Opinie o Eko Impuls Sp. z o.o. w Warszawa

Firma zapewnia gospodarstwom domowym i przedsiębiorstwom dostęp do oferty EKO rozwiązań. Proponuje rozwiązania, które pozwalają zapewnić bezpieczeństwo energetyczne, zwiększać efektywność i konkurencyjność na rynku, dają wymierne korzyści finansowe ale również korzyści społeczne. Hasło przewodnie to „Zarabiaj na Słońcu”.

Branże: Stolarze
Stolarze Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko Impuls Sp. z o.o. w Warszawa

Czy macie jakiś powód, że nie piszecie na forum? Mam wrażenie, że w firmie dobrze się wam pracuje i nie chętnych do pisania.!

Fogiel Nowy wpis
@Piotr

Nie jest źle, to akurat trzeba oddać :D

Agata Nowy wpis

Można bez problemu dostać urlop na wakacje ?

Fogiel Nowy wpis
@Agata

Oczywiście że tak, kwestia odpowiednio wczesnego zaplanowania

Spig Nowy wpis

Czy ktoś może wie coś na temat samochodów z tej firmy? Chodzi o 2 fiaty, VW Caddy i Peugeot 308. Wszystkie na blachach WB... proszę o jakieś info jak ktoś coś wie.

Iza

@Benek co dokładnie obiecują a jak jest? Mógłbyś opowiedzieć coś więcej na ten temat? @kamellia czy przyjęli Cię do pracy? Jeśli tak to opowiedz jak wrażenia z początków pracy w Eko Impuls Sp. z o.o.? Wszystkie pozostawione informacje są istotne dla osób aplikujących do firmy.

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Rozmowa 2 etapowa: 1- rozmowa telefoniczna, krótka i konkretna z sympatyczną Panią, 2- spotkanie i rozmowa z Prezesem, który lubi sobie pogadać, przy czym zadaje różne pytania, skacząc z tematu na temat, ktoś mógłbym pomyśleć że jest chaotyczne ale niech to Was nie zmyli, gość sprawdza czujność, umiejętność łączenia faktów, wracania do tematu i ogólnie zabieg ten miał jeden cel: sprawdzam Cię czy poradzisz sobie podczas rozmowy z trudnym klientem. Konkretne zasady współpracy - to co było w ogłoszeniu, pokrywa się. Okres próbny a po nim umowa na czas nieoznaczony. Każdy ma plan do wykonania w okresie próbnym. Ludzie z branży poradzą sobie, a ci z innych tematów mogą mieć kłopoty

Kto wg Pana jest grupą docelową? Gdzie i jak szukałby Pan klientów? Jak by Pan odp na pytanie klienta: Kupię ale za połowę ceny? Największy sukces i porażka zawodowa w Pana życiu? Jak Pan radzi sobie ze stresem? Co by Pan zrobił gdyby klient poszczuł Pana psem?

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Cezary

Jesteście pewni, że nie można napisać o Eko dobrze? Myślę, że zawsze jest i dobrze i coś źle , tak po prostu jest!

Cezary

Słyszałem wiele dobrego na temat Eko Impuls. Złożyłem nawet swoje cv i czekam na telefon w sprawie rozmowy. Może ktoś podpowie mi jakie wymagania dla przedstawiciela handlowego stawia firma na początek? Jakie wyposażenie dostaje ? Jaka umowa jest podpisywana?

Alex
@Cezary

Dopytaj lepiej jak wygląda kwestia wypłaty należnego wynagrodzenia .

Benek

Nie polecam . Dużo obiecują a jak przychodzi co do czego ze wszystkim mają problem. Pytałem konkretnie o zasady współpracy zostałem zbyty!

Cezary

Eko Impuls jest postrzegana jako dobry pracodawca.

kamellia

Dzisiaj miałam rozmowę z p. Krzysztofem odnośnie pracy. Oferta pracy jak dla mnie ciekawa, jasno stawiają warunki i wymogi, ale idzie za tym konkretne wynagrodzenie. Ogólnie na plus. Czekam teraz na telefon odnośnie szkolenia.

