Opinie o Agrocentrum Sp. z o.o. w Kolno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Agrocentrum Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Agrocentrum Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - produkcja paszy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agrocentrum Sp. z o.o. w Kolno

Chce się rozeznać w aktualnych zarobkach. z rok temu ktoś tu napisał, że na magazynie zarabiało się 4 200 zł. jeśli tak to o ile teraz może być więcej po ogólnych podwyżkach? Zastanawiam się czy jest sens kontaktować się w sprawie pracy

Xd Nowy wpis

Kto chce to będzie pracował nawet przy Łopacie. Ja pracuie już 7 lat i jestem zadowolony z pracy i zarobków bo na dzisiejs,y dzień na magazynie workowania zarabiają chłopcy po 4.200 zł to niewiem gdzie wy zarobicie takie pieniodze ..dyrekcja bardzo sympatyczna ogólnie (usunięte przez administratora) . A Piszo jak źle i niedobrze tylko ci co nierobio a chce zarobić się nienarobic ..HA ha

Mateusz Nowy wpis

Edytka @ Nie polecam dyrektor to (usunięte przez administratora)! Nie traktuje ludzi poważnie kłamie, tylko na rozmowie czaruje (usunięte przez administratora) a co do czego.! (usunięte przez administratora)! Same plotkarze, donosiciele,a (usunięte przez administratora)

Marzena Nowy wpis
@Mateusz

A w sumie to co z rozmowy ci się nie zgadzało w rzeczywistości, skoro taki oburzony jesteś? Ciekawe, o co faktycznie chodzi, i jakie obietnice się nie sprawdziły.

Mateusz

Edyta@ na jakim tam stanowisku pracowała

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agrocentrum Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Przedstawiciel handlowy ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Mateusz

To w skrócie powiem jak tam jest,bo to czego doświadczyłem to (usunięte przez administratora) i plotkarze.! Donoszą na siebie,wigilię dla wybranych zaproszenia!Paczki na święta masz dziecko paczka jedna nie masz też jedna paczka ,śmiech!!! No i 10 kg mąki,.Dyrektor (usunięte przez administratora) raz gada tak potem inaczej.Grajewo pasze to nie warto pracuje w Mleczarni i mam spokuj.!

Edyta
@Mateusz

Ale pracowałeś jako kto? Dobrze zrozumiałam, że w Grajewie? I co z tą mąką... Jeśli dali na święta, to wybacz, ale w wielu firmach nie dają nic. Mnie interesuje ta praca doradcy ds. żywienia bydła i myślałam, że coś o tym stanowisku tutaj znajdę.

Wiesiek.@ Grajewo

No zgadzam się co to za stawka 17.50gr brutto. Niech sam robi nabrali ludzi i zwalniają jak coś nie tak.! Śmieszne to jest wszystko nie polecam.

On

Maja jedynego lekaza ktory nie dosc ze cie gania jak psa to i potrafi cie zepsuc reputacie w firmie nie chce slyszec o badaniach zrobionych gdzie indziej poprostu zrobione u konkurencij masakra.

Emilia

@ja Czy oprócz tej jednej negatywnej kwestii, udało Ci się znaleźć jakieś plusy w tej pracy? Obecnie przyszli pracownicy są bardziej wymagający, ponieważ potrzebują wyzwań zawodowych. Czy możesz napisać, że w firmie Agrocentrum panuje pozytywna atmosfera? Jak Ci się pracuje? Twój wpis może wnieść wiele cennych informacji i pomóc przyszłym kandydatom.

Słabo płacą w porównaniu do konkurencji takiej jak : Cargill, De Heus, Agrifirm, Tasomix, czy nawet Wipasz.

Pietruszka

Specyficzny.to trzeba mieć charakter żeby tam pracować.za nim się tam zatrudnisz to dobrze dowiedz się po bokach jacy ludzie tam pracują.

łłł

Specyficzna firma, zajmuje się głównie maszynami, środkami ochrony roślin nawozami, płodami rolnymi i kwalifikowanym materiałem siewnym zbóż i rzepaku. Niestety chyba nie szukają pracowników.

admin

Czy łatwo jest dostać pracę w firmie Agrocentrum Sp. z o.o. na wyższym stanowisku? Czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Napisz komentarz, podziel się swoją opinią!

Zostaw merytoryczną opinię o Agrocentrum Sp. z o.o. - Kolno

• Jak się pracuje w Agrocentrum Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agrocentrum Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agrocentrum Sp. z o.o.?

Agrocentrum Sp. z o.o.

Agrocentrum Sp. z o.o.