ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI

Opinie o ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI

Anna - tłumacz 2016-11-20 20:09
Od 2014 roku współpracuje z biurem i nigdy nie miałam problemów z wypłatą wynagrodzenia, chociaż w jeden z podpisanych umów faktycznie była mowa o tym, że w momencie przesłania tłumaczenia zawierającego błędy biuro zastrzega sobie możliwość rezygnacji ze współpracy oraz nie wypłacenia wynagrodzenia lub % jego zmniejszenie, do kwoty potrzebnej na pokrycie korektora oraz jeśli tekst trafił z błędami do klienta pomniejszenie kwoty tłuczenia o kwotę zwróconą klientowi. Może wysłałyście tłumaczenie z błędami ?
Anna 2017-02-07 10:41
Właśnie zapłaciłam za tłumaczenie którego nie dostałam.
Czy ktoś ma informację o kontakcie ( oprócz numeru na stronie ) do właściciela etc?
Będę wdzięczna za informację
Zosia 2017-03-14 11:28
Nierzetelny partner biznesowy.
lili 2017-05-12 22:51
Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

TO HASŁO wykożystuję ludzi któżźy mają pasję bo pasja nie bieże się z nikąd i niejest za free pasja jest jak patent jak cv a okręt wojenny jak na lotniskowiec więdz wszystkie te agęcie mają za zadanie na was zarobić
M 2017-05-29 19:35
Panstwo wypisujecie tu bzdury, ja wlasnie w tamtym tygodniu tlumaczylam dyplom z suplementem za ponad 1000zl i wszystko na czas bardzo ladnie przetlumaczone przez tlumacza przysieglego Pania ( usunięte przez administratora ) tlumacza przysieglego jezyka Angielskiego. Rzetelna firma na ktorej mozna polegac. Moim zdaniem to inne firmy wypisuja na konkurencje nieprzychylne falszywe opinie.
To jest link do strony z ktorej korzystalam
tlumaczonline.com
K 2017-08-29 11:42
Nikomu nie polecam współpracy z rzeczoną firmą. Od miesiąca próbuję wyegzekwować zaległe wynagrodzenie za świadczone usługi tłumaczeniowe. Szkoda Państwa czasu, zarówno tego poświęconego na wykonanie tłumaczenia dla arche, jak i tego poświęconego później na doproszenie się wypłaty należnego wynagrodzenia.
Zostaw swoją opinię o ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI