Opinie o Vacman Polska w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Vacman Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Vacman Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vacman Polska w Bielsko-Biała

Magda Nowy wpis

No właśnie, bo przedstawiciele handlowi generują konkretne zyski jakieś przecież, więc to chyba okej

Rabuś Nowy wpis

Krzysztof i Zdzisław to porządne ,uczciwe chłopaki.

Dragon Nowy wpis

Jestem obecnie na etapie poszukiwania/zmiany pracy jako PH, rozglądam się, aplikuję i przeglądam fora. Prawie na forum każdej firmy zajmującej się sprzedażą wylewają swoje żale byli pracownicy lub współpracownicy, którzy nie dali rady, albo myśleli, że sprzedaż to łatwy kawałek chleba... Nie każdy może być sprzedawcą, ale mieć o to pretensję do jakiejkolwiek firmy to jest żałosne. Nie wiem jak jest w Vacmananie, ale chyba na początku przedstawiają warunki (co trzeba robić,co sprzedawać, system wynagrodzenia) i każdy może je zaakceptować lub odrzucić. Nie czujesz się sprzedawcą to idź pracować 8h/dziennie na produkcję albo do ochrony. Tam nie trzeba pozyskiwać rekomendacji, prowadzić spotkań i finalizować transakcji. Ekipo z Vacmana, oczekujcie mojego CV, sprawdzę Was :) Pozdrawiam Dragon.

Dragon Nowy wpis

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Vacman Polska? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
aaa

jesteście żałośni. Owszem przekonać się trzeba i widze, ze tu albo same swiezaki myslace jak ja jakis czas temu albo szefostwo sie nudzi. Dajcie znac po jakims mc waszej pracy i pamiętajcie kazdy nowy dzien to nowe możliwości :D a jak was wywala albo sami odejdziecie bo przestana placic za paliwo i jezdzenie po norach to najwidoczniej nie byliscie gotowi na to zeby zniesc sukces. A i pamietajcie zeby brac i dobrze weryfikowac polecenia... bo starzy pracowniki nie bardzo chca miec przerwe w sprzedazy. Pozdrawiam srodkowym palcem ;)

salesman

Praca z klientami nigdy nie była łatwa, przyszedłem do vacmana z konkurencji i poniższe rzeczy są na plus: 1. Kasa zawsze na czas, 2. Nie przeszkadzają w sprzedaży ( wsparcie back office i ZWS ), 3. Brak nonsensów korporacyjnych, 4. Jasna ścieżka rozwoju 5. Konkursy, pozytywna motywacja Podsumowując, biuro daje wszystkie potrzebne rzeczy, aby PH mógł realizować cel, natomiast zawsze będą osoby, które liczą, że im kasa sama do kieszeni wskoczy... Płacą sute wynagrodzenia, ale nie ma nic za darmo

Darek

Internet kłamie !!!! Ha ha ha Konkurencja, pracownicy bez ambicji zawsze będą oczerniać pracodawcę. Zobaczcie na inne oferty znanych firm. To forum ma wadę, że każdy jest anonimowy i pisze co chce a nikt tego nie weryfikuje.

STOP

Zawsze są zadowoleni i niezadowoleni z pracy. Szkoda, że nie ma takich opinii o pracownikach. Pewnie wielu właścicieli firm chętnie wymieniałoby się informacjami o "wspaniałych" pracownikach z wzorowym CV.

Handlowiec

Siemka Marek, jutro Twój debiut. Jako team również trzymamy kciuki za Twój sukces !!! A tym wszystkim hejterom polecam jakieś tabletki albo książki. Czekamy na start Basi, Jarka, Mirka i Iwony. Teraz wasza kolej !!!!

Witaj Marku na pokładzie jesteś "świeży" ale sam wiesz jak jest. Tak Aaa ma rację jesteśmy śmieszni, entuzjastyczni, z werwą do życia !!! A jak ktoś sobie nie radzi, bo nie chce słuchać, to musi odpaść! Marek trzymam kciuki jesteśmy z Tobą.

Mark

Ja dopiero zaczynam, zachęcił mnie kolega, który pracuje w branży już 6 lat, a z ludźmi z Vacmana od 4. Byłem w roli obserwatora na 2 spotkaniach (wrażenia bardzo pozytywne) jutro już mam umówione swoje pierwsze spotkanie... Widzę w tej pracy możliwości, trzymajcie kciuki :)

Aaa

Śmieszni jesteście. Idzcie a sie przekonacie. A co to tych super komentarzy to widze, że pan M w pracy nie ma co robic. Nic dziwnego zreszta skoro wszyscy uciekaja.

Iwona

OK, jestem zadowolona po rozmowach. Myślę, że warto było samemu sprawdzić a nie słuchać tych opinii. Fajni i mili ludzie. Zobaczymy co dalej będzie ale jestem nastawiona pozytywnie.

Rafał

Cześć wszystkim, którzy chcą pracować w firmie Vacman. Przestańcie czytać ten bełkot przyjdźcie, sprawdźcie i sami się przekonacie. Ja uważam że warto ale oceńcie sami.

Jarek

Co wy gadacie ? Fajne to urządzenie. Będę działał dam wam znać za miesiąc dwa. Kasa się zgadza a praca bardzo ciekawa. Wszystko zorganizowane tylko jedziesz i przedstawiasz ofertę.

Ciekawy

Witam, też byłem na rozmowie w tej firmie. Zostałem zaproszony na szkolenie zobaczymy co i jak. Całkiem sympatycznie w środku mili i uśmiechnięci ludzie. Dam znać po szkoleniu.

proelomootro

Witam tez dostalem propsozyje pracy w tej firmie i czytajac te komebtarze to troszke mnie to martwi

mmm

tez dostalam prpozycje rozmowy w tej firmie. i przyznam szczerzse ze myslalam ze chodzi to moze o jakiegos przedstawiciela który wspolpracuje z aptekami. a jak to ma byc ktos kto chodzi po domach i probuje sprzedac odkurzacz za pare tysiecy no to nieciekawie.

robot platinum sie nazywa. wpisz sb w google

odkurzacz z "funkcjami medycznymi"

Zostaw merytoryczną opinię o Vacman Polska - Bielsko-Biała

Vacman Polska