brak logo

Cloudity Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o Cloudity Sp. z o.o.

grek 2015-10-23 13:04
hej, z tego co wiem to Cloudity to firma wdrożeniowa, tworząca elastyczne i zwinne aplikacje biznesowe oparte o technologię Force.com. Nie mam jeszcze zbyt dużego doświadczenie w pracy w tej branży, jednak to co mogę powiedzieć , po kilku poprzednich robotach to , że ludzie są w porządku, całkiem pomocni. mam nadzieję , że podobnie jest tutaj
1
Chronos 2017-02-01 08:59
Młoda, dobrze prosperująca firma. Sporo roboty, ale z drugiej strony można się wiele nauczyć. Wiele ciakawych projektów. Świetna atmosfera, dobrze zgrani ludzie. Ze swojej strony polecam.
Malinka 2017-05-31 10:57
Fajna firma, dużo ciekawych projektów. Dodatkowo atmosfera i elastyczne godziny pracy są bardzo na plus. Zespoł jest młody i otwarty na nowe osoby i pomysly. Fakt jest tu dużo roboty i czasem trzeba zostac po godzinach ale praca tutaj daje wiele możliwości rozwoju. Ja bardzo polecam :)
Zostaw swoją opinię o Cloudity Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cloudity Sp. z o.o.