EUROHOTEL

Katowice

Opinie o EUROHOTEL

syrenka 2015-10-27 13:20
w sumie to takich hoteli gdzie można konferencje zorganizować jest teraz całe zatrzęsienie, ciekawe więc jak ta firma konkretna radzi sobie przy takim nasyceniu rynku mocnym. napiszcie szczerze bo chcę dokładnie przeanalizować tego pracodawcę zanim zdecyduję się wysłać do niego dokumenty aplikacyjne.
Nie polecam 2017-02-11 09:40
Nie polecam
pokojowa 2017-03-22 10:43
Pracę w eurohotelu uważam za największą porażkę. Pracodawca nie wypłaca na czas wypłat, właściciele wobec pracowników są wręcz hamscy,zresztą panie menager z biura również, uważają że to tania siła robocza którą można zmusić do wszystkiego. Nie ma słowa nie. Ludzie pracują na umowach zlecenie bez prawa do urlopu, l4, bo wtedy nie zarabiają. Nigdy więcej tam nie będę pracować i innym też odradzam!
nieznany 2017-03-29 16:32
Pani "pokojowa" ma rację niestety. Zresztą uczciwy pracodawca nie boi się "umowy o pracę".
Zostaw swoją opinię o EUROHOTEL - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUROHOTEL