Opinie o Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. w Szczecin

Wiadomo co z naszą kasą? W zeszłym miesiącu dostali ludzie którzy sami się zwolnili a co z nami ?

staruch

wy chyba nie dostaniecie, gdzieś tak słyszałem

czeka
@staruch

czy to prawda że dla nas zabrakło już kasy? cholera mogłem iść z 55

Kiler
@czeka

55 też nie dostali

Ma ktoś numer do biura st3 lub e-mail bo ciężko z nimi nawiązać kontakt?

Hej, Kolego odebrali telefon? Dowiedziałeś się czegoś? Pozdrawiam

Ciekawy

Czy wszyscy dostali już pieniądze z funduszu?

St10

Też nie dostałem

Team 10
@St10

Mieli wypłacić do końca miesiąca wszystkim widocznie za dużo roboty i się nie wyrobili więc czekamy.

Gosc

Tak się traktuje ludzi w Polsce...9 miesiąc mija...bez kasy...żadnych informacji...jakby nas 400 osób tam pracujących niebylo

@Gosc

wazne ze małgosia i spółka zaraz znowu wymyślą kolejna stepke albo lodolamacz posklejany tasma spawalnicza zeby sie polansowac;)

@Gosc

Jest kasa PKO BP z godzinę temu wpłynęły.

Guerra
@Ktoś coś

Ale nie wszyscy właściciele konta PKOBP dostali ... A pochwal się ile zapłacli ?

Mario

posiadam konto w PKO BP i środków nie ma

Monter
@Guerra

Dziwne ze tylko on dostał kasę ja mam ING zero nie wiadomo czy wogole płacą

@Monter

Ja też dostałem kasę

Monter
@1

Art 55 czy syndyk zwolnił?

Tick

Zapłacili wkoncu

Aplikowałeś do firmy Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
Kasa z FSGP, nowy termin ofert

Dobry wieczór. (usunięte przez administratora) Kwota jest zdecydowanie wyższa niż średnia krajowa, nie bądźmy zdziwieni, jeśli od tej kwoty przyjdzie nam zapłacić jeszcze podatek. To nie jest wynagrodzenie, tylko rodzaj świadczenia. Z tego co wiadomo, składek od tego się nie odprowadza. Jak będzie z PIT-11 od tego, czy będzie, czy samemu zgłosić - wszystko trzeba wyjaśnić, najlepiej z syndykiem. 2. Wydłużono termin składania ofert do 28.08., o kolejne dwa tygodnie.

@Kasa z FSGP, nowy termin ofert

WITAM, nam pytanie, jakie wnioski trzeba złożyć?

Kwoty wpłacane przez ST3 z FGŚP są już kwotami netto, podatek potrącony. Nic nie trzeba składać żadnych wniosków. Pozostała część pieniędzy już z masy upadłościowej.

@Kasa z FSGP, nowy termin ofert

i ile tego jest? 11-12 tysięcy?

Szcz

No i jak ..ktoś ma jakieś info odnośnie zaległe kasy??

INTERES
@Szcz

Przepraszam, ale gdzie są związki zakładowe? Czy coś robią w tym temacie? Załoga ma swoich przedstawicieli i o oni powinni działać :)

Brak
@INTERES

Nie ma związków zakładowych. Jeśli możesz to spróbuj działać. Każdy teraz przedstawia swoją osobę.

Gosc

Ile teraz fundusz ma czasu na sprawdzenie papierow??

nick

pewnie z 30 dni

Po
@nick

Nie sadze jeśli do 17 złożyli wszystkie papiery..To myślą że okres 2 tyg jest prawdopodobny

Piaskarz
@Gosc

Pewnie w tym roku kasy nie, będzie

były

kiedy będzie kasa? są jakieś terminy?

JużPoUrlopie
@były

Napisałeś maila do Syndyk, dzwoniłeś do firmy, dzwoniłeś do Funduszu GŚP ? Czy tylko siedzisz na (usunięte przez administratora) dłubiesz w nosie i od czasu do czasu rzucasz pytanie ?

Ky
@były

Nikt nic nie wie...syndyk nie odpowiada...masakra

Szcz

Ma wyłożone na nas ...czas puścić maile do tv i radia...Niech jej przypomną ile miała czasu na rozliczenie...dziki kraj

Ktoś coś

Nie koniecznie pani syndyk jakby zapadła się pod ziemie. Nie odbiera nikt telefonów ani nie odpowiada na emaile.Zupelnie jak by nie było tematu. Ponoć intensywnie pracuje ,szkoda tylko że nie widać tego żadnych skutków.

