Apteka z Uśmiechem

Opinie o Apteka z Uśmiechem

Aktualność
 Bardzo się cieszymy, że interesujesz się pracą w naszej Grupie Aptek! Jeśli jesteś naszym pracownikiem, zachęcamy do podzielenia się opinią na temat pracy u nas – pozwoli nam to się rozwijać i udoskonalać. Tylko merytoryczne i oparte na faktach opinie nam w tym pomogą. Ważne jest to, żeby Twoja informacja zwrotna została przekazana w sposób konstruktywny, pozbawiony przemocy słownej. Nie oceniaj personalnie pracowników. Takie opinie zostaną usunięte przez administratora, zgodnie z regulaminem portalu. Możesz też wysłać swoją opinię na emaila: opinie@aptekizusmiechem.pl. Nie pozostawimy jej bez odpowiedzi.
Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszej Grupie Aptek - aplikuj! Wszystkie nasze ogłoszenia o pracę znajdziesz na  https://www.aptekizusmiechem.pl/lokalizacje-aptek
Justyna

O szukają technika farmacji. Czy możecie mniej więcej napisać, ile można tu zarobić? Bo nie wiem jakiej kwoty można się spodziewać po określeniu "atrakcyjne wynagrodzenie", które zostało zawarte w ogłoszeniu.

@Lonia

To "a nawet lepiej" z jakiego powodu? ;) Stawki nieco wyższe czy jakieś nagrody może oferują czy coś? Od tego roku jak sytuacja finansowa się tu układa?

Łucja

Z wpisów na tym forum można wywnioskować, że apteka przeżywała jakieś kłopoty i chyba przez to sporo niezadowolonych pracowników się tu wypowiedziało. A jak wygląda teraz sytuacja? Udało się zażegnać kryzys? Jaka atmosfera i współpraca z kierownictwem. Bywały ostatnio podwyżki?

@Ewa

No to brzmi w porządku chociaż i tak dla przezorności zastanawiam się czy występują podczas pracy jakieś problemy może? Na co warto się ewentualnie przygotować?

Lucy Nowy wpis

Faktycznie tak jak rok temu wspomniano doświadczenie chyba jest uznawane za atut, ponieważ teraz w ogłoszeniu dla Magistra Farmacji nie zauważyłam by zostało ono wpisane. Nie wiecie czasem na jakie widełki placowe może liczyć osoba mająca za sobą 3 lata stażu?

Mig Nowy wpis

Pracuję w tej sieci ponad 20 lat.Prezesi sympatyczni,życzliwi.Odkąd jest duża inflacja to dostajemy podwyżki dwa razy w roku.Do tego co dwa miesiące premię.Do wyboru jest karta medyczna lub sportowa,ekwiwalent za buty ,okulary raz w roku.Atmosfera rodzinna.Polecam!

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na magister farmacji w Apteka z Uśmiechem?

Żono..... Nowy wpis

Doświadczenie jest dodatkowym atutem kandydata a nie wymogiem koniecznym????

Tola Nowy wpis
@Żono.....

Ten wspomniany atut zawsze przeważa podczas naborów? pytam, bo nie wiem czy jest sens zgłaszać się bez niego. Na jakie przeszkolenie mogłaby liczyć ewentualnie osoba świeżo po studiach? Czy były już takie realizowane?

Kama

Czy warunki zatrudnienia/finansowe różnią się w zależności od lokalizacji apteki? Szkoda że nikt nie chce podać choćby widełek pensji. Interesuje mnie ich oferta dla magistra farmacji we Włocławku, jak ogólnie atmosfera tam? Patrzę na tej stronie, że jest umowa o pracę, a po jakim czasie jest na czas nieokreślony?

@Kama

Serdecznie zapraszamy do aplikowania : https://www.aptekizusmiechem.pl/dolacz-do-zespolu. Podczas wstępnej rozmowy odpowiemy na Pani pytania. Wynagrodzenie jest zależne od doświadczenia Kandydata.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Apteka z Uśmiechem. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Apteka z Uśmiechem odbywa się w siedzibie firmy?

NIKI

Umawiasz się w dogodnym Tobie terminie i miejscu

Jola

A jak wygląda kwestia premii? Województwo mazowieckie, czy to prawda, ze jest 1500 netto co 2 miesiące?

@Jola

faktycznie ze względu na województwo jest takie zróżnicowanie jeśli o premie chodzi? z czego na dany okres to wynika? które jest najbardziej korzystne a które nie bardzo i dlaczego?

@Irena

Premie są wypłacane w systemie dwumiesięcznym. Ich wartość nie jest zależna od województwa, a od wielu czynników np. wielkości apteki, stanowiska - są miłym dodatkiem dla zaangażowanych pracowników :)

Justyna

Lonia
@Justyna

Nie odbiegają od rynku a nawet lepiej :)

@Lonia

MIKA

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma . Jeśli komuś źle to jest wolnym człowiekiem i może zmienić . Miałam okazję popracować Tu i Tam :) Uważam , że jeśli chcesz pracować to jedna z lepszych sieci . A w Aptece atmosfera , zależy od WAS samych .

