AP Szczepaniak Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Wrocław

Opinie o AP Szczepaniak Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

zenon 2016-01-18 16:41:51
Firma ok, ludzie uprzejmi i pomocni tam pracują, ale osób zatrudnionych tam na etacie to praktycznie nie ma każdy pracownik prowadzi własną działalność i rozlicza się na podstawie umów do każdego tematu projektowego. Wszystko jest pięknie jeśli masz mały ZUS ale sytuacja się zmienia kiedy kończy Ci się okres ulgowy i zamiast ok 300 zł musisz płacić ok 1000 zł ZUS-u. Średnie wynagrodzenie na stanowisku asystenckim to około 3600 zł netto na fakturę, więc jak płacisz mały Zus to opłaca się tam siedzieć ale jak masz zapłacić z tych 3600 zł 1000 zł ZUSu i potem jeszcze z 2600 zł podatek dochodowy to Ci zostaje 2100 zł na rękę a to już bajki nie ma. Oczywiście można nadrobić bo zawsze coś wpadnie dodatkowo a to jakieś zmiany lokatorskie a to formatki, a to projekt pawilonu sprzedaży dla dewelopera i coś jeszcza da się nadrobić po godzinach. Ale takie drobienie po krzakach to ma krótkie nogi bo ile człowiek zdoła chałturzyc na boku, tym bardziej że zgodnie z umową którą się podpisało z APSZ tego nie można robić pod groźbą kary finansowej. Zatrudniając się w firmie trzeba tak liczyć że 2 lata można tam spokojnie posiedzieć ale kiedy kończy się mały ZUS frustracja narasta, wynagrodzenia maleje (zamiast rosnąć zgodnie ze stażem) wiec następuje rotacja pracowników.
mati 2016-05-16 09:24:37
Czy ktoś może już aplikował na stanowisko asystenta architekta we Wrocławiu? Widzę, że ogłoszenie wisi na goworku już długo, ale bardzo mnie zainteresowało. Chciałbym się dowiedzieć, czy na pewno jest nadal aktualne?
Zostaw swoją opinię o AP Szczepaniak Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AP Szczepaniak Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa