EN Project

Wrocław

Opinie o EN Project

były pracownik 2016-07-28 22:36:36
Firma EN Project (albo B-expert) jest prowadzona przez skrajnie niekulturalną i niestabilną emocjonalnie Wiolettę Malkowską (vel Wioletta Plewa). Kłopoty zaczynają się już od początku pracy, ponieważ przełożona nie potrafi w jasny i klarowny sposób artykułować poleceń oraz zmienia zdanie po konsultacji z menadżerką średnio co pół godziny. Pracownicy mogą odnieść wrażenie, że realnym dyrektorem przedsiębiorstwa jest właśnie kierowniczka, która wykorzystuje swoje prywatne animozje w nierzetelnej opinii o pracy zatrudnionych osób. Ponadto dokumenty przygotowywane przez firmę nie są najlepszej jakości. Przekładanie terminów, kopiowanie treści z Internetu oraz błędy ortograficzne i interpunkcyjne to norma. Pani Wioletta Malkowska wygrywa przetargi głównie dlatego, że proponuje najniższą cenę (może sobie na to pozwolić, ponieważ nie rozlicza się ze zleceniobiorcami za wykonaną pracę). Przykre, że założenie działalności w Polsce jest tak łatwe i umożliwia nieuczciwym pracodawcom wykorzystywanie ludzi.
Zostaw swoją opinię o EN Project - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EN Project