ADM SSC EUROPE SP Z O O

Poznań

Opinie o ADM SSC EUROPE SP Z O O

moka 2015-10-21 13:45
a co tutaj tak cicho? weszlam zeby sie dowiedziec jak sie ma sytuacja w ADM SSC EUROPE SP Z O O? chcialabym sie dostac tam na stanowisko mlodszej ksiegowej. gdyz wlasnie szukaja.. ale jak to jest tam z zarobkami.. czy spokojnie cos kolo 2000 zl miesiecznie mam szanse zarobic? bo wczesniej tak zarabialam i nie chcialabym z tej stawki schodzic.
pepe 2017-04-10 12:58
A po ilu dniach proponuja pracę po drugim spotkaniu rekrutacyjnym?
Ella 2017-05-20 09:48
2000 w korpo?! Kobieto dlaczego tak zanizasz warunki finansowe? Masz doświadczenie jako księgowa i tak niskie oczekiwania? Uważam że ktoś z doświadczeniem, nawet nie konkretnie w księgowości ale w SSC nie powinien schodzić poniżej 3000. Ludzie cencie się, to firma z zagranicznym kapitałem - niech płaci porządnie!
Subiektywny 2017-06-02 22:51
Wielka amerykańska korporacja z wszystkim plusami i minusami takiego miejsca.

Open space to nie jest zdecydowanie dobre miejsce pracy dla każdego. Ciężko się skupić w miejscu, w którym niektórzy nagminnie zapominają, że współdzielą przestrzeń biurową z innymi.

Bardzo duża liczba systemów. Pamiętacie MS DOSa? W ADMie będziecie mieli możliwość pracować na systemach tej klasy. Są też oczywiście nowocześniejsze programy jak JDE i SAP, ale nie każdy może na nich pracować.

Lubicie startować w zawodach na Pracownika Miesiąca? W tej firmie będzie taka możliwość.

Pensje? Przeciętne.

Lubicie tzw. "calle" (czyż nie jest to piękne amerykańskie określenie?!). Tutaj będzie dużo okazji do udziału w telekonferencjach.

Rotacja pracowników? Duża.

Rozwój zawodowy? To zależy. Na pewno możliwość obcowania z językiem/językami obcymi na co dzień na plus, ale to jest cecha wszystkich SSC.
Rozwój pod względem finansowo-księgowym? To zależy. Od ograniczonego dla niektórych po całkiem duży dla innych.

Niech każdy wyciągnie własne wnioski z powyższego opisu. Chcę podkreślić, że powyższa opinia jest subiektywną opinią autora. Możecie się z Nią zgadzać lub nie.

latte 2017-06-08 12:18
Daj sobie spokój z ADM. Za 2000 zł znajdziesz pracę wszędzie. To nie jest warte wchodzenia w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale nie musisz wierzyć mi na słowo. Idź i sama się przekonaj, ale jakby co to ostrzegałam.
Nick 2017-06-20 14:12
Wyzysk, Wyzysk, WYZYSK...i jeszcze ciągłe krzyki na Open Space po stronie AP UK
Grzymz 2017-06-21 09:52
Tam nie szanuje się pracowników. Czyste niewolnictwo XXI wieku. Dziękuję bardzo za ADM...
Zawiedzony 2017-06-24 12:53
Wielki amerykański moloch z branży rolno-spożywczej, którzy utworzył swoje centrum usług finansowych w Poznaniu.

Plusy:
Pensja terminowo
Ludzie (większość w porządku)

Neutralnie:
Wysokość pensji (kwestia indywidualnych oczekiwań)

Minusy:
Open space
Ścieżka awansu (Junior Accountant I-III, Accountant I-III itd.). Generalnie jesteś jako pracownik numerowany.
Wyścig szczurów o tytuł "Pracownika Miesiąca"
Systemy (naprawdę wiele od archaicznych typu VAX czy AS400 do nowocześniejszych JDE i SAP)
Niektórzy Team Leaderzy - bardzo nerwowi, zamiast tonować atmosferę to ją dodatkowo podgrzewają
Tranzycje - stresujące
Duża rotacja pracowników - wyciągnijcie wnioski sami
Nick 2017-07-17 15:19
Jak najdalej od ADMu!
Mary 2017-07-20 16:54
To ty z jaką kwotą zaczynalas w ADMie ? Chciałabym wiedzieć bo ciężko gdzieś znaleźć jakieś info o zarobkach a ludzie boją się wprost mówić tak jakbym miała zabrać im kasę
KIM 2017-07-24 14:46
W ADMie zaczynasz od 3000 brutto, co wychodzi na rękę około 2100 zł, co nie jest współmierne do tego co Cię tam czeka. Uwierz. Na ogół jak masz doświadczenie to możesz zawsze żądać więcej. Myślę, że Ci dadzą, bo tam non stop się ludzie zwalniają, więc pracownik jest na wagę złota.
Roman 2017-08-02 09:46
Ktoś krzyczy po stronie AP UK?

Nie ma ciszy na Open Space?
Admowiec 2017-09-17 08:44
Pracowalem swego czasu tam (pol roku ) :
Plusy:
- kasa na start 3k brutto biora bez doswiadzenia
- w porzadku menagerka
- codzienny kontakt z angielskim ale to jak w kazdym ssc
Minusy:
- charakter pracy czyli klepanina faktur ja wytrzymalem pol roku bo to odmozdza
- nic oprocz jezyka sie nie rozwiniesz
- specyficzni ludzie
Zostaw swoją opinię o ADM SSC EUROPE SP Z O O - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADM SSC EUROPE SP Z O O