Mks
@Ktoś coś

Państwo w państwie...zero komunikatów...zero komunikacji...Nic...Już 7 miesiąc czekamy na kasę...A pani syndyk się bawi w jakieś dziwne gierki

Syndykat
@Mks

Ty i tak nic nie dostaniesz.Więc nie poć się tutaj.

miły kot

Ciekawe po co pani syndyk tyle osób w Belwederze, to znaczy biurze :) , były HR i inne działy pracują jak by chciały a nie mogły, ze wszystkim problem ..., nic nie mogą, to po co tam siedzą ... kto im płaci ??? , pani Syndyk z czego ? ,za co ? tyle osób ...po co ... Armia urzędników biurokracji, chory system ... Ludzie stracili pracę, są bez środków, ale są też tacy co cały czas tam trwają, czy w biurze, czy na hali ... DZIWNY JEST TEN ŚWIAT Pozdro dla czekających

Doman
@miły kot

ktoś się im kiedyś do dupu im dobierze i rozliczy . Przyjdą takie czasy kiedy ludzie będą rozliczani ze swojej pracy ,a nie z układów.

@miły kot

Tyle osób? W biurze sa juz ludzie z Bladta, którzy robią most, osoby zatrudnione przez ST3 ktore nadal pracują to księgowość, informatyk i asystentka biura zarządu, jeden bhp i jeden z narzędziowni, z tego co kojarzę to wszyscy. Na pewno dostają pensję skoro caly czas tam siedzą, co jest chyba zupełnie normalne? Firma jest w upadłości i musi się jeszcze rozliczyć, co ludzie są po prostu potrzebni zeby odbierac telefony, ogarnac sieć itd. Jak wy sobie wyobrażacie? Ze sama syndyk ma tam siedzieć i wydawać bladtowi narzędzia, odbierac telefony od każdego interesanta czy instalować oprogramowanie na kompach Bladta? A pieniądze na pensje dla tych kilku osob sa z opłat za wynajem hali od Bladta najprawdopodobniej. Ja czekam az pisowcy oddadza mi pieniądze za doprowadzenie fabryki do upadku

Guerra
@Laluś

Mnie nie interesuje ile osób pracuje w Pentagonie czy tam w Belwederze. Za mało czy za dużo ? Te które są obecnie w firnie są niekompetentne, nic nie wiedzą, nie są w stanie byłym pracownikom udzielić jakiejkolwiek informacji. Mnie interesuje kiedy dostanę świadectwo pracy a przepisy kodeksu pracy stanowią , że jest to obowiązkiem pracodawcy – wydać świadectwo pracy NIEZWŁOCZNIE nawet gdyby pracownik nie rozliczył się z pracodawcą. Bez świadectwa pracy pracownik nie może zarejestrować się jako bezrobotny w WUP czyli jest odcięty od jakichkolwiek pieniędzy typu zasiłek czy dodatek solidarnościowy. Oczekuję także komunikatu na stronie internetowej o terminie wypłaty jakichkolwiek środków ze strony FGŚP i Syndyka . Pan Marszałek Geblewicz w mediach tak pięknie czaruje, taki kompetentny i wrażliwy – niech w końcu coś zacznie robić ! Oczekuję od syndyka informacji o wyliczonych szczegółowych zaległościach pracodawcy względem pracownika i skoro działa na terenie ST3 firma Bladt to rozumiem, że nie jest to działalność charytatywna i jakieś kwoty z czynszu i dzierżawy syndyk otrzymuje?

@miły kot

Witam czy juz ktos z bylych pracownikow dostal juz swiadectwo pracy

@Guerra

@Guerra nie uderzam do tego czy dobrze sobie radzą tylko do teorii spiskowych jakoby biurowe żuczki brały udział w spisku, który miał na celu upadek firmy żeby oni sobie jeszcze kilka miesięcy popracowali, bo to już jakiś absurd

House

Hej. Świadectwo wysłali do mnie ale nie mogłem sam odebrać więc wróciło do firmy. Zadzwoń Pauli 887060075 poproś by wyszukała twojego świadectwa w tych co wróciły z poczty(a wiem ze wróciło ich sporo) i przyjedz po nie do pokoju HR (ten na 1 pietrze). Tak samo jak ktoś ciskał się o pit, te same rozwiązanie, zadzwonić przyjechać odebrać.

