Emapa

Łódź

Opinie o Emapa

marek 2015-06-09 19:05:25
Szkoda czasu na pracę w tej firmie. Nie ma żadnych możliwości rozwoju, niechętnie dają umowę o pracę, a wynagrodzenie niewiele wyzszej od minimalnej. Pracodawca nie dba o pracowników, zero benefitow, szkoleń, masz tylko przyjść i odwalic swoją robotę.
Nick 2015-07-16 15:38:14
Warto podjąć tam pracę, jak człowiek leniwy i bez ambicji, lub gdy prowadzi własną działalność. Brak stresu, obowiązków a kasa leci. Zero szkoleń, szans rozwoju. Jak się wyleci niewielka strata. Wynagrodzenie oczywiście minimum. Szanse na umowę o pracę prawie żadne. Do tego wpisanie w CV tego pracodawcy, działa jak kotwica. Pracując tam nic się nie nauczysz (nawet jak chcesz).
caio 2016-04-28 15:27:28
No to sporo oferują faktycznie @qwerg. Nie wspomniałeś jednak o tym, że atmosfera jest bardzo przyjemna, a do tego oczywiście zarobki wysokie na stanowisku tego programisty Java.
Zostaw swoją opinię o Emapa - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emapa