Execon ITS Sp. z o.o.

Horst (Niemcy)

Opinie o Execon ITS Sp. z o.o.

ja 2016-10-07 13:06
dramat- 10 opini i ani jednej o pracodawcy. Jak nie macie nic do powiedzenia to sie nie odzywajcie. Wasza opinia na temat obecnego rynku pracy naprawde nikogo nie obchodzi.
ja 2016-10-07 13:07
wdfv 2016-10-09 20:34
@ja tak się sklada ze na tym forum każdy ma prawo do tego żeby się wypowiedzieć nie uważasz? ważne żeby to było w temacie a ze jest to forum na temat pracy i pracodawcy i o warunkach wiec nie widze w tym nic dziwnego tak na prawde nie wiem o co chodiz
yh 2016-12-10 17:22
Firma na wyciśnięcie pracownika i wymiana na świeżego. A raczej świeżego studenta, doświadczonych ludzi tam ze świeczką szukać. Nie inwestują w rozwój pracowników, projekty prowadzone są chaotycznie i często dopiero interwencja zarządu pozwala wyjść na prostą. Nie polecam
Zostaw swoją opinię o Execon ITS Sp. z o.o. - Horst (Niemcy)
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Execon ITS Sp. z o.o.