Benek
@kamellia

Powodzenia jeśli lubisz być ze wszystkim zbywana!

Cezary

Mam pytanie czy jest jeszcze aktualna oferta pracy dla doradcy techniczno-handlowego? Chciałbym dowiedzieć się coś więcej przed złożeniem cv w firmie.

Iza

Co nowego dzieje się w firmie Eko Impuls Sp. z o.o.? Brak wpisów od września ub.

Alu
@Iza

Proszę wejść na firmowego fejsa i zobaczyć co się dzieje .

glon

Widzę, ze jest bardzo wiele zadowolonych osob, powiedzcie na jakie stanowiska aplikowaliscie, wiem ,ze wcześniej poszukiwali doradców technicznych oraz przedstawicieli handlowych, o której ofercie mówicie ,ze jest najlepsza?

kax

Nie polecam pracy w tej firmie.

matiu

Ta firma to oszuści nie polecam.

Eko Impuls

Prosimy o przesłanie CV na biuro@ekoimpuls.pl i informacje na jakie stanowisko chce Pan aplikować?

słodki

Dziś odbyłem rozmowę kwalifikacyjną z Prezesem firmy. Ten człowiek to wulkan energii ta pasja... Chcę tam pracować

JursoftKrak

Ekoimpuls Sp. z o.o. - to młoda firma, która powstaje, nie wiadomo jaki ma fundament i nie widać za bardzo w tym co robi "szkieletu". Być może, że coś z tego będzie! ? Oczywiście po niespełna roku od rejestracji nie można za wiele wymagać!!!

Rados

Wysłałem do Nich CV, zobaczymy czy się odezwą i co zaproponują bo to co jest napisane w ogłoszeniu brzmi obiecująco. Pewnie diabeł tkwi w szczegółach czyli wysoki plan sprzedaży, zakaz konkurencji a może weksel czy jakaś kara finansowa ... no ale coś za coś. Byłem na kilku rozmowach w firma działających w foto i wszędzie prezesi lub rekruterzy obiecywali złote góry a jak się poczytało w necie i sprawdziło u ich pracowników to już tak kolorowo nie było - kasa na wakacje dla prezesa a dla handlowców już nie! Mam nadzieję, że ta firma gra fair. Jak mnie zaproszą to podziele się uwagami.

Rados
@Rados

Byłem na rozmowie i powiem tylko tyle: Konkret pod każdym względem. Rozmowa kwalifikacyjna dwuetapowa: 1 etap - rozmowa telefoniczna z mega sympatyczną a jednak konkretną Panią Pauliną, 2 etap - rozmowa z Prezesem też konkretny gość, który jasno przedstawił czego oczekuje i co w zamian oferuje. Wg mnie lekko nie będzie ale pasują mi przedstawione warunki. Myślę że po 3 m-cach napiszę Wam jak wyglądają rozliczenia tj. terminowość płatności, atmosfera pracy/współpracy no i czy faktycznie dają nowe auta.

Adamo

Bardzo konkretni ludzie. Odpowiadają na każde pytanie. Szukają ewidentnie osób doświadczonych w sprzedaży zmotywowanych na sukces. Kładą nacisk na kompetencje i wiedzę osób współpracujących z nimi i wcale tego nie ukrywają .Niebawem zaczynamy współpracę więc wtedy napiszę więcej.

Inka

Firma ok. Daje możliwość wykazania się. Atmosfera partnerska ucza, pomagaja ale i wymagaja . W niczym nie ograniczają i nie narzucają jak w niektorych firmach .Rozmowa kwalifikacyjna jest rzeczowa . Otwarcie informują co jak , jakie są możliwości i jakie oczekiwania . Praca ewidentnie dla ludzi zmotywowanych i nastawionych na sukces :)

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Impuls Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eko Impuls Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eko Impuls Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eko Impuls Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 15 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042