Coleman Research

Gdańsk

Opinie o Coleman Research

ktoś 2016-02-04 13:24
Rekrutacja na stanowisko Analyst jest wciąż aktualna.
zainteresowany 2016-02-16 13:53
A ktoś już odbył cały proces rekrutacyjny? Może wiadomo jakie wynagrodzenie oferują?
CRP 2016-02-25 16:43
Proces rekrutacyjny wciaz trwa. Jezyki skandynawskie nie sa wymagane. wystarczy ze znasz biegle język angielski oraz inny europejski.
CRP 2016-04-11 08:39
Drobne sprostowanie - doświadczenie analityka nie jest wymagane, wystarczy ze doskonale znasz j. angielski i ewentualnie inny język obcy.
pari 2016-05-09 09:50
"wystarczy". Doskonała znajomość języka to cięzka sprawa. Praktycznie całe życie nauki i wyjazdy aby ogarnąć jak wygląda używanie go w praktyce. Mam nadzieję , że kasa przynajmniej odpowiada wymaganiom
zainteresowana 2017-05-04 21:25
Angielski biegly, rosyjski w sumie tez (moze do drobnego odswiezenia), studia ekonomiczne, 10 lat doswiadczenia (sektor przemyslu high-tech) - znajdzie sie dla mnie miejsce? :) Potrzebuje zmiany!!!
CRP 2017-05-05 08:36
zapraszam na rekrutacje - prosze wyslac swoja aplikacje przez strone colemanrg.com
powodzenia i mam nadzieje do zobaczenia
Zostaw swoją opinię o Coleman Research - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coleman Research