Opinie o Digital Audio Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Digital Audio Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Digital Audio Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Digital Audio Sp. z o.o. w Gdynia

Kasia Nowy wpis

Witam, widzę bardzo dużo negatywnych komentarzy dotyczących atmosfery w firmie. Czy nadal jest tak złe ?Czekam na informacje.

101 Nowy wpis
@Kasia

Źle to mało powiedziane, dobrze Tobie radzę omijaj tę „firmę” szerokim łukiem. Szkoda czasu i nerwów.

Michał Nowy wpis

Ile jest etapów rekrutacji do tej firmy ?

Marcin Nowy wpis
@Michał

Odpuść. Jest bankrutem. Nie wypłaci ci pieniędzy.

M

Firma bardzo uczciwa i profesjonalna. Pracownik ma spory suport i nie musi się obawiać, jak u konkurencji "sprzedać zapomnieć". Bardzo dobre warunki pracy, ale trzeba mieć sporą wiedzę o rynku audio. Nie ma miejsca dla przypadkowych ludzi. Firma się rozwija, więc warto aplikować. Bardzo duży magazyn w Gdyni, handlowcy w całej Polsce. Polecam jako pracownik.

@M

Gdzie są te szkolenia? proszę wymienić! Bzdury na kiju

Kamil

Koszmar, stracone parę miesięcy życia. Szef paranoik który za plecami oczernia klientów. Na końcu nie wypłacił prowizji.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Elektroinstalator instalacji teletechnicznych w firmie Digital Audio Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
SZANOWNY PAN

Szacunek do człowieka - poziom zero Rozmowa z człowiekiem - poziom zero Wynagrodzenie - lata PRL i to wczesne 90 E-Commerce - brak wiedzy Narzędzia pracy - pamiętają jeszcze czasy powołania komisji śledczej w sprawie Rywina. Etyka biznesu - po udanej sprzedaży "Szanowny Panie ja jestem właścicielem i niech Pan do mnie nie wydzwania" Serwis - dobra zagadka ( oby pogonić towar ) PR firmy - tworzy go sam właściciel który gustuje w odcieniach czerni . Klimat w firmie - zależy co kto lubi chociaż entuzjastów minusowych temperatur powinno to zadowolić. Znajomość sprzedawanego towaru to również zatrzymanie się w czasach gdy Oleksy zostaje Premierem. To bardzo smutne, że odbija się to na bardzo dobrych ludziach jak i pracownikach, byłych kontrahentach. Przykre jest również to jak można odbijać swoje niepowodzenia życiowe na swoich pracownikach. No i ten nieśmiertelny uniform jako wizytówka jakości&fachury mieszanka Gorączki sobotniej nocy z czasami gdy padł pierwszy klaps na planie M jak miłość.

Kontrahent

Placi pod stolem, jest strasznym gburem. Nie szanuje nikogo, (usunięte przez administratora)klientow , popatrzcie o opiniach o visaton polska na elektrodzie, szkoda zycia.

Tymon

Podpowiedzcie czy firma w ogóle zatrudnia pracowników czy warto w ogóle aplikować i jaka atmosfera?

@Tymon

Kilkunastu handlowców przez ostatnie parę lat, dramat, zlecenie i robienie z ludzi baranów. Sprzedaj i zapomnij. Nie ma serwisu. Przełączanie z działu do działu to przekładnie słuchawki z ucha do ucha. Prowizji nigdy nie zobaczysz bo cię wywali jak zlapiesz gruby temat. Na koniec będzie oczerniał a ty nazwisko stracisz....

Firma jednoosobowa, brak supportu, klon nieslawnej firmy jmph

TablubNie

Mają ogłoszenia na pracuj. Szef bardzo trudny. Handlowcy wytrzymują 3-6 miesięcy. Można popytać, sprawdzić w sieci.

Iwona

@thx a o jakich dokładniej szkoleniach rozmawiamy? Szkolenia stanowiskowe, czy też może są też oferowane szkolenia zewnętrzne, które potem można wpisać do cv?

Iwona

@M a czy firma oferuje swoim pracownikom jakieś dodatkowe szkolenia? Dla wielu pracowników na dzisiejszym rynku pracy, to możliwość rozwoju jest najważniejszym czynnikiem, który wpływa na chęć zatrudnienia w danym miejscu pracy.

thx
@Iwona

Szkoleń jest tyle ile trzeba. Jeśli chce się podnosić kwalifikacje to otwarta droga.

Iwona

Obecnie firma poszukuje specjalistów do pracy jako handlowiec. Jesteś już pracownikiem Digital Audio? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego dlaczego warto tu pracować. Na jakie możliwości rozwoju mogą liczyć pracownicy? Jak wygląda Twoja codzienna praca? Co w niej najbardziej lubisz? Takie informacje mogą być pomocne dla osób, które rozważają aplikację do pracy w firmie.

ed

Mnie się wydaje, że współpraca z nimi opiera się na dość przyjacielskich relacjach co jest dowodem na to, że atmosfera to priorytet przy podejmowaniu z nimi współpracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Digital Audio Sp. z o.o. - Gdynia

Digital Audio Sp. z o.o.