Opinie o Fulco System Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fulco System Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fulco System Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fulco System Sp. z o.o. w Gliwice

Jarek Nowy wpis

Zainteresowała mnie oferta na specjalistę ds. sprzedaży. Ale ktoś wspomniał że nie ma po rekrutacji feedbacku. To odzywają się tyko do wybranych a reszta czeka w zawieszeniu? Ktoś ostatnio aplikował i wie czy sprawdzają znajomość języka angielskiego i programów CAD bo widziałem że były mile widziane.

Kandydat Nowy wpis

Firma z kategorii tych niepoważnych. Raczej szkoda Twojego czasu. Zapraszają na rozmowę, informują o tym, że niezależnie od wyniku i przebiegu rekrutacji dadzą znać, niestety nie dotrzymują słowa.

@Kandydat

A mówili w jakim czasie dadzą odpowiedź? Czy rozmowa kwalifikacyjna to jedyny etap rekrutacji? Piszesz, że odbyłeś rozmowę, to może pamiętasz jakie zadawali Ci pytania i jak długo ona trwała? Rekrutowała Ciebie jedna osoba?

Kandydat Nowy wpis

A mówili w jakim czasie dadzą odpowiedź, nie dali ;) W dzisiejszych czasach, przy wysokiej kulturze prowadzenia rekrutacji w innych firmach, raczej nie świadczy to dobrze o przedsiębiorstwie. Na całą resztę dodatkowych pytań nie odpowiem - myślę, że książki nie piszecie pracownicy Fulco ;) Sami najlepiej wiecie jak wygląda u Was proces rekrutacji i w jaki sposób traktowani są kandydaci. Pozdrawiam!

Stachu

Witam serdecznie, polecam serdecznie omijać tą firmę. Rozmawiałem na temat pracy jako kierowca. hah, dwóch chłopów prowadziło rozmowę jeden się pręży bardziej przed drugim co to nie oni. Bez kitu. Oferowali psie pieniądze za robote. Ogólnie szukają jeleni. nie polecam

Wera
@Stachu

A jakie Ci pytania zadawali, wymagali od Ciebie coś więcej niż doświadczenie? Możesz podać przybliżoną kwotę jaką Ci proponowali? Te dwie osoby to przełożeni firmy czy założyciele? Na ile dni wyjeżdżają kierowcy?

W Fulco System Sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Szlifierz. Zainteresowała Cię ta oferta i złożyłeś swoje dokumenty aplikacyjne? Podziel się wrażeniami z procesu rekrutacyjnego z innymi użytkownikami.

Rozmowę kwalifikacyjną w Fulco System Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. obsługi magazynu?
Czarna

Czy na stanowisko kontrolera jakości są zatrudniane kobiety w firmie? Mam jeszcze MSC na podesłanie CV do oferty która znalazłam. Podpowie ktoś jakich zarobków mogę się spodziewać? Ogłoszenie jest dość zwięzłe. Umowa o pracę z tego co widzę a jakieś dodatki? Multisport, dodatkowe ubezpieczenie? Albo premie za dobrą robotę?

Borsucza łapka

Witam bardzo serdecznie. Nie chętnie piszę opinie o firmach w których pracowałem, ale w tym przypadku myślę że warto. Nie będę oceniał całej firmy a jedynie działu w którym pracowałem. Byłem pracownikiem działu handlowego który obecnie tworzony jest od nowa, ponieważ była kierowniczka przyczyniła się do odejścia wielu pracowników, całe szczęście bardzo dobrze odnalazła się w roli łącznika, sygnalisty i dobrze łączy komunikację działu handlowego z zarządem. Jeśli chodzi o pracę handlowca w tej firmie to polega ona na ciągłym dzwonieniu do klientów. Handlowiec bardziej przypomina osobę do telemarketingu,jak sprzedawcę produktów. Wszystkie decyzję podejmowane są na szczeblu zarządu, co często trwa dość długo i powoduje niezadowolenie wśród klientów. Wynagrodzenie za sprzedane produkty w stosunku do ich ceny i marży jest bardzo niskie. Jeśli komuś zależy tylko na pracy to polecam tego pracodawcę, jednak jeśli zależy Ci na dobrych zarobkach, miłej atmosferze czy innych benefitach to proponuję omijać szerokim łukiem. Podsumowując mogę określić firmę jako polską korporację. Powodzenia dla obecnych i przyszłych pracowników.

Sylwia
@Borsucza łapka

Można wiedzieć jak długo pracowałeś? Piszesz też, że decyzje podejmowane są na szczeblu zarządu - ciekawa jestem czy oprócz niezadowolenia klientów o którym piszesz nie wpływa to na wynik handlowców?

Borsucza łapka
@Sylwia

Pracowałem trzy miesiące. Za pewne decyzje zarządu wpływają na wynik handlowców.

gość

Solidne ławki, wiaty przystankowe, dobre produkty smart city oraz hit sprzedażowy - fortepian zewnętrzny. Dużo zleceń, dobra organizacja pracy, ale znacznie pogarsza się z powodu braku jakichkolwiek kompetencji nowego kierownika produkcji Pana W. z telefonem przy pasie. Jego brak znajomości materiałów na jakich firma pracuje (metal, szkło, drewno, stal, plastik) oraz brak podstaw znajomości budowlanki wydłuża znacznie proces produkcji. Brak chęci nauki oraz fatalne relacje z ekipą generują straty w firmie, więc należy się zastanowić, czy trzymać TAKIEGO człowieka w firmie.

