Emitech Sp. z o.o.

Bytom

Opinie o Emitech Sp. z o.o.

Były pracownik 2016-09-22 00:21:35
Ogólnie nie polecam, chyba że się nie ma wyboru i przymiera głodem. W innej sytuacji jeśli człowiek się szanuje to radzę ominąć te firme szerokim lukiem!Zarobki średnie, ale atmosfera do d. Szef buc i cwaniak, kombinuje tylko jakby tu jeszcze zaoszczedzic i z kim sie spiknac zeby miec robote. koledzy się wzajemnie podkopuja. Masz zapie... od świtu do nocy a za nadgodziny nikt nie zapłaci. A spróbuj się upomnieć to wypad, są inni na twoje miejsce.
Klient 2016-11-22 21:57:28
Zarobki nie są średnie tylko Ustawowe,szef jak to szef, zatrudnia bandę zapijaczonych chamów i złodziei, przeklęta hołota
qwerty 2016-12-07 11:20:57
Też sie zgodze że masakra. Wszyscy chyba już tam robią na własnej działalności,bo prezesik od siedmiu bolesci sępi na umowie o prace. I jak ktoś tam wyże napisal - jak sie nie podoba to wypad. na zewnatrz sprawiają wrażenie profesjonalistow, ale ta firma gnije od srodka. Zmiana pracownikow co 3 miesiace bo nikt nie spelnia wymagan szefa i jego przydupasow. Jedna pomylka - lecisz. Spoznisz sie - juz masz minusa, a jak sie spoznisz drugi raz - lecisz. Po prostu wymagania z kosmosu, a roboty dla 1 osoby jak dla dziesieciu. Szczerze sie dziwie,ze ta firma jeszcze istnieje i nie wroze jej dalekiej przyszlosci. P.S. Szczegolne "pozdrowienia" dla pani AO która jest zadufana w sobie i czuje sie tam jak drugi szef, dyktuje kazdemu warunki mimo ze jest zwyklym pracownikiem. Potrafi zdeptać, zgnoić i obrazac ludzi w taki sposob, ze sam sie zastanawiasz czy jestes normalny. po prostu mobbing
Zostaw swoją opinię o Emitech Sp. z o.o. - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emitech Sp. z o.o.