowela... to Pawcio i Beatka mieli jeszcze jakąś siostrę???

Ale jaja
@BezSzkołyTumany

Bogusława jest położną !! :)))))))

@Ale jaja

A to dobre.Mnie mówiła ,że pracowała kiedyś w Aegon,a polecił mi ją/specjalnie piszę z małej litery/ znajomy agent z ING Nederlanden. Karma wróci!

Piguła
@Jurek

Tam wszyscy mieli wykształcenie od czapy, ale fakt większość wywodzi się z banków skąd pozyskiwali baze klientów... i może takie są plusy RODO, że teraz można być ukaranym za takie wydobycie danych...

Piotr M

Mnie obsługiwała pani Beata W, siostra prezesa, bez wykształcenia ale z "DOŚWIADCZENIEM" w pracy w banku oraz ING. Dodam, że byłem w związku z jej siostrą przez 12 lat i w tym czasie dałem się skusić na te obligacje, zostało mi powiedziane przez Beatę W, że jest to CAŁKOWICIE bezpieczne i, że istnieje gwarancja funduszu bankowego. Rok temu wróciłem z Irlandii do Polski, zostałem zapewniony (kilkukrotnie) przez Beatę W, że pieniądze zostaną mi oddane, nawet zobowiązała się spłacać je sama,byłem częścią rodziny jeszcze w tamtym momencie, dzisiaj kontakt się urwał ale mam adresy do wszystkich członków rodziny min. Beaty W oraz Ewy W(żony Pawła W) gdybyście Państwo chcieli te adresy to proszę dzwonić pod numer 506734636! Możemy zorganizować wspólną wizytę lub pikietę pod domem. Pani Beata W wzięła ode mnie ostatnie pieniądze w 2020 w marcu kiedy już było po ptakach.

menager z meliny
@Piotr M

Jeśli jakaś kasa jeszcze została to pilnuje jej ta z rodzinki finansistów, która mieszka za granica w tym znanym mieście. To tylko moja opinia, ale tak uważam. Serio życze wam wszystkim powodzenia. I trzmam za was kciuki, żeby wam sie udało. Pan W wisi mi kase keszcze od czasów zanim stał sie rekinem światowej finansjery haha. Na szczęście dla mnie nie była to jakas zawrotna kwota. Trzynan za was wszystkich kciuki.

Piotr M

Witam, szukam materiałów obciążających działalność siostry Pawła W tj. Beaty W, która (usunięte przez administratora) mnie już kilkukrotnie, proszę o kontakt na 506734636. Zrobię wszystko aby sprawiedliwość kłamczuszku Cię znalazła. Jestem pewien, że to czytasz Beti Blue.

Adrian
@Piotr M

Myślałem, że ta sprawa już się zakończyła? Czy to nie w zeszłym roku były artykułu o zatrzymaniu przez CBA trzech dyrektorów oddziałów regionalnych? Pisali, że chodziło o stratę około 6 mln zł. Czy udało się odzyskać zainwestowane środki?

Jurek

Czekam na ukaranie Pośredniczki,karma wróci...

@Jurek

ukaranie za co? co zrobiła ta pośredniczka? ciężko tu coś wywnioskować z forum...

Janusz
@Anna

Mój pośrednik został wkręcony ,nie miał świadomości .A sam zainwestował ogromne pieniądze więc jest raczej poszkodowany a nie oszust.Sam próbuje nam pomagać .Ale jak tu pomóc???

@Anna

Ona już dobrze wie...Namawiała klientów,m.in.mnie na kupowanie obligacji Great,kiedy wiedziała,że są bez wartości. Za to dostawała wysoką prowizję ok.12% Dzięki temu mogła sobie pozwolić na drogie wycieczki po świecie. Niech odda przynajmniej tę prowizję.

dobrze gada
@Jurek

dokładnie! jak nie wypłacali poprzednich obligacji, to obowiązkiem "doradcy" było poinformowanie o tym klientów, żeby mieli pełną świadomość ryzyka. A przemilczenie tego faktu to świadome wprowadzanie w błąd - o to jest karalne. I to niezależnie od tego, czy ktoś również włożył swoje pieniądze.

