ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI

małopolskie

Opinie o ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI

Agnieszka 2016-03-10 12:20:41
Odradzam. Od pół roku czekam na zapłatę za wykonane tłumaczenie, ciągle są jakieś bzdurne tłumaczenia typu: ja zajmuję się przydzielaniem tłumaczeń, mamy zmiany w firmie, nie mieliśmy czasu się tym zająć, etc. Szkoda czasu i prądu, stawki mizerne. Może za 200 lat zdecydują się na jakiekolwiek rozliczenie ze mną.
Victoria 2016-07-07 09:47:47
Właśnie ARCHE (usunięte przez administratora) się do mnie zwrócił z propozycją współpracy. Dziękuję za ostrzeżenie. Mam dość nierzetelne firmy!
Swoją drogą ostrzegam przed Gotthard Translations KG lub inaczej Globtekst(usunięte przez administratora), a może posługują się i innymi nazwami - oszuści, bajkopisarze, nie płacą za wykonane dla nich tłumaczenia.
Tłumacz 2016-08-11 13:59:14
Muszę się zgodzić z opinią Agnieszki. Od maja czekam na zapłatę paru groszy za tłumaczenie. Co chwilę przysyła jakieś bzdurne wymówki. Moją sprawą zajął się już prawnik.
AZ 2016-08-23 19:57:51
Też odradzam "współpracę" z tym biurem - banda oszustów, również zatrudniłam już prawnika, żeby ściągnąć z nich należne mi wynagrodzenie
Margot 2016-08-24 06:11:11
Ja niestety też jestem ofiarą nieuczciwości tej firmy. ARCHE nie zapłaciło mi za tłumaczenia od marca i ciągle mają jakieś bzdurne wymówki. Odradzam współpracy z tą firmą!
Anna - tłumacz 2016-11-20 20:09:22
Od 2014 roku współpracuje z biurem i nigdy nie miałam problemów z wypłatą wynagrodzenia, chociaż w jeden z podpisanych umów faktycznie była mowa o tym, że w momencie przesłania tłumaczenia zawierającego błędy biuro zastrzega sobie możliwość rezygnacji ze współpracy oraz nie wypłacenia wynagrodzenia lub % jego zmniejszenie, do kwoty potrzebnej na pokrycie korektora oraz jeśli tekst trafił z błędami do klienta pomniejszenie kwoty tłuczenia o kwotę zwróconą klientowi. Może wysłałyście tłumaczenie z błędami ?
Zostaw swoją opinię o ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI - małopolskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARCHE TADEUSZ SKRZYPKOWSKI