Asistera Poland Sp. z o.o

Opinie o Asistera Poland Sp. z o.o

totamak 2016-05-04 08:40:39
Te wypisywane słodyczą opinie są na temat Asistera Poland Sp. z o.o czy FILTTR? Bo już się pogubiłem :)
m 2016-10-18 21:54:26
ta cała asistera i conectis od którego wysiorbała dane wszędzie pilnują by conajmniej co drugi post był odwracający uwagę. Tak naprawdę to zwykły wyłudzacz danych - prawdopodobnie miał być to super-profeszonal startup z powiadomieniami o pracy w IT. Niestety wyszło jak wyszło - machniom danymi i papranie w necie tymi słodkimi postami.
Żałosne to, bo jeżeli coś dastanę nawet od nich, to poprostu traktuję jako spam i potencjalne wyłudzenie mojej atencji. Boję się wejść na ich stronę - skoro siorbnęli mnie jako dane agregowane to wiadomo co będzie gdy jakąś zgodę dodatkowo nieopatrznie klepnę?
łukasz 2016-10-18 21:59:03
Nie chce odwracać uwagi @m jak to nazywasz ale wydaje mi się, że za bardzo wyolbrzymiasz te ich poczynania bo, przecież oni nadal są firmą, która świadczy usługi IT związane z oprogramowaniem i doradztwem więc nie nazwałbym tego wyłudzaniem danych..
Zostaw swoją opinię o Asistera Poland Sp. z o.o - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Asistera Poland Sp. z o.o