@dobrze gada

Ale nie wypłacali dopiero w 2019r Tez tak nie będzie ze wszyscy będą karani od sprzątaczki po prezesa. Osoby które powinny beknąć to Ci którzy znali faktycznie kondycje spółki, Właściciele, pełnomocnicy itp

@Olga

No i ktoś tak pełnoprawnie weźmie i wskaże palcem kto i co za to dostanie? Czyli uważasz, że pośrednicy są czyści?

@Halina

nie wiem czy zwykli pracownicy mieli wiedze ze Prezes nie spłaci obligacji, wydaje mi się że do księgowości firmy nie mieli dostępu wszyscy, nie wydaje mi się również aby wszyscy pracownicy byli dysponentami środków spółki. Sprawa powinna dawno być już w sądzie, syndyk powinien działać a narazie nie wiem na co czekamy. Prokuratura oczywiście szuka winnych wiec czym wiecej zarzutów i wiecej oskarżonych tym wyższy rating. Nie zdziwiła bym się gdyby osoby inwestujące w produkty Great tez były sprawdzone pod kątem pochodzenia ich środków

@Olga

Ja tylko chcę ukarania prezesów i doradcę/ona wie,o kogo chodzi/ za zdefraudowanie moich oszczędności i mojej Rodziny.Prezesi niech oddadzą te pieniądze,a doradca odda prowizję,dzięki,której luksusowo sobie żyła.Niech zobaczą,co znaczy trauma i i niemoc wobec,póki co ,nieskutecznego wymiaru sprawiedliwości. Ale karma kiedyś wróci,wierzę w to!

@Jurek

No chcieć to każdy sobie może, a w praniu dopiero wyjdzie co i jak. Te oszczędności brzmią jak duża sumka, ciekawe czy serio uda się je odzyskać?

@Halina

Ja nie tylko chcę,ale robię,żeby ukarać tych,którzy mnie skrzywdzili. Póki co na drodze prawnej.

Gabriela

I jak Ci idzie?

Remigiusz

Jeżeli wy dalej nie odzyskaliście pieniędzy to ja bym sugerował przestanie bawić się z tymi wszystkimi prawiczynami, którzy taka na prawdę sami nie wiedzą co mają zrobić. My naszą sprawę oddaliśmy do tak zwanej windykacji ???? nie polubownej. Czym to się różni, a no tym, że oni też mają prawników tylko takich co się głównie sprawami gospodarczymi zajmują, a sami fachowcy z tej firmy mają wiedzę o przestępczości gospodarczej i potrafią zbierać skuteczny materiał w tych sprawach i dobrze współpracować z prawnikami. Przestańcie się z nimi bawić a dla zainteresowanych w końcu odzyskaniem swojego zostawię numer kontaktowy- 881501751.

@Remigiusz

Ja tylko chcę ukarać złych ludzi,którzy mnie skrzywdzili,pośrednika też...

@Remigiusz

Dziś rozmawiałem bardzo konkretnie zobaczymy co zrobią

@Andrzej

Karma wróci!

Forex
@Jurek

Obawiam się, że im się wszystkim upiecze... sprawa tak dlugo trwa i nic tak naprawdę nie wiadomo

@Forex

Z mojej strony nie upiecze się...

@Forex

Ale coś takiego ma prawo w ogóle się upiec? Szczerze wątpię, ale pewnie zajmie to ogrom czasu. Nie ma żadnych sposobów, żeby móc to jakoś przyspieszyć?

Pan Władza
@Halina

A mam pytanie po co chcecie przyspieszać? Pieniędzy nie odzyskacie i tak, a areszt śledczy jest bardzo dotkliwą forma izolacji takich jednostek. W więzieniu nabędą masę przywilejów. Niech się sprawa ciągnie jak najdłużej

Janusz
@Remigiusz

Remigiusz-masz w tym chyba swój interes ,że już któryś raz pojawia się powyższy nr tel. Sprawdziłem-to kancelaria NEXUS,która powstała 2 m-ce temu. Pewnie tak jak Deputo biorą kasę i nic nie robią .Skoro wypuścili prezesów to pewnie są niewinni.???A prokuratura warszawska nic nie robi.Czy można się spodeziewać,że prezesi po wyjściu na wolność coś będą próbować robić???

