"WDX" S.A.

Opinie o "WDX" S.A.

insider 2015-10-21 16:39
W WDX inżynierowie sprzedaży zarabiają w przedziale 2500-7500 wynagrodzenie stałe + prowizja. W sumie, na początek można liczyć na kwotę roczną nie mniejszą niż 60.000 - 70.000 PLN. Atrakcją jest nielimitowana premia prowizyjna, rekordziści dostawali nawet jednorazowe premie przekraczające 100.000 PLN.
Skowron 2015-10-30 12:43
Czy taka jednorazowo wypłacona premia 100000 złotych jest wynikiem działań podejmowanych w ciągu miesiąca , roku czy lat? Czy dotyczy jednej transakcji czy wielu?
handlowiec 2016-05-12 15:36
Dzień dobry,
Pytanie do stałych pracowników, ile zarabia handlowiec w Warszawie (jest oferta na pracuj.pl na PH) - zakładając, że spełnia wymagania w 100%, dodatkowo ang. B1 i jest można powiedzieć z branży logistycznej i z log. wykształceniem oraz z kilku letnim stażem pracy jako PH. Chodzi o czystą podstawę bez prowizji. Dla ułatwienia możecie odpowiedzieć wybierając A,B lub C) :
A: 4000 - 5000 zł netto
B: 5000 - 6000 zł netto
c: 6000 < i wyżej netto

Pytanie nr 2 - jaki średni procent stanowi prowizja w stosunku do pensji podst. przy założeniu realizacji targetu w 100% w okresie rozliczeniowym.

Pytanie nr 3 - Jakie samochody mają handlowcy oraz czy jest jakiś limit km do prywatnego użytku.

Fajnie, że forum jest aktywne ale powyższe wiadomości kompletnie nic nie mówią o podstawowym czynniku, dla którego chodzi się do pracy.

Z góry dzięki za odp.
Pozdrawiam,
Wdx 2016-09-01 21:58
Oj naiwni ,naiwni te posty to przecież marketing HR Wdx.Obiecują dziesiątki tysięcy , mega premie itd ,ci co się nabrali szybko odchodzą.trzeba zatem znów obiecać by złapać kolejnych naiwnych....Czy nikogo nie zastanawia dlaczego WDX tak czesto szuka pracownikow na te same stanowiska?Nie chodzi tu wcale o rozwoj firmy.Firma bardzo wykorzystuje i oszukuje pracowników-właściciel ma z tego pola golfowe i wiele rezydencji
boss 2016-09-01 22:19
Hej, a wiecie jaka aktualnie panuje atmosfera u nich zwłaszcza jako technik ds. serwisu? Dzięki za odpowiedź
Aneta 2017-02-28 09:50
Pracujesz w firmie "WDX" S.A.?
Chętnie przeczytamy jak wygląda Twoja codzienna praca i jakie warunki oferuje firma!
yelaxx 2017-03-16 23:47
Załosna firma .Atmosfera fatalna.Pałaca za gorsze.Pięknie tylko piszą o sobie by złapać kolejnych naiwnych Więszość nowozatrudnionych ucieka po 2 -3 miesiącach. Wyciskają człowieka jak cytrynę , znajdz kontrakt i spadaj .Nie wierzcie że będziecie tu szanowani i doceniani.Zero szacunku dla pracownika , zero możliwości rozwoju i poczucia stabilności
Iza 2017-03-23 16:04
Powiedzcie mi coś więcej czego dotyczy praca z najnowszej oferty dla technika ds. serwisu. Zależy mