Eko Impuls Sp. z o.o.

Opinie o Eko Impuls Sp. z o.o.

Marcin 2015-12-17 15:09:05
Mój znajomy idzie tam na rozmowę kwalifikacyjną, czy ktoś się orientuje jak ona przebiega?
marcin 2015-12-19 21:10:52
Dzięki.
piter 2015-12-21 01:11:23
Rozmowa rekrutacyjna jest niestandardowa tj. nie ma pytania o pierdoły w tylu jaki lubisz kolor. Rozmowa ma charakter partnerski czyli co oferujesz od siebie - zaangażowanie i wynik a ja Ci dam narzędzia i kasę. Osoba bez doświadczenia w sprzedaży nie poradzi sobie, oferty dla wyjadaczy, ludzi obrotnych, mających kontakty tak w każdym razie ja to widzę. Firma na pewno ma potencjał bo jest stosunkowo młoda bez skostniałej struktury i schematów. Jeśli ktoś ma inicjatywę na pewno skorzysta. Lenie, obiboki czy cwaniacy nie mają czego szukać - nie ma struktury w ktorej można się "schować i przeczekać". Po samej rozmowie widać, to się czuje że firmę tworzą pasjonaci z pomysłem i wizją jej rozwoju.
Eko Impuls 2015-12-21 07:41:08
Proszę o pozostawienie na siebie namiarow: biuro@ekoimpuls.pl
Eko Impuls 2015-12-21 07:43:29
Proszę o kontakt: biuro@ekoimpuls.pl lub poprzez tel że strony internetowej.
Inka 2015-12-23 22:44:21
Firma ok. Daje możliwość wykazania się. Atmosfera partnerska ucza, pomagaja ale i wymagaja . W niczym nie ograniczają i nie narzucają jak w niektorych firmach .Rozmowa kwalifikacyjna jest rzeczowa . Otwarcie informują co jak , jakie są możliwości i jakie oczekiwania . Praca ewidentnie dla ludzi zmotywowanych i nastawionych na sukces :)
Adamo 2016-01-12 17:19:40
Bardzo konkretni ludzie. Odpowiadają na każde pytanie. Szukają ewidentnie osób doświadczonych w sprzedaży zmotywowanych na sukces. Kładą nacisk na kompetencje i wiedzę osób współpracujących z nimi i wcale tego nie ukrywają .Niebawem zaczynamy współpracę więc wtedy napiszę więcej.
Rados 2016-02-08 22:04:56
Wysłałem do Nich CV, zobaczymy czy się odezwą i co zaproponują bo to co jest napisane w ogłoszeniu brzmi obiecująco. Pewnie diabeł tkwi w szczegółach czyli wysoki plan sprzedaży, zakaz konkurencji a może weksel czy jakaś kara finansowa ... no ale coś za coś. Byłem na kilku rozmowach w firma działających w foto i wszędzie prezesi lub rekruterzy obiecywali złote góry a jak się poczytało w necie i sprawdziło u ich pracowników to już tak kolorowo nie było - kasa na wakacje dla prezesa a dla handlowców już nie! Mam nadzieję, że ta firma gra fair. Jak mnie zaproszą to podziele się uwagami.
JursoftKrak 2016-02-17 13:36:40
Ekoimpuls Sp. z o.o. - to młoda firma, która powstaje,
nie wiadomo jaki ma fundament i nie widać za bardzo
w tym co robi "szkieletu". Być może, że coś z tego będzie! ?
Oczywiście po niespełna roku od rejestracji nie można za wiele wymagać!!!
słodki 2016-02-18 20:41:25
Dziś odbyłem rozmowę kwalifikacyjną z Prezesem firmy. Ten człowiek to wulkan energii ta pasja... Chcę tam pracować
Rados 2016-02-28 20:16:39
Byłem na rozmowie i powiem tylko tyle: Konkret pod każdym względem. Rozmowa kwalifikacyjna dwuetapowa: 1 etap - rozmowa telefoniczna z mega sympatyczną a jednak konkretną Panią Pauliną, 2 etap - rozmowa z Prezesem też konkretny gość, który jasno przedstawił czego oczekuje i co w zamian oferuje. Wg mnie lekko nie będzie ale pasują mi przedstawione warunki. Myślę że po 3 m-cach napiszę Wam jak wyglądają rozliczenia tj. terminowość płatności, atmosfera pracy/współpracy no i czy faktycznie dają nowe auta.
Eko Impuls 2016-03-11 08:55:34
Prosimy o przesłanie CV na biuro@ekoimpuls.pl i informacje na jakie stanowisko chce Pan aplikować?
matiu 2016-09-15 23:21:49
Ta firma to oszuści nie polecam.
kax 2016-09-21 13:32:38
Nie polecam pracy w tej firmie.
glon 2016-09-21 14:00:34
Widzę, ze jest bardzo wiele zadowolonych osob, powiedzcie na jakie stanowiska aplikowaliscie, wiem ,ze wcześniej poszukiwali doradców technicznych oraz przedstawicieli handlowych, o której ofercie mówicie ,ze jest najlepsza?
Zostaw swoją opinię o Eko Impuls Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko Impuls Sp. z o.o.