LEGION CK Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o LEGION CK Sp. z o.o.

DS Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Jest ogłoszenie dla młodszego pakowacza. Właściwie prócz pakowania i kontroli jakości nie ma żadnych wymagań. Czyli bez doświadczeni też przyjmą? To byłaby moja pierwsza praca dlatego pytam.

Wima Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Kiedy legion ck wysyla wyplaty?

Mirka Nowy wpis

Poszukuję pracy w Kielcach, a widzę, że jest aktualna oferta pracy na stanowisko pracownika produkcji, ale w Stalowej Woli. Orientujecie się, kiedy można spodziewać się rekrutacji we właśnie wspomnianym przeze mnie miejscu? W tym aktualnym ogłoszeniu czytam, że pracuje się w systemie 2-zmianowym. Czy w oddziale, który mnie również interesuje? W jakich godzinach? Czytam na temat możliwości awansu. Wiecie, jak długo od zatrudnienia trzeba czekać, aby mieć szansę na objęcie wyższego stanowiska?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w LEGION CK Sp. z o.o.?

Nina Nowy wpis

Tak z odpowiednim symbolem ( O2P ) i za Stróża , to tak

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie LEGION CK Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
PIK

Kto powinien przywozić pracownikowi na obiekt np..liste obecności proste pytanie.

Czy LEGION CK Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Dzień dobry, do tematu stażu dla studentów podchodzimy indywidualnie. Bardzo proszę o kontakt telefoniczny z naszym biurem.

Edi

czy jest zwrot za leki w legion CK.

Edi
@Edi

Jestem pracownikiem ochrony.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Legion Ck Sp. z o.o.?

LEGION CK

Proszę o informacje na jakim stanowisku pracy? Dopiero wtedy będziemy mogli odnieść się do pytania.

Radek

Czy zmieniła jakoś praca po ogłoszeniu pandemii? Warto teraz składać cv?

pytanie

Znalazłem ofertę pracy na młodszego pakowacza ale żadnych danych kontaktowych firmy, brak telefonu, e-maila, czy to aby nie wyłudzanie danych osobowych???

LEGION CK
@pytanie

Witam, Proszę o informację na jakim portalu. Błędnie dodane ogłoszenie. Prowadzimy rekrutację na stanowisko młodszego pakowacza w Stalowej Woli. CV proszę o przesłanie na adres rekrutacja@legionck.pl lub kontakt telefoniczny 41 341 20 34

Biała

W tej firmie pracuje mi się bardzo dobrze, pracuje jako monter. Przy podpisywaniu umowy na każde pytanie dostałam odpowiedź, Panie w tym pokoju są bardzo miłe. A Pani Kamila odbiera zawsze telefon, bądź oddzwania. Ogólnie bardzo polecam. :)

Jerzyk

Firma działa dopiero kilka lat ale ma dobrą opinię jako pracodawca, polecam pracę.

Bartek

Czy firma Legion C.k, refunduje leki, staram się od jakiegoś czasu o zwrot za leki, niestety bez efektu.

Lidka

Nie wiecie czy firma Legion daje na Święta jakieś bony pracownicze na zakupy

Teresa
@Lidka

Święta już za niecały miesiąc, a więc postawione przez Ciebie pytanie jest jak najbardziej na miejscu. Może ktoś z obecnych na forum zdecyduje się udzielić Ci odpowiedzi, aczkolwiek z taką kwestią śmiało możesz się zwrócić do pracodawcy. Długo już pracujesz w firmie Legion Ck?

Robert
@Lidka

Nie dają nic, trochę tam pracowałem niestety na żadne święta nic nie dostawaliśmy.

Andy

Witam, strona internetowa tego pracodawcy jest zainfekowana. Legion CK, proszę zróbcie z tym porządek, bo nie wyglądacie wiarygodnie ani bezpiecznie. Sama nazwa i logo przywodzą na myśl delikatnie mówiąc kibolstwo i narodowych radykałów (przeciwieństwo bezpieczeństwa!), a do tego jeszcze wirusy na stronie? Nie no, super. Pogratulować.