Iza
@gość

Jeśli to prawda to zastanawiam się czy ten zauważony problem został gdzieś komuś kompetentnemu w firmie zgłoszony? Bo rozumiem, że nie tylko Ty to widziałeś?

Xxx
@Iza

Ty Iza nie jesteś lepsza, dawno nie widziałem tak zakręconej i nieogarniętej osoby w dziale finansowym, która nie ogarnia niczego, wiecznie trzeba przypominać o wszystkim. Kiedy kolejne plotki i obgadywanie pracowników razem z Angeliką z handlowego? Dwie siebie warte, obie powinniście wylecieć stamtąd

Kris

Miałem okazję pracować w zeszłym roku - Prezes jest w porządku i to chyba na tyle z dobrych informacji. Dział handlowy to totalny cyrk na czele z głównodowodzącą Panią Kierownik z powodu której w zeszłym roku odeszli wszyscy z działu i została sama na stanowisku - cóż za smutek. Plotki za plecami, obgadywanie, niezdrowa atmosfera. Jeśli idziesz do działu handlowego - nie polecam absolutnie, do pozostałych jest lepiej.

Jaka atmosfera jest między działami w Fulco System Sp. z o.o.?

Administracja

Działy są od siebie mocno zależne, więc oczywistym jest dbanie o dobre relacje. Każda komórka rozumie swoją rolę i ważność pracy pozostałych działów, więc praca każdej osoby jest szanowana. Poza tym wszyscy mają swobodny dostęp do kierowników działów, więc wszelkie uwagi itp. nie trafiają do dziury bez dna.

KWS

Większość komentarzy na tym profilu ma się nijak do obecnej sytuacji firmy. Parę lat temu miała miejsce restrukturyzacja całej organizacji. Widać do dziś, że ci zarządzający, którzy odeszli, nie mogą się pogodzić, że firma wyszła na prostą i ma się dobrze. Co do samej pracy - jest co robić, bo firma cały czas się rozwija. Cały czas dochodzi coś nowego do oferty, klientów przybywa, realizowane są nowe inwestycje. Miejsce pracy - biuro w Gliwicach dość przyjemne, komfortowe warunki, dobre wyposażenie i sprzęt. Wszyscy mają dostęp do wszystkich, w tym do kadry zarządzającej. Nikt się przed nikim nie zamyka i każdy jest otwarty na dialog, więc rzadko zdarzają się problemy. Ogólnie to zespół stanowią młodzi ambitni ludzie, pozytywnie nastawieni do pracy i siebie nawzajem - zawsze jest się do kogo zwrócić o pomoc. Płaca na dobrym poziomie. Łatwo dostać podwyżkę, pokazując umiejętności i zaangażowanie. Oprócz tego, jak na tak niewielką firmę, są fajne benefity.

@KWS

Cześć, jeśli Fulco System się cały czas rozwija, jak wspomniałeś, to jest szansa również na rozwój pracowników? I mógłbyś napisać coś więcej na temat tych benefitów? Co jest zapewniane?

KWS
@Anna

Pewnie, standardem są szkolenia w zakresie danego stanowiska (np. techniki sprzedaży dla działu handlowego), ale również możliwość proponowania zarządowi potrzebnych szkoleń, mających na celu podniesienie kompetencji konkretnego pracownika. Z benefitów na wybranych stanowiskach auto służbowe do prywatnego użytku, ubezpieczenie na życie, medicover, lunche firmowe. Oczywiście tak oczywiste rzeczy jak telefony, laptopy itp. pomijam.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Fulco System Sp. z o.o.?

Administracja

Kierownictwo firmy to młodzi, ambitni ludzie z bardzo pozytywnym podejściem do pracowników. Nie zamykają się w swoich gabinetach, bo ich nie mają. Pracują razem ze swoimi podwładnymi, przez co są zawsze dostępni, otwarci na sugestie i dyskusje. Są to też kompetentni, chętnie dzielą się wiedzą i pomagają.

Magda

Można poprosić o ruchome godziny tak?

@Magda

Tak, godziny pracy są ruchome. Można pracować od 8 do 16, od 9 do 17, itp.

