Emitech Sp. z o.o.

Bytom

Opinie o Emitech Sp. z o.o.

Były pracownik 2016-09-22 00:21
Ogólnie nie polecam, chyba że się nie ma wyboru i przymiera głodem. W innej sytuacji jeśli człowiek się szanuje to radzę ominąć te firme szerokim lukiem!Zarobki średnie, ale atmosfera do d. Szef buc i cwaniak, kombinuje tylko jakby tu jeszcze zaoszczedzic i z kim sie spiknac zeby miec robote. koledzy się wzajemnie podkopuja. Masz zapie... od świtu do nocy a za nadgodziny nikt nie zapłaci. A spróbuj się upomnieć to wypad, są inni na twoje miejsce.
Klient 2016-11-22 21:57
Zarobki nie są średnie tylko Ustawowe,szef jak to szef, zatrudnia bandę zapijaczonych chamów i złodziei, przeklęta hołota
qwerty 2016-12-07 11:20
Też sie zgodze że masakra. Wszyscy chyba już tam robią na własnej działalności,bo prezesik od siedmiu bolesci sępi na umowie o prace. I jak ktoś tam wyże napisal - jak sie nie podoba to wypad. na zewnatrz sprawiają wrażenie profesjonalistow, ale ta firma gnije od srodka. Zmiana pracownikow co 3 miesiace bo nikt nie spelnia wymagan szefa i jego przydupasow. Jedna pomylka - lecisz. Spoznisz sie - juz masz minusa, a jak sie spoznisz drugi raz - lecisz. Po prostu wymagania z kosmosu, a roboty dla 1 osoby jak dla dziesieciu. Szczerze sie dziwie,ze ta firma jeszcze istnieje i nie wroze jej dalekiej przyszlosci. P.S. Szczegolne "pozdrowienia" dla pani AO która jest zadufana w sobie i czuje sie tam jak drugi szef, dyktuje kazdemu warunki mimo ze jest zwyklym pracownikiem. Potrafi zdeptać, zgnoić i obrazac ludzi w taki sposob, ze sam sie zastanawiasz czy jestes normalny. po prostu mobbing
Macher 2017-03-21 09:58
Ostatnio słyszałem że inspekcja pracy odwiedza Silvię i całe przedsiębiorstwo. No i że niedługo Urząd skarbowy tam wpadnie. A tak na marginesie przedsiębiorstwo niegodne uczciwego pracownika.
nn 2017-04-11 10:36
życzę im jak najgorzej. Tyle złego co mnie tam spotkało, to nie miałem w żadnej innej firmie. wywalili mnie na zbity pysk i jeszcze dostałem kopa w d*pe na odchodne.
zielony 2017-04-12 12:07
hmm... Pracuje tam 8 rok i widziałem wielu nierobów i cwaniaków, którzy popracowali bardzo krótko. I dobrze.
alvarez 2017-06-25 17:06
Zaniżają zarobki częśc w kopercie hehh smiechu warte organizacja zerowa pojecie zerowe....
Ja 2017-08-31 15:46
W dziale hvac pracownicy zmieniają się średnio co 5 msc. Wiec jeśli ktoś tam chce złożyć cv na stanowisko specjalisty ds. Instalacji sanitarnych lub podobne, niech się liczy z tym, że długo tam nie popracuje. Mnie samą zwolnili, mimo że dawałam z siebie wszystko i wycenialam po kilka projektów DZIENNIE. Na początku myślałam, że może faktycznie to moja wina i po prostu się nie nadaje. .. ale po uspokojenie nerwów doszłam do wniosku, że : przede mną był pan który podał emitech do sądu (zwolnili go),po mnie była dziewczyna która popracować 3 msc (zwolnili ja). Potem był chłopak który też nie pracuje już teraz... wszyscy w przeciągu jednego roku. Pytanie czy to z nami jest coś nie tak, czy może jednak pani Agnieszka nie potrafi pracować w grupie i tlamsi wszystkich współpracowników? Oczywiście wszystko pod okiem prezesa, który z jakiegoś powodu traktuje ją jak świętą
Zostaw swoją opinię o Emitech Sp. z o.o. - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emitech Sp. z o.o.