brak logo

Fulco System Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Fulco System Sp. z o.o.

Cieciunio 2015-11-30 00:52
Nie wiem czy strach, nie sądzę. Po prostu zażądali usunięcia komentarzy.
Które to nie były, delikatnie mówiąc, po ich myśli.
Więc ta strona nie spełnia swojej roli.
Co do Fulco, ładnie z zewnątrz, od środka zdecydowanie nie.
Osobiście odradzam fachowcom.
11
kid 2016-02-12 15:45
przesadzone opinie dyletantów, pracowicie ale rozwojowo.
1
Dude 2016-04-26 20:04
Jakich projektów?
Jeśli chodzi o produkcję, to już jakiś czas temu pozostało jedynie 2 pracowników, których zadaniem były jedynie naprawy gwarancyjne.
3
Kali 2016-07-07 22:05
Nie polecam. Organizacja firmy to istna komedia, do tego brak szacunku do pracownika, wręcz chamstwo. Płaca normalna, bez rewelacji - podstawa na umowie o prace (najniższa krajowa) + reszta na śmieciówce. Godziny pracy mocno ponad normę. Generalnie w pracy nic człowiek nowego się nie nauczy, brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju. Bardzo duża rotacja pracowników. Wszystkie negatywne opinie nie biorą się z powietrza. Naprawdę radzę omijać tę firmę z daleka, zwłaszcza jeżeli jesteś inżynierem. Na portalu sprawdźcie opinie o Fulco / Fonon - to te same firmy.
13
kaka 2016-07-08 22:41
Hej, wiecie jakich zarobków może się spodziewać starszy inżynier jakości oprogramowania? Najważniejsze, że zapewniona jest umowa o pracę z licznymi socjalami.
Maja 2017-05-09 15:46
@Kali piszesz, że w firmie jest brak szacunku do pracownika. Co przez to rozumiesz? Masz na myśli konkretne sytuacje? Chętnie też dowiemy się więcej na temat organizacji w firmie. Czemu uważasz, że ona szwankuje?
Tomek 2017-09-11 05:17
Miałem okazję tam pracować i muszę się kali z tobą nie zgodzić po prostu nie jesteś nauczony ciężkiej pracy na to wychodzi chciałbyś dostać wynagrodzenie najlepiej siedząc na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Wykorzystywanie z jakiej strony ? jeśli dla ciebie wykorzystywanie jest dawanie pracownikowi zajęcia w pracy to powodzenia w szukaniu pracy.
Zostaw swoją opinię o Fulco System Sp. z o.o. - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fulco System Sp. z o.o.