Petit Forestier Polska Sp. z o.o.

Opinie o Petit Forestier Polska Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

W związku ze stale rosnącym zainteresowaniem naszą firmą postanowiliśmy zacząć aktywnie prowadzić nasz profil w serwisie GoWork.pl.
Petit Forestier Polska sp. z o. o. na pierwszym miejscu stawia profesjonalizm oraz wysoką jakość świadczonych usług dlatego cieszymy  się, że wykorzystują Państwo tę platformę w celu przekazania opinii o naszej firmie oraz poruszenia istotnych kwestii.

Na każdy komentarz staramy się odpowiedzieć tak, aby udzielić wszystkich niezbędnych informacji lub odnieść się do przedstawionej sytuacji i wyciągnąć z niej odpowiednie wnioski na przyszłość. Abyśmy jednak mogli udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się komentarze prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Przypominamy, że treści niezgodne z regulaminem serwisu mogą być archiwizowane przez administratora portalu.

W celu wyjaśnienia nurtujących zagadnień zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem rekrutacja@petitforestier.pl

Pozdrawiamy,
Zespół Petit Forestier

Witam, Petit Forestier Polska Sp. z o.o. organizuje praktyki, w tym praktyki zawodowe dla uczniów szkół mechanicznych. Praktyki realizowane są głównie w oparciu o umowę zawartą ze szkołą praktykanta. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany tematem zapraszamy do kontaktu pod adresem rekrutacja@petitforestier.pl. Wówczas udzielimy szczegółowych informacji. Pozdrawiamy Zespół Petit Forestier Polska

Jak wygląda ścieżka kariery w Petit Forestier Polska Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Dzień dobry, bardzo cenimy sobie nieustanny rozwój naszych pracowników, dlatego dajemy im możliwość uczestnictwa w wielu szkoleniach, aby mogli podnosić swoje kwalifikacje oraz mieć możliwość awansu. Ścieżka rozwoju pracowników zależy od działu w którym są zatrudnieni, nasi pracownicy mają wpływ na jej przebieg. Początek roku jest to czas na podsumowanie poprzedniego roku pracy – realizacji zadań i zaangażowania pracowników. Na spotkaniu z bezpośrednim przełożonym ustalane zostają cele i plan rozwoju pracownika, a także szkolenia na kolejny rok. Pozdrawiamy Zespół Petit Forestier Polska Sp. z o.o.

Małgosia
@Petit Forestier Polska Sp. z o.o.

Po każdym odbytym szkoleniu jest szansa na zwiększenie pensji czy dopiero w momencie zmiany stanowiska? Jaki jest budżet szkoleniowy w przeliczeniu na rok? Czy bywa, że przełożony myli się w ocenie danej osoby?

Pecia
@Małgosia

myślę, że nie ma co liczyć na podwyżkę tylko dlatego, że pracodawca zafundował Ci szkolenie. Generalnie podwyżki są raz w roku ... nie wiem czy w tym roku coś się zmieni ale do tej pory były delikatnie mówiąc symboliczne (nawet 50 zł do 300 zł) na stanowiskach biurowych.

@Pecia

No, ale to jak nie wiąże się to z lepszą kasą to można odmówić brania udziału w szkoleniu? Podwyżki są zawsze na początku roku i dostajecie je w lutowej wypłacie? Te podwyżki to mam nadzieje, ze nie jest wyrównanie do najniższej krajowej?

Pecia Nowy wpis

Pewnie, że możesz odmówić - nikt nikogo nie zmusza do szkoleń ale przecież warto się rozwijać ;) Podwyżki są około marca - kwietnia - póki co na ten rok nie wiemy czy będą i w jakiej wysokości - oczywiście sprawa wynagrodzeń jest indywidualnie omawiana z każdym pracownikiem. Każdy ma zapewne inną pensję zależną od przydzielonych zadań. Absolutnie nie jest to wyrównanie do najniższej krajowej :) aż tak źle nie ma

@Pecia

Podwyżki są przyznawane w marcu, kwietniu, a kiedy idzie je odczuć podczas wypłaty, nie jest to odroczone? Podwyżki też omawia się z każdym z osobna czy raczej każdy dostaje podobną kwotę?

@Pecia

Czyli wynagrodzenia zależne od doświadczenia i kwalifikacji, rozpatrywane indywidualnie. Ale może podasz przynajmniej widełki zarobkowe dla pracowników biurowych, też będzie ok :) Aktualnych ofert nie znalazłam żeby się dowiedzieć a w starych nie ma podane...

Czy Petit Forestier Polska Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Dzień dobry, oczywiście! :) Zapraszamy wszystkich do udziału w rekrutacjach prowadzonych przez naszą firmę. Petit Forestier Polska Sp. z o.o. organizuje także praktyki, również praktyki zawodowe dla uczniów szkół mechanicznych. Realizowane są one we współpracy ze szkołami praktykantów. Pozdrawiamy Petit Forestier Polska Sp. z o.o.

Mia

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko cold store sales manager. Firma oferuje długoletnią współpracę. To czy można liczyć na umowę o pracę na czas nieokreślony? Czy to tak nie od razu? :x Jeśli chodzi o pakiet sportowy i medyczny, to w jakiej części są one opłacane?

@Mia

Dzień dobry, pierwszą umową zawieraną z nowozatrudnionym pracownikiem jest umowa na okres próbny trwający 3 miesiące. Dzięki temu obie strony, zarówno pracownik, jak i my jako pracodawca, możemy dokonać weryfikacji wyboru. Następnie podpisujemy z pracownikiem umowę na czas określony – trwa ona rok. Kolejna z umów jest to umowa na czas nieokreślony. Wielu z naszych pracowników związanych jest z naszą firmą już ponad 10 lat, co świadczyć może o tym jak bardzo cenimy sobie długoletnią współpracę i ciągły rozwój naszych pracowników. :) Dodatkowe benefity, tj. pakiet sportowy i medyczny są współfinansowane przez pracodawcę w 50%. Pozdrawiamy Petit Forestier Polska Sp. z o.o.

Katarzyna

Widziałam ofertę na stanowisko kierownika agencji w Łodzi. Czy ktoś może wie ile osób podlega pod takiego kierownika agencji? W ogłoszeniu jest tylko napisane że wymagane jest doświadczenie w zarządzaniu ludźmi. Zastanawiam się więc jak duża grupa ludzi to może być. Nie ma też informacji w jakich godzinach jest praca. Wie ktoś?

Pecia
@Katarzyna

myślę, że najlepiej zrobisz dzwoniąc do Łodzi i rozmawiając na ten temat:) . Łódź jest malutką agencją - nie masz się co martwić - nie wiem dokładnie ile osób jest tam zatrudnionych ale zakładam, że 10 -12 osób to max. Standardowe godziny pracy to 08-16

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Key Account Manager w firmie Petit Forestier Polska Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
KANDYDATKA

Witam, Niedługo będę miała rozmowę na stanowisko pracownik biura obsługi Klienta serwisu samochodowego Głogów. Czy ktoś miał może stycznosc z tym stanowiskiem? Na jakie widelki płacowe można liczyć? Na co zwrócić uwagę podczas rozmowy?

Dorota
@KANDYDATKA

A mają gdzieś to ogłoszenie na to stanowisko jeszcze wystawione? Bo niestety nie znalazłam. Długo czekałaś na odzew z ich strony? Po jakim czasie od wysłania CV się odezwali?

Kandydatka
@Dorota

Aplikowałam przez pracuj.pl, więc tam powinno być to ogloszenie. Odezwali się po tygodniu

Frania
@Kandydatka

Ciekawa jestem jak ci poszła ta rozmowa. Dasz znać o co pytali? Ile jest etapów tych rozmów? One są stacjonarnie czy zdalnie? Daj znać, rez chce aplikować

Kandydatka
@Frania

Dostałam pracę :) był 1 etap

Kilkukrotnie wysyłałem CV do oddziału Łódź na stanowisko biurowe/ koordynator i nigdy nie zostało nawet otworzone. Czy przyjmuje się do tej pracy tylko osoby polecone, lub wybierane jest kilkanaście CV od początku? Jeśli tak, to tracicie Państwo kompetentnego pracownika z doświadczeniem.

Na jakie benefity można liczyć w Petit Forestier Polska Sp. z o.o.?

Witam, Benefity oferowane przez firmę to: ubezpieczenie grupowe na życie, pakiet medyczny, pakiet sportowy, a także dofinansowanie do nauki języków obcych. Pozdrawiamy Zespół Petit Forestier Polska

Zofia
@Petit Forestier Polska Sp. z o.o.

A co z finansowymi dodatkami? Konkretnie mam to na myśli, czy poza podstawą można na cokolwiek liczyć jeszcze. Są premie? Na jakiej zasadzie są wyliczane?

Kalafior

15.20 warsztat zamknięty bo idą do domu ! To zus dłużej pracuje ! Jak rozwieść towar i jeszcze zdążyć na serwis ? Pani torba spakowana i stoi do wyjścia patrząc na zegarek . To lepiej stanąć na drodze wtedy muszą cie holować. Nie pozdrawiam poznan obrażeni że się wjeżdża. Zastępczego brak albo nie chce się wyjść z biura aby dać!

PF Poznań
@Kalafior

Prosimy o szczegóły z wyżej opisanej sytuacji. Numer pojazdu i date.

@Kalafior

Witam, Dziękujemy za zgłoszone uwagi i spostrzeżenia. Temat zostanie zweryfikowany. Pozdrawiamy Zespół Petit Forestier Polska

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Petit Forestier Polska Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Czary

Tak rizmowa odbywa się w oddziale do którego aplikowałem z kierownikiem oddziału

Weronika
@Czary

i jak obecnie wygląda jej przebieg? atmosfera jest bardzo formalna? i na jakie stanowisko to było, o co pytają?

Edyta
@Czary

Mnie interesuje coś innego. Czy na tej rozmowie była mowa o jakimś okresie próbnym? Albo okresie wdrożeniowym, podczas którego pracownik jest szkolony? I czy jest taki okres płatny? Jakieś info o tym?

Renata
@Czary

Czyli ostatnio co byłeś na rozmowie, w takim razie masz najbardziej aktualne informacje odnośnie oferowanych stawek godzinowych. Możesz powiedzieć ile firma proponuje na start?

Rozważny

Witam. Jak wyglada sprawa wynagrodzenia na stanowisko regionalnego przedstawiciela handlowego, może ktoś się wypowiedzieć, ile można zarobić netto na tym stanowisku ? Pozdrawiam.

@Rozważny

Witam, wysokość wynagrodzenia zależy zarówno od wiedzy, umiejętności jak i doświadczenia kandydata. Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji o konkretnym ogłoszeniu zapraszamy do kontaktu pod adresem rekrutacja@petitforestier.pl Pozdrawiamy Zespół Petit Forestier Polska

Salomon

Poznań totalna porażka, szkoda że nikt tego nie widzi ! Obsługa fatalna ,olewka , za (usunięte przez administratora) było lepiej kto ma wiedzieć ten wie o co chodzi .

Gołota

Praca dla (usunięte przez administratora) zero poszanowania czasu prywatnego . Każda agencja rządzi się swoimi prawami , a kierownicy agencji rywalizują między sobą wymyślając kolejne absurdy . Niestety ale karierowicze rządzą.

@Gołota

Jak zero poszanowania czasu wolnego? Co to znaczy w praktyce?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Petit Forestier Polska Sp. z o.o.?

Roki

Tak , dzięki nim powstało kilka par w firmie i kilka rozwodów .

Felek

Firma jako pracodawca jest OK. Aczkolwiek dużo obietnic i planów... Sama praca jest w porządku, oczywiście to zależy od lokalizacji (w większości Agencji są nowo powstałe serwisy), i od osoby zarządzającej daną Agencją. Atmosfera w pracy też jest bardzo ważna ale niestety w Agencji Wrocław jest z tym chyba ciężko. Być może to zależy od osób/osoby zarządzających/zarządzającej tą Agencją.