Aktualność
Zadowolony pracownik

Z nie jednego pieca chleb jadłem, pracuję tu szósty rok. Jestem zadowolony z pracy, pensji, dodatków, premii. Szefostwo zawsze docenia trud włożony w pracę, ma z nami dobry kontakt. Na szczęście to nie korpo a firma prowadzona przez normalnych ludzi. Fajnie, że sami z siebie robią cykliczne podwyżki, w ciągu ostatnich 2 lat teraz była trzecia, super. Nie zamieniłbym tej pracy na inną :)

Robert

Pracuję od niedawna ale jak na razie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Atmosfera ok!!!

@Robert

Możesz napisać coś więcej? :) Oprócz atmosfery są jeszcze jakieś inne zalety np dobra pensja albo benefity?

Piter
@Ewa

Benefity: opieka medyczna, miltisport, pensja... premia... dużo plusów ????

@Piter

a o pensji czemu niczego nie wspominasz? ;) specyfika pracy już sama w sobie by mnie interesowała. opowiesz coś o takich już rzeczywistych obowiązkach jakie są do wykonywania rutynowo?

Łucja

@Łucja

Firma się rozwija! Atmosfera w pracy jest bardzo dobra, choć na pewno w każdej z aptek inna.Inna też jest specyfika każdej placówki-są te wielkie całodobowe lub 7-dniowe. Są w dużych miastach i małych miejscowościach. Takie przy szpitalach, przychodniach oraz w centrach handlowych czy na osiedlach.

@Ewa

Skoro atmosfera w każdej aptece jest inna to może jednak jest jakaś jedna, w której szczególnie występowały jakieś problemy? Bo na pewno chyba da radę ocenić gdzie jest najgorzej a gdzie najlepiej jak już? ;)

@Ewa

Jak jest z pakietem medycznym w Apteka z Uśmiechem? Można dołączyć rodzinę?

Ola

Tak oczywiście

Tak, można

szary pracownik

W firmie sama pracuję już wiele lat. Nie rozumiem tej całej żółci, która została wylana. Firmy jak świat długi i szeroki przechodzą różne kryzysy, mniejsze i większe. Niestety czasami trzeba ciąć koszty by ratować firmę np. zamrażając premię, obniżanie pensji. To smutę, że ludzie chętnie wylewają żale, że ktoś jest zły a oni są tacy biedni i bezbronni… żadna osoba nie napisała, o pozytywnych stronach firmy, a czy naprawdę ich nie ma…? Wydaje mi się, że osoby wchodzące z grymasem do pracy to ludzi, którzy maja problem sami ze sobą nie z sama pracą, może zamiast się użalać nad sobą i nad wszystkim w około (ja tak odebrałam te wszystkie żale) to warto wsiąść się w garść, i popracować nad sobą i nad swoim stosunkiem do otoczenia. Jestem zwykłym szarym pracownikiem i wiem, że gdy firma ma problemy, to moim obowiązkiem, jako pracownika jest dawać z siebie jak najwięcej by pomoc zmienić to jak najszybciej By wszystko wróciło do normy. I zamiast tracić swoja energie na wylewanie żalów, po pracy zajmuje się swoim życiem. I wam też to proponuje 

J.
@szary pracownik

Oho, chyba kierownictwo sie wybiela

@J.

Na początku przeczytałam "kierowca" zamiast kierownictwo i już zgłupiałam czy na pewno czytam opinie o aptece.xd Serio tak sądzisz? Po czym?

Jakie godziny pracy obowiązują w Apteka z Uśmiechem?

Jolka

To zależy od lokalizacji. Proszę sprawdzić na stronie www apteki z uśmiechem

@Jolka

A co wpływa na te godziny, że w zależności od lokalizacji jedna jest otwarta dłużej a druga nie? Zaludnienie wokół?

Nabrany

Najdroższa apteka w okolicy. Radzę porównywać ceny przy większych zakupach, bo można przepłacić nawet o 30%

Olek

@Pan Życzliwy Czyżby konkurencja zainspirowała do takiego wpisu nijak mającego się do opinii pracowników o pracodawcy?

Czy Apteka z Uśmiechem narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Nie nie narzuca ale ciężko dostać

Anita

Fajnie się pracuje bo firma jest dobrym pracodawcą. Wystarczy mieć chęci do pracy!

skbg

Ma ktos moze adres mailowy do biura aptek z usmiechem? te ze strony cos z nimi nie tak wraca wiadomosc.

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka z Uśmiechem - Warszawa

• Jak się pracuje w Apteka z Uśmiechem?

Zobacz opinie na temat firmy Apteka z Uśmiechem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apteka z Uśmiechem?

Apteka z Uśmiechem