GABONA

Ożarów Mazowiecki

Opinie o GABONA

gosc 2016-01-07 13:17
czy ktos zostal juz zatrudnony na to stanowisko?
Pracownik 2016-06-16 19:54
Damian musial zostać poinformowany o braku przedłużenia umowy skoro tak mówi o firmie ;) Gabona to miejsce gdzie dają Ci szansę rozwoju i zdobycia doświadczenia. Nie skreślają człowieka po jednym błędzie tylko dają mu inne zadania, w których będzie mógł pokazać na co go stać. Pracodawca, który daje możliwość robienia tego co sprawia Ci fun to rzadkość.
asia 2016-07-04 20:01
Ja używam kosmetyki tej firmy, i moge polecic szczegolnie przypadły mi bardzo kosmetyki do włosów, polecam.
Agnieszka 2017-04-26 13:50
Jakie macie opinie na temat GABONA w obecnym roku? Czy w firmie nastąpiły jakieś ważne zmiany, o których warto powiadomić użytkowników, przyszłych kandydatów?
Fgh 2017-07-14 22:54
Gabona i Trena.pl to firmy w których możesz pracować jeśli: nie przeszkadza Ci brak umów, aneksów. Jeśli lubisz gdy przełożony wrzeszczy, zamiast coś wyjaśnić. Jeśli lubisz pracować bez planu działania. Jeśli lubisz częste zmiany. Jeśli lubisz być obserwowany kamerami z każdego kąta.
Denim 2017-07-20 07:29
Na rozmowie o pracę dopytujcie jaki rodzaj umowy o pracę dostaniecie. Mówią że dają umowę o pracę (co normalny człowiek uważa że na czas nieokreślony), a potem dają umowę o pracę na czas określony: okres wypowiedzenia 1 miesiąc i możliwość wypowiedzenia bez podania przyczyny. Firma postawiona na kruczkach prawnych.
Zostaw swoją opinię o GABONA - Ożarów Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GABONA