Eidotech Polska Sp. z o.o.

Opinie o Eidotech Polska Sp. z o.o.

olek 2012-03-13 13:17:31
[usunięte przez admina] niestety tekst wyssany z palca, realia (oprócz zarobków) zupełnie inne, nie polecam firmy
JUST THINK 2016-03-09 14:41:13
Uważajcie na tą firmę. Ta firma jest bardzo nieuczciwa. Niech nikogo nie zwiedzie możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w międzynarodowej firmie.
Nie wierzcie w to co jest napisane w ogłoszeniach tej firmy. Jeżeli chcecie zarabiać więcej niż w Polsce a najniżej ile można zarobić w Niemczech i jesteście się w stanie zgodzić na wszystko a do tego jesteście zdesperowani do pracy Niemczech to próbujcie. Natomiast jeżeli szukasz legalnej i uczciwej pracy w Niemczech na warunkach europejskich to poszukaj normalnie działającej firmy.
hejka 2016-04-24 17:38:45
@JUST THINK sugerujesz że tam jest nielegalne zatrudnienie? Jesli tak to jest, to naprawde bardzo słabo. A niedawno poszukiwali Technika Serwisanta Sprzętu Multimedialnego, właśnie do Berlina. Znaleźli kogoś w polowie kwietnia i teraz nie szukają..
Zostaw swoją opinię o Eidotech Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eidotech Polska Sp. z o.o.