Digital Audio Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Digital Audio Sp. z o.o.

ed 2016-08-06 18:33
Mnie się wydaje, że współpraca z nimi opiera się na dość przyjacielskich relacjach co jest dowodem na to, że atmosfera to priorytet przy podejmowaniu z nimi współpracy.
Iwona 2017-05-25 13:19
Obecnie firma poszukuje specjalistów do pracy jako Handlowiec. Jesteś już pracownikiem Digital Audio? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego dlaczego warto tu pracować. Na jakie możliwości rozwoju mogą liczyć pracownicy? Jak wygląda Twoja codzienna praca? Co w niej najbardziej lubisz? Takie informacje mogą być pomocne dla osób, które rozważają aplikację do pracy w firmie.
M 2017-07-21 15:58
Firma bardzo uczciwa i profesjonalna. Pracownik ma spory suport i nie musi się obawiać, jak u konkurencji "sprzedać zapomnieć". Bardzo dobre warunki pracy, ale trzeba mieć sporą wiedzę o rynku audio. Nie ma miejsca dla przypadkowych ludzi. Firma się rozwija, więc warto aplikować. Bardzo duży magazyn w Gdyni, handlowcy w całej Polsce. Polecam jako pracownik.
Iwona 2017-08-09 07:08
@M a czy firma oferuje swoim pracownikom jakieś dodatkowe szkolenia? Dla wielu pracowników na dzisiejszym rynku pracy, to możliwość rozwoju jest najważniejszym czynnikiem, który wpływa na chęć zatrudnienia w danym miejscu pracy.
Zostaw swoją opinię o Digital Audio Sp. z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Digital Audio Sp. z o.o.