Opinie o elektrohamburg AS GmbH w Hamburg

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie elektrohamburg AS GmbH. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w elektrohamburg AS GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o elektrohamburg AS GmbH w Hamburg

Paweł Nowy wpis

Może mi ktoś podpowie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jakieś wskazówki byłyby mile widziane.

KM Nowy wpis
@Paweł

Panie Pawle o którą firmę dokładnie Pan pyta?

Zachęcam do pozostawiania opinii na temat pracodawcy A&S Elektrotechnik GmbH, będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

A&S Elektrotechnik Duesseldorf Nowy wpis

Szanowni Państwo, Po przeanalizowaniu opinii, które zostały podpięte pod nasza firmę A&S Elektrotechnik z Duesseldorf a dotyczą również firmy A&S Elektrotechnik z Hamburga, oczekuje od administratorów portalu Gowork.pl w trybie pilnym zrobienia porządku w w/w opiniach. Ludzie nie wiedzą nawet gdzie aplikują i gdzie znajduje się siedziba firmy. Firma A&S Elektrotechnik GmbH z siedzibą w Duesseldorfie to firma, która od ponad 14 lat działa na rynku niemieckim. Rekrutacje są przeprowadzane przez wykwalifikowany personel i wszelkie ustalenia pomiędzy pracodawcą a potencjalnym pracownikiem mają odzwierciedlenie w późniejszych warunkach zatrudnienia. Firma zatrudnia osoby z doświadczeniem i aktualnymi uprawnieniami. Mamy długoletnich pracowników, którzy dla nas pracują i pomimo różnych sytuacji losowych po dłuższych przerwach w zatrudnieniu wracają ze względu na korzystne warunki zatrudnienia. Opinie, które znajdują się na stronie nie dotyczą wyłącznie firmy A&S Elektrotechnik GmbH z Duesseldorf. Przyporządkowanie ich do naszej firmy jest oczernieniem nas i psuciem naszego wizerunku jak również świadectwem braku rzetelności Państwa działań. Prosimy o uregulowanie wpisów, ponieważ ze względu na tą samą nazwę firmy, opinie, które znajdują się na Państwa stronie wpływają niekorzystnie na dobro naszej firmy. Są to nieprawdziwe informacje, które wg naszej opinii są rozpowszechniane przez nieuczciwą konkurencje. Informujemy również, ze zgodnie z kodeksem karnym za wszelakie pomówienia lub zniewagi, które niekorzystnie wpływają na drugą stronę w opinii publicznej lub narażają na utratę zaufania, grożą odpowiednie sankcje. Z poważaniem, A&S Elektrotechnik GmbH

Aga Nowy wpis

Firma stawia swoje warunki i maja do tego pełne prawo. Kandydat ma możliwość odmowy lub próbuje negocjować i tyle. Nie ma co narzekać.

Wk....., nie rozczarowany

Jeszcze lepiej zapraszają, przez telefon rozmowa jest o innej kwocie a na miejscu jest już okrojona , tłumaczenie bo u nas 10e to mają pracownicy po 2 latach a nie na start. A w rozmowie tel. była mowa o 11e/h sądzą że ktoś w akcie desperacji i tak przyjmie ich okrojone warunki?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w elektrohamburg AS GmbH spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Podpowiedzcie jak współpracuje się z firmą? Czy dobrze organizują wyjazdy?

Agnieszka

Mnie osobiście zastanawia, czy do pracy w A&S Elektrotechnik GmbH można aplikować bezpośrednio, czy też może firma korzysta z usług jakiejś agencji pracy bądź też firmy HRowej? Zazwyczaj firmy tego typu niemieckiego pochodzenia nie zajmują się bezpośrednio rekrutowaniem pracowników z innych krajów. @Rozczarowany - a czy Ty wiesz coś więcej na ten temat?

Xxx
@Agnieszka

W Dusseldorf pracują polacy i rekrutują- beznadzieja. Nawet nie wiesz w tej firmie kto jest szefem.

Yvon

Personal w DE bardzo opryskliwy.... może maja za dużo kandydatów do pracy. W ogloszeniach nie ma nawet miejsca pracy żadnego polskiego nr telefonu żadnych danych ilu ludzi prcuje we Wroclawiu w jakich godzinach pracuje biuro.... No chyba w Dusseldorf nie wiedzą że w Polsce dominuje rynek pracobiorcy a nie pracodawcy. Nie polecam tej firmy bo wyglada na to że coś we Wroclawiu w biurze praca uklada sie zle.

Thomas

Habe gerade schlechte erfahrung am telefon sehr arogantes(polnisches) personal in dusseldorf sehr ..... man bekommt keine richtige auskunft uber arbeitsstellen... tja nicht schon es ist selten. Gott Seid Dank es gibt anderen Arbeitsgeber die mehr zu bitten haben!

Agnieszka

@Rozczarowany co masz dokładnie na myśli? Spotkała Cię sytuacja, w której zostałeś zaproszony do owej firmy na rozmowę kwalifikacyjną i nie została ona sfinalizowana?

Rozczarowany

Firma zaprasza na rozmowę kwalifikacyjną i nie dają znaku życia... Przemiał i jeszcze raz przemiał. Nie polecam!

bułka

tak, ale weź pod uwagę że jako elektromonter pracujesz w Niemczech i zarabiasz o wiele większa kasę niż w kraju

Zostaw merytoryczną opinię o elektrohamburg AS GmbH - Hamburg

elektrohamburg AS GmbH