Teresa
@Andy

@Andy Bardzo dobrze, że zechciałeś nas o tym poinformować w tym miejscu. Ale skoro twierdzisz, że strona internetowa firmy Legion Ck jest w jakiś sposób zainfekowana, to powinieneś zgłosić to bezpośrednio do nich - chyba że to rodzaj jakiegoś sarkazmu. A byłeś zainteresowany aplikowaniem do nich?

Mieczysław

@Karola, Super, bardzo Ci dziękuję za odpowiedzi i aktywne uczestnictwo w dyskusji. Przedstawiłaś nam Legion Ck jako dobrego pracodawcę, wiec może wiesz, czy w najbliższym czasie planują zatrudnić nowych pracowników? Jeśli tak, to na jakie stanowiska? Myślisz, że osoby nie mające doświadczenia mogą liczyć na zatrudnienia i jakieś szkolenia?

Mieczysław

@Karola Takie poczucie stabilności sprawia, że pracodawca, jakim jest Legion Ck naprawdę dba o swoich pracowników. Czy oprócz pensji podstawowej możecie liczyć na jakieś dodatkowe benefity? I czy decydując się na umowę zlecenie można liczyć na jakieś ubezpieczenie?

@Mieczysław

Umowy zlecenie są ze składkami tak! Regulują to przepisy. Tak jak mówiłam oni wywiązują się z kodeksu pracy. My u siebie mamy premie, a u pozostałych nie wiem. Premie płaci nam pracodawca użytkownik. Słyszałam, że w Legionie mają dodatkowe ubezpieczenia, ale ja akurat nie korzystam.

Mieczysław

@Karola Mimo iż jesteś w Legion Ck pracownikiem tymczasowym, posiadasz umowę o pracę - to bardzo dobrze świadczy o firmie. Czy na taką formą umowy może liczyć każdy, nawet nowo zatrudniony, pracownik, czy jest to zależne od charakteru wykonywanej pracy? A jak wygląda atmosfera pośród współpracowników - jest napięta czy raczej spokojna?

@Mieczysław

U nas wszyscy umowa o pracę. Słyszałam, że można się zatrudnić również na zlecenie, ale podczas rozmowy rekrutacyjnej i nawet w treści ogłoszenia te informacje są. Zawsze jest to zgodne. U nas wszystko jest ok. Naprawdę polecam nie spotkałam się z opinią, żeby ktoś narzekał u nas w pracy. Nigdy mnie nie oszukali względem wynagrodzenia, nie mam się czego doczepić. Trzeba pracować jak wszędzie i wszystko jest ok.

Mieczysław

@Karola To na pewno wynika z tego, że każdy pracownika stawia inne wymagania względem swojego pracodawcy, oczekuje czegoś innego. Dobrze, iż Twoje doświadczenia związane z firmą Legion Ck są zadowalające. W jakim charakterze jesteś zatrudniona przez tę agencję? I jak w przypadku współpracy z taką agencją przedstawia się kwestia ubezpieczenia zdrowotnego?

@Mieczysław

Jestem pracownikiem tymczasowym - pracuje na produkcji. Pracuje na umowę o pracę. Wszystkie składki są odprowadzone - nigdy nie było z niczym problemu. Sprowadzałam, bo bałam się, że mogą oszukiwać tak jak to czasem bywa z agencjami. Polecam wszystko jest legalnie i na czas. Z paniami z Legionu nigdy nie ma problemu, zawsze odbierają telefon, wszystko wyjaśniają i realizują na bieżąco.

Nie można się doprosić zwykłych papierkowych dokumentów głupich zaświadczeń a co mówić więcej nic dodaj nić odjąć

@anonymous

Ja pracuje przez agencję pracy Legion CK, jestem zadowolona. Nie wiem dlaczego piszecie takie negatywne informacje zawsze wszystko mam na czas - nigdy nie miałam i nie mam z nimi problemu.

Zostaw merytoryczną opinię o LEGION CK Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w LEGION CK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LEGION CK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LEGION CK Sp. z o.o.?

LEGION CK Sp. z o.o.