@Felek

Dokładnie zgodzę się z Tobą w 100% atmosfera w agencji we Wrocławiu jest okropna! Bardzo duża rotacja!świadczy to oczywiście bezpośrednio o firmie! Kierownikowi serwisu brak podstawowej wiedzy z branży motoryzacyjnej i kompletnie nie posiada jakiegokolwiek doświadczenia do zarządzania ludźmi Kierownik agencji nie ma praktycznie kontaktu z pracownikami,jedynie przez kierownika serwisu,który oczywiście wszystko przedstawia ze swojego punktu widzenia i zawsze innych obwinia za swoją niekompetencję i brak wiedzy! Może wreszcie ktoś z Zarządu zainteresował by się agencją we Wrocławiu i porozmawiał w cztery oczy z pracownikami o ich spostrzeżeniach i o jakości pracy pod obecnym kierownictwem a zapewniam że pracownicy widzą co się dzieje ale nie mają okazji do szczerej rozmowy!

Żaba
@Wrocek

Dokładnie z wszystkim się zgadzam! Cała prawda w esencji

hehehe
@Felek

bo pracowalem tam , rotacja pracownikow o czyms swiadczy, a zwlaszcza rezygnacja z pracy przez Pania K.K-Prawa reka gÓRU.

Miki
@hehehe

Ty musisz chyba bardzo żałować, że tam już nie pracujesz, skoro tak mielisz te rotacje.

@Wrocek

Witam, Dziękujemy za zgłoszone uwagi i spostrzeżenia. Temat zostanie zweryfikowany. Pozdrawiamy, Zespół Petit Forestier Polska

Miś
@Wrocek

Zgadzam się z tym co opisujesz.

@Miki

Zapamiętaj sobie! Kto mieczem wojuje od miecza ginie!

@Miki

Gratulacje awansów dla kierownictwa agencji Wrocław.Myślę że awans jest ja najbardziej zasłużony! Nie to jednak nie jest rotacja to są awanse! Jeszcze jednemu się należy!

Jakie są obecnie stawki na warsztacie netto

@Zainteresowany

3600 chyba

@Zainteresowany

Witam, wynagrodzenie zależy zarówno od stanowiska jak i od wiedzy, umiejętności i doświadczenia pracownika. Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji o konkretnym ogłoszeniu zapraszamy do kontaktu pod adresem rekrutacja@petitforestier.pl Pozdrawiamy, Zespół Petit Forestier Polska

Lon

Popieram Poprzedników agencja Wrocław beznadziejna, osoba zarzadzajaca-brak kompetencji zarządzania zasobem ludzkim. Cyferki owszem opanowane ale na cyferkach atmosfery się nie zbuduje

Rekrutacja

Jakie są zarobki w biurze obsługi klienta?

@Rekrutacja

Witam, wysokość wynagrodzenia zależy zarówno od wiedzy, umiejętności jak i doświadczenia kandydata. Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji o konkretnym ogłoszeniu zapraszamy do kontaktu pod adresem rekrutacja@petitforestier.pl Pozdrawiamy, Zespół Petit Forestier Polska

Przystojniak

Bardzo ładna i miła Pani z biura obsługi klienta ( malowana w okularach ) cudo!!!

@Przystojniak

Niech cię to nie zmyli,to jest kamuflaż

Czy Petit Forestier Polska Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Jakie godziny pracy obowiązują w Petit Forestier Polska Sp. z o.o.?

Witam, Większość naszych Pracowników rozpoczyna pracę od godziny 7:00. Jednakże godziny mogą różnić się w zależności od stanowiska bądź od miejsca wykonywania pracy. Dokładne godziny pracy ustala się z bezpośrednim przełożonym. Jeżeli pytanie dotyczy konkretnego stanowiska zapraszamy do kontaktu pod adresem rekrutacja@petitforestier.pl. Udzielimy szczegółowych informacji. Pozdrawiamy, Zespół Petit Forestier Polska

Zostaw merytoryczną opinię o Petit Forestier Polska Sp. z o.o. - Ożarów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Petit Forestier Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Petit Forestier Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Petit Forestier Polska Sp. z o.o.?

Petit Forestier Polska Sp. z o.o.