Montet

Dzisiaj dostałem listem świadectwo

Ps

Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem pita czyli jest tylko jedno wyjście trzeba podjąć rygorystyczne środki sory.

Ps

Idę w poniedziałek do urzędu skarbowego ale prawdopodobnie póżniej do sądu przecież oni nas mają w (usunięte przez administratora)

Fd48
@Ps

No to na co czekacie., na Godota .Do dzieła ziomale.????????????????????????

Były
@Ps

To ciekawe... W połowie marca dostałem PIT, a w połowie kwietnia świadectwo pracy. Pieniędzy do dzisiaj nie zobaczyłem.

Radek Flamer

Na jakiej podstawie twierdzisz ze sa to osoby nie kompetentne, przecież to nie oni wisza Tobie i mnie pieniądze i nie są od tego aby udzielać Ci jakichkolwiek inforamcji. Ciesz się ze ktos w ogóle ogarnia ten (usunięte przez administratora) Miej pretensje do wladz, zarządu, ustroju... zresztą mamy taki kraj jaki potrafimy zrobić.

AD
@Radek Flamer

szkoda że platformersy nie rządzą wówczas byś miał kraj mlekiem i miodem płynàcy. Radziu nie bądź naiwny

Wiesiek

24.06.2020 -" Syndyk Masy Upadłości ST3 Offshore Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Szczecinie ogłasza przetarg pisemny ofertowy na dzierżawę przedsiębiorstwa"

Pamiętajcie 28 VI tylko A D. !!!!

Zwykły gościu

Witam, czy cos w st3 się jeszcze dzieje? Wiadomo co czeka zakład? Wiem ze ogłosili upadłość, a po komentarzach widzę że ludzie tam jeszcze pracują? Czy są jakieś informacje o tym czy ktoś to będzie przejmował czy co się stanie z tym obiektem?

@Zwykły gościu

Czy ktoś ma jakieś informacje jak to jest z tym funduszem bo na pieniądze czeka się już w cholerę czasu i chyba już wystarczy tego czekania,może ktoś ma lepszy kontakt z panią Syndyk bo ja niestety kontaktowałem się i telefonicznie i mailowo i niestety odpowiedzi niema żadnej.

St

Pewnie tak...Nic innego niezostaje

Ktoś coś

Chyba trzeba. Bo to żart jakiś firma wisi ludzia kasę i nawet nie raczy w żaden sposób nikogo poinformować co jak kiedy. Zupełnie jakby nie było tematu.Nawet jak człowiek na własna rękę próbuje się czegoś dowiedzieć to szanse są marne.Przeciez tak nie może być do (usunięte przez administratora)

Mk
@St

Tu była moja wypowiedź o Pani syndyk I o tym że chyba czas wyjść na ulice...Bo robią z nas ścierwa...(usunięte przez administratora)

Radek
@Ktoś coś

Przeciez St3 wisialo 400 wierzycielom kase od paru lat i nikt sie nie przejmował wiec dlaczego teraz ma byc inaczej. Licze na te peniadze z funduszu ale nie predko, o reszcie mozna zapomnieć. Najgorzej jak ten zaklad bedzie dalej stal pusty.

Ukrainiec (enerpol)

Zalety - - - ludzie z st3 poszli na postojowe, nie legalnie :) w Tym czasie Cezary dał nam szanse okrasc firmę. Tak płacą nam pod stołem, ale ważne że jest za co żyć. Zostały resztki ludzi z st3 gdzie z nami dokonczaja projekt na śmieciowych umowach...Syndyk nie wiem o co chodzi w tej zabawie, jedynie co umie to zdjęcia robić. A Tym co żal dupee ściska proszę o zachowanie spokoju.

Pracownik produkcji

Witam wszystkich, most zaraz będzie skończony , sporo osób Ukrainy , Gdańska ,Gdyni i kilku pracowników St3 , oczywiście w Polsce nic co dobre nie może długo przetrwać dlatego chcą to przerobić na złomowisko dla statków , wiatraki dla Polski będą budować Duńczycy . Sprzęt z st3 Offshor można już kupić na aukcji , tylko trzeba dobrze poszukać w necie. Podobno koledzy po fachu kończą most na umowach śmieciowych 2400 na umowie reszta pod stołem

