ArteHome

Białystok

Opinie o ArteHome

blum 2016-03-03 19:18
nie radzę panuje bałagan mało płaca duzo wymagają o premii zapomnij
ArteHome 2016-03-04 16:12
Polecamy przekonać się osobiście jakie panują u nas warunki.

Hejtu w sieci nie brakuje… i jak zwykle zamiast merytorycznych argumentów frustraci potrafią operować wyłącznie wulgarnym bełkotem, do którego nie warto się odnosić.
Adam 2016-03-04 17:46
A macie wakaty? wisi mi nedzny zryw kolesia pracy szukam.
czarus 2016-03-04 19:55
jak szukacie miłych i fajnych kolesi jestem chętny gdzie ogłaszacie wakaty?
Krzysiek 2016-03-04 20:36
Jestem z Augustowa jak jest praca to ja chetnie przyjade. Gdzie te wakaty?gdzie mozna sie zglosic?
woro 2016-04-24 13:06
@Krzysiek no wychodzi na to, że w tej chwili nikogo nie szukają.
Method Man 2017-03-07 16:36
Witam. Na start firma nie daje umowy o pracę. Proponują natomiast umowe zlecenie przez okres 3 miesięcy, gdyż tłumaczą to tym, iż są to warunki które są uczciwe na początek dla obu stron. Na moje pytanie odnośnie mojej ewentualnej rezygnacji tj. rozwiązania umowy przed upływem 3 miesięcy dostałem odpowiedź że pieniądze nie zostaną mi wypłacone. Na rozmowie nie została mi podana informacja o wynagrodzeniu mimo iż pytałem dwukrotnie.
ArteHome 2017-03-16 13:49
Informacje na temat wynagrodzenia podawane są do wiadomości wybranym kandydatom na ostatnim etapie rekrutacji. Biorąc pod uwag zakres przeinaczeń jakich dopuszcza się Pan w powyższym komentarzu, przypuszczamy, że nie zakwalifikował się Pan ze względu na rażący brak umiejętności słuchania ze zrozumieniem.
Zostaw swoją opinię o ArteHome - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ArteHome