Bobby Burger Sp. z o.o.

Jędrzejów

Opinie o Bobby Burger Sp. z o.o.

Mikołajowa 2016-05-18 14:39:10
Skoro nikt się jeszcze nie wypowiedział, to może ja coś powiem. Prawowałam w Bobbym na barze przez 3 miesiące i uważam,że to i tak o wiele za długo. Reklamują się młodym zespołem, elastycznymi grafikami i wysokimi zarobkami. Jedyna z czym się zgodzę, to młody zespół-faktycznie pracują tam same małolaty. Elastyczny grafik wygląda tak,że masz przyjść, kiedy Manager chce, albo obcina z godzin, (które wpisze sobie ;) jak nie możesz przyjść danego dnia to możesz być prawie pewny,że "niespodziewanie" Cię wtedy ściągną do pracy. Oprócz obcinania godzin i nieterminowego wypłacania pensji, mają brzydki zwyczaj zwalania winy na nowego, bo przecież oni nigdy się nie mylą, to Twoja wina i ogólnie panuje tam straszna dezorganizacja, brak podziału pracy, czy zrozumienia.
Co do szkoleń, to trwa to jakieś 30 minut, kiedy to pokazują Ci, gdzie co leży i dalej radzisz sobie sam. Po takim przeszkoleniu, manager idzie do domu. Umowa zlecenie, którą dostaniecie po przepracowanym miesiącu. Przed umową jak stwierdzą,że się nie nadajesz z jakiś przyczyn, nikt za te godziny nie wypłaci.
W skrócie, nie polecam. Jak już musicie pracować w tego typu sieciówce, to już McD jest lepszym rozwiązaniem. Przynajmniej macie umowę i gwarancje wypłacenia pieniędzy.
mji 2016-07-17 23:05:43
W sumie taka stawka jest dość rozsądna @szopp, bo za te 1400 to można dużo dostać, a zarobki nieporównywalne do tych w Polsce.
Zostaw swoją opinię o Bobby Burger Sp. z o.o. - Jędrzejów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bobby Burger Sp. z o.o.