Syndykat_Banita
@Pracownik produkcji

Widzę kolejny firmowy donosiciel,może się nam przedstawisz

Zamrożony kapitał

Firma już mi wisi przeszło 100 tys PLN pensji z odprawami i odszkodowaniami. Miałem bardzo odpowiedzialne stanowisko i trudno teraz znaleźć podobną pracę w okolicy. Nie zamierzam zarabiać mniej z powodu czyjegoś błędu. Mam duże wydatki bo inwestuję w wysoką jakość życia. Jestem w takiej samej sytuacji co większość pracownikow ST3. Na koncie pusto. Mam propozycje pracy ale za 7 tys netto nie zepnie mi się budżet domowy. Jak sprzedam nowy samochód to ze stratą i na niedługo wystarczy. Tramwajem nie będę jeździł bo korona, wiadomo. Kawę i wołowinę zacząłem kupować w zwykłych markerach. Najgorsze jest to, że moje pieniądze za ciężką pracę są gdzieś zamrożone.

Haman stalowy
@Zamrożony kapitał

Skoro tak dobrze zarabiales trzeba bylo myslec o przyszlosci, smieszny jestes

stary stoczniowiec

No masz rację chłopie ,ale nie martw się jest rozwiązanie - weż kredyt zmień pracę i nie martw się spłacaj i żyj sobie na swoim poziomie - tak mówił Komorowski nasz prezydent od (usunięte przez administratora)strony!!! A tak na poważnie to masz rozum ? To weż się za CV i szukaj nowego !

Malarz
@Zamrożony kapitał

Korona to by Ci chyba z głowy spadła jak byś tramwajem jezdzil ;D

Pracownik administracyjny
@stary stoczniowiec

Aktualny prezydent moim zdaniem jest jeszcze gorszy, za jego kadencję uzyskania kredytu jest mało realne... 30% wkładu własnego,mieszkania 2x droższe i do tego jest marionetka, zero pomocy dla młodych. Podpisuje co mu podrzucą... I robi wstyd na skalę światową oraz Europy. Występuje w tik toku gdzie przedział wiekowy to są dzieci w 10lat + rapuje jak jakiś śmi-_eć, gdzie ludzie tracą pracę, w pseudo pandemii... A CO DO Syndyka niech spina tylek, bo za długo już czekamy

JużPoUrlopie
@Pracownik administracyjny

To jakiś troling wyborczy ? Co to ma wspólnego ze sprawami ST3 ?

WH
@JużPoUrlopie

Forum to nie miejsce na propagandę wyborczą. Nagle przed wyborami wraca zainteresowanie firmą ST3 ? Pracownicy od jesieni pisali listy otwarte i prosili dziennikarzy, związki zawodowe, polityków w tym Szanownego Pana Marszałka o zainteresowanie i pomoc. Pan Pełnomocnik który realizuje się teraz jako wicewójt w gminie ocknął się i nagle na prośbę Pana Marszałka skontaktował się z Panią Syndyk. Olśniony Pan Marszałek zadeklarował wsparcie w zakresie wyszukania inwestora – „Musimy zbyć ST3 Offshore w całości, nie w komponentach”, „jest szansa na to, że fabrykę mógłby kupić jeden z europejskich inwestorów zajmujących się energetyką wiatrową” i podobne bzdety … Nikt nie interesuje się pozostającymi od sześciu miesięcy bez środków do życia pracownikami firmy. Nikt ! Mnie propaganda i polityka nie interesuje - mnie interesuje kiedy pracodawca wyda zwolnionym pracownikom świadectwa pracy? Ustawodawca nałożył na pracodawcę obowiązek wydania świadectwa pracy niezwłocznie po rozwiązaniu stosunku pracy, w tym samym dniu, w którym następuje rozwiązanie stosunku pracy. Oczekuję od Pani Syndyk i jej pracowników pisemnej informacji dotyczącej zaległych wynagrodzeń, odpraw, ekwiwalentów urlopowych, zaległości do ZUS itd. Informacji jak i kiedy Pani Syndyk będzie ubiegała się o wsparcie pracowników z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych.

Matty

Z tego co wiem syndyk ma czas do końca Czerwca na złożenie papierów do FGŚP. Zaległą kasę, część dostaniemy w Lipcu na to wygląda.. ????

Po
@Matty

A ja z tego co wiem to czas był do końca czerwca

@Matty

Osoby które zwolnily się z winy pracodawcy też dostaną?

Mk

Jak najbardziej

Zostaw merytoryczną opinię o Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.