Biuro Handlowe NETTO PLUS Sp z o.o. Sp. k.

Białystok

Opinie o Biuro Handlowe NETTO PLUS Sp z o.o. Sp. k.

kropka 2016-03-05 20:47:09
REKRUTACJA w tej firmie jest regularnie co 3-4 miesiące. Zwróć uwagę na to jak często poszukują.... jak na tak małą firmę to dosyć spore zapotrzebowanie na pracowników. W zależności od tego jak długo nowa osoba wytrzyma na swoim stanowisku lub na jak długo musi tam pozostać, ze względu na sytuacje finansową. Wszystko jest na pokaz i pod publikę. Choć jest garstka osób, które upodobały sobie życie w poniżaniu kolegów z pracy, dopingowaniu szefa w upadlaniu innych i do naśmiewania się z innych kolegów, nie skupiając się na pracy tak bardzo jak na naśmiewaniu się i poniżaniu innych. Większość czasu spędzanego w pracy polega na wysłuchiwaniu poetyckich wywodów szefa o tym ... jak bardzo nienawidzi swoich pracowników, swojej firmy i pracy samej w sobie, która jest dla niego przykra - jak sam twierdzi. Mianowicie, rotacja pracowników jest ciągła ze względu na wyzysk i poniżanie. Dziewczyny na stanowisku ASYSTENTKI zajmują się noszeniem, pakowaniem, myciem i przestawianiem płytek, bądź stojaków z płytkami, czy paczek. Obiecują Ci "złote góry", a bardzo szybko wychodzi jaka jest rzeczywistość, atmosfera i to jak traktuje się pracowników. Zero szacunku, wyrozumiałości, życzliwości, szczerości i prawdomówności. To co wykonasz jest nie widoczne dla nich, ale wiecznie jest wszystkiego mało - za mało. Pracuj bez przerwy, bez końca i bez życia prywatnego. Nawet jak pracujesz bez przerwy to masz nie odpowiedni wyraz twarzy. Najważniejsza jest firma, która i tak Ci za nic nie podziękuje, nie doceni, a w dodatku oskarży i pociągnie do odpowiedzialności za zadania, które nawet nie leżą w Twoich kompetencjach. Wystarczy, że podpiszesz umowę - skazujesz się na życie w ciągłym stresie, poniżeniu, stracisz poczucie własnej wartości. Jedyne o czym będziesz marzyć po rozstaniu z firmą - jak najszybciej zapomnieć i zacząć żyć. NIE POLECAM.
biedra 2016-09-07 13:43:24
Nikomu NIE ŻYCZĘ pracy w tej firmie. Jedyne na co możecie liczyć to bardzo niemiła atmosfera, ciągłe narzekanie prezesa i współpracowników. Plotkowanie i naśmiewanie się z innych jest na porządku dziennym. Nikt niczego nie wytłumaczy, nie pomoże, każdy traktuje siebie jak przeciwnika. Na początku wszystko wydaje się piękne- umowa o pracę, służbowy telefon, laptop, wizja awansu, ale po jakimś czasie zrozumiesz, że to wszystko nie jest warte straconych nerwów. Tak jak napisał ktoś wcześniej- wszystko jest na pokaz... NIE POLECAM!!!
maska 2016-09-22 10:01:01
Zdecydowanie praca dla osób które nie chcą mieć życia prywatnego. Jeśli masz rodzinę, to możesz jej nie mieć, lub rodzina nie będzie miała Ciebie. Stres i praca po godzinach to norma. Zarobić można nieźle o ile oddasz się firmie bez reszty i będziesz bić brawo szefowi nawet kiedy nie ma racji. Atmosfera słaba, ale w miejscu gdzie pracują same kobiety zawsze będą plotki i zazdrość, takie jesteśmy ;) trzeba się przyzwyczaić i pogodzić z tym. Ja już tam nie pracuję i nie żałuję.
Zostaw swoją opinię o Biuro Handlowe NETTO PLUS Sp z o.o. Sp. k. - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Handlowe NETTO PLUS Sp z o.o. Sp. k.