@Janusz

Nikogo nie wypuścili a wręcz przeciwnie kolejni powinni się spodziewać zatrzymań. Przecież ta firma nosi znamiona przestępczości zorganizowanej. Czekam na medialne doniesienia co tam słychać w klanie Sporzynskich i Wlodarczykow. Mówi się, ze między nimi nastąpił rozłam i już panowie nie trzymają tej samej linii zeznań.

Klient forexu
@Marek

Jestem bardzo ciekaw jak to sie zakończy i czy będą drążyć jakos rosyjski wątek tej układanki. Gość od forexu z tego co mi wiadomo został zwolniony z aresztu zatem czy to koniec tego wątku?

@Klient forexu

a co ma watek rosyjski do gościa od foreksu ? Niech mi ktoś powie co się stało z pieniędzmi zainwestowanymi w foreksy ?

Klient forexu
@Olga

Tego nikt nie wie.... bylo przerzucanie winy, raz winny ruski forex, raz paweł włodarczyk w zależności od tego co dana osoba probowała osiągnąć. Mysle, ze ten watek zostanie pominiety ..

@Klient forexu

na 100 % nie powinien zostać pominięty, Po pierwsze pieniadze były wpłacane do lite foreks wiec i fizycznie pewnie dalej są na ich kontach wiec prokuratura powinna sie tym zając bo od włodarczyka nikt nie odzyska pieniędzy on sie będzie bronił ze to do niego nie było wpłacane. Wiec ja sie pytam czemu prokuratura nie prześwetli lite foreks. Z tego co sie orientuje Lite Foreks miał jakas umowe z GP wiec jezeli Gp złamał prawo to Lite foreks na pewno tez bo to przeciez tam wplacaliśmy pieniądze, w takim układzie konta powinny zostac ich zablokowane i nasze pieniądze zabezpieczone.

Poszkodowany
@Remigiusz

z deszczu pod rynnę ? poszukajcie tego numeru w googlach - 881501751. nie dość że tu straciliśmy pieniacze to jeszcze mamy się pakować w firmę która sprzedaje kryptowaluty ?

Laik
@Remigiusz

Są już na wolności. Świat przed nimi stoi otworem, a Ty walcz o swoje. Kurwa to się nie dzieje.

@Laik

To sie musiało stac wczesniej czy pozniej areszt sledczy nie jest formą kary, teraz kwestia kiedy ruszy rozprawa i zakonczy sie sledztwo

Poinformowany
@Laik

Nie są na wolności tylko jeden jest. Dla myślących nie muszę nawet mówić, który z nich i dlaczego. Także mózg całej operacji wciąż ma zastosowany areszt - niby nic ale jakże wymowna jest to sytuacja.

Ciekawy

Który i dlaczego?

Jurek

To niebywałe! Mam nadzieję,że cała ta grupa oszustów będzie ukarana,włącznie z doradcami... Dożyję tego,muszę!

Waldek King

Jest już z nami, nasz Pablo i jego wierny przyjaciel Spożyk myśłiciel. Święta spędzą rodzinnie a potem rozwijanie biznesów i walka o klientów żeby oddać im co inni spartaczyli nic nie robiąc.

Aaa

Wez sie "aniol panski" porzadnie rozpedz i p..lnij lbem w sciane, a jak nie pomoze to powtarzaj do skutku. Okradli nas i powinni poniesc konsekwencje. A z Tuskiem to ma tyle wspolnego co twoj leb z rozumem. Przekret mial miejsce za rzadow (usunięte przez administratora) ale tez nie sadze zeby to ukartowali - oni sie zajmuja duzo grubszymi przekretami. A jak tego nie rozumiesz, to powtarzaj numer z rozpedzaniem sie i sciana. Do skutku.

@Waldek King

Bzdury piszesz. Obaj siedzą przez kolejne trzy miesiące.

Zostaw merytoryczną opinię o Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji - Warszawa

• Jak się pracuje w Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji?

Zobacz opinie na temat firmy Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji
2.1/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Jana Kasprowicza 45/47
    01-836 Warszawa