Debtback Sp. z o.o.

Opinie o Debtback Sp. z o.o.

prowizyjna 2015-11-01 11:37:42
czyli szukanie jeleni
windykator 2015-11-20 12:58:19
moj znajomy tam pracuje i sam mi polecił złozyć tam aplikacje podobno bardzo cieżko sie tam dostać ale zarobki są całkiem niezłe.
Sląskie 2015-12-15 15:03:10
Ja wszedłem na ich stronę i wyslalem swoją ofertę zobaczymy czy się odezwa
śląskie 2015-12-17 13:27:44
hej, no i odezwali sie a zaznaczę, że nie mam doświadczenia :)
anza 2016-01-13 12:51:19
Firma w organizacji de facto bez procedur. Prezes i koordynator doswiadczenie tylko na sluchawkach, pracuja na wypowiedzianych sprzed kilku lat umowach telekomow itp. Pracujesz na wlasnym sprzecie, samochodzie i na dzialalnosci tylko za prowizje z odzysku. Najgorszy jest tam brak merytorycznej osoby ktora zeby zjadla w terenie.
śląskie 2016-01-19 11:55:59
@anza słowa faktycznie mocne. pracowałeś tam? może Ci sie poprostu nie chciało. ja pracujac na dzialalnosci mam kilka firm zlecajacyh i każde takie zlecenie jest na wage złota.
GNB 2016-09-07 23:26:05
Ogólnie słabo, pracowałem tam jak terenowy - zlecenia kiepskie , a jak dostajesz to betony. Kasa marzenie... jeśli ktoś marzy o drobnych. Kadra to ludzie którzy kierować taczką nie powinni!
deer hunterzy 2016-09-16 10:06:30
co ci przyjdzie w wkładu pracy jeśli sprawy mają 10-15 letnie? wynagrodzenie od odzyskanych kwot. koszty ponosisz sam. docieralność marna bo przez dekadę to dane adresowe mocno nieaktualne:D
Elwira 2016-10-11 13:55:42
ludziska w necie, aż głośno podobno maja się zawijać. znajomy pracował już zaczynają zwalniać ludzi! tez myślałam o pracy u nich bo słyszałam, że kobiety też mogą.
rttr 2016-10-11 14:00:05
@ss kierowca? raczej chyba nie tutaj :) z tego co kojarze to tutaj w firmie głównie poszukiwali pracowników na stanowisko specjalisty do spraw windykacji terenowej ale to było jakoś dawno temu w sumie
Zostaw swoją opinię o Debtback Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Debtback Sp. z o.o.