Kali

Nie polecam. Organizacja firmy to istna komedia, do tego brak szacunku do pracownika, wręcz chamstwo. Płaca normalna, bez rewelacji - podstawa na umowie o prace (najniższa krajowa) + reszta na śmieciówce. Godziny pracy mocno ponad normę. Generalnie w pracy nic człowiek nowego się nie nauczy, brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju. Bardzo duża rotacja pracowników. Wszystkie negatywne opinie nie biorą się z powietrza. Naprawdę radzę omijać tę firmę z daleka, zwłaszcza jeżeli jesteś inżynierem. Na portalu sprawdźcie opinie o Fulco / Fonon - to te same firmy.

lysy
@Kali

Ten komentarz do w większości kopia mojego poniższego poprzedniego komentarza. W odniesieniu do daty komentarza minęło parę lat w tamtym okresie zatrudniłem się do tej firmy . Zgadzam się z opinią Kali i potwierdzam fakty podane w jego komentarzu. Przepracowałem chyba 2 dni , mam duże doświadczenie pracowałem w wielu miejscach i momentalnie zorientowałem się co dziej się w tej firmie szybciutko uciekałem stamtąd , nie polecam , finalnie zarządzający nie dali sobie rady z produkcją i gdzieś ją zlecili . Nie polecam firmy , opinia ze strony pracownika fizycznego.

@Kali

Opinia bardzo nieaktualna. Firma jest po kompletnej restrukturyzacji, zmianie szefostwa i reorganizacji działów. Forma zatrudnienia jest zawsze uzgadniana z potencjalnym pracownikiem i na pewno nie zarabia się tu najniższej krajowej. Rotacja pracowników prawie nie istnieje (chyba, że mamy na myśli zatrudnianie nowych osób do poszczególnych działów).

Zastanawiam się nad pracą

Czy jest ktoś w stanie opisać realne zarobki na stanowisku przedstawiciela handlowego w firmie? Jakie są warunki zatrudnienia i jakie benefity związane z tym stanowiskiem są przewidziane?

Maja
@Zastanawiam się nad pracą

Czy udało się Tobie uzyskać konkretne informacje na temat tego stanowiska? Jeżeli tak, to podziel się nimi z użytkownikami forum, gdyż może ktoś również jest zainteresowany rekrutacją do firmy. Wszelkie uwagi i spostrzeżenia dotyczące Fulco System również są cenne i przydatne.

@Zastanawiam się nad pracą

Realne zarobki są zależne od realizacji planów sprzedażowych, jednak doświadczenie pokazuje, że dział handlowy nie ma z tym problemów. Można zarobić godne pieniądze i łatwo o podwyżkę, o ile pokaże się zaangażowanie i umiejętności.

Antoni Kosiba

I takim to oto sposobem rządy Komara i Misia Wojtka pod dowódctwem Łukiego dobiegły końca! cały misterny plan legł w gruzach. Teraz tylko jeszcze szybkie sprawy w sądzie i szykujcie się chłopcy na (usunięte przez administratora) Tylko chłopcy nei zakładajcie nowej firmy!!! Dość oszustw i wyłudzeń kasy!!!!

@Antoni Kosiba

Z perspektywy czasu ten komentarz wydaje się być nawet zabawny. Dziękujemy za troskę, ale mamy się naprawdę dobrze. Firma już od dawna jest na prostej wznoszącej i nic nie zapowiada, by miało się to zmienić.

Jak się pracuje z ludźmi z Fulco System Sp. z o.o.?

dymkat

W firmie pracują sympatyczni i życzliwi ludzie, atmosfera pracy jest bardzo fajna, jest dużo eventów integrujących pracowników. Młode szefostwo otwarte na dialog.

Administracja

Po zmianach, jakie firma przeszła kilka lat temu, atmosfera w pracy jest naprawdę sympatyczna. Trzon firmy to młody i kompetentny zarząd oraz dobrze zorganizowane działy. Średnia wieku oscyluje koło trzydziestki. Ludzie pozytywni i pomocni.

Czy Fulco System Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Administracja

Tak, z reguł pracuje się w siedzibie firmy od 8:00 do 16:00. Oczywiście w razie potrzeb pracownika, godziny te są 'ruchome'.

Radek

Dobry pracodawca oraz dobra firma zawsze będzie przeszkadzała konkurencji, która inspiruje do takich złośliwych wpisów.

kid

przesadzone opinie dyletantów, pracowicie ale rozwojowo.

Dude

Jakich projektów? Jeśli chodzi o produkcję, to już jakiś czas temu pozostało jedynie 2 pracowników, których zadaniem były jedynie naprawy gwarancyjne.

lysy
@kid

W odniesieniu do daty komentarza minęło parę lat w tamtym okresie zatrudniłem się do tej firmy i przepracowałem chyba 2 dni , mam duże doświadczenie pracowałem w wielu miejscach i momentalnie zorientowałem się co dziej się w tej firmie szybciutko uciekałem stamtąd , nie polecam , finalnie zarządzający nie dali sobie rady z produkcją i gdzieś ją zlecili . Nie polecam firmy , opinia od ze strony pracownika fizycznego.

Kurand

Brak profesjonalizmu, ciągła improwizacja, chaos organizacyjny, Właściciele mocno niepoważni. Bardzo duża rotacja pracowników w firmie świadczy sama za siebie. Radzę omijać z daleka, szkoda czasu. Jeżeli ktoś jest fachowcem, specjalistą to sugeruje poszukać innej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Fulco System Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Fulco System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fulco System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fulco System Sp. z o.o.?

Fulco System Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Portowa 16J
    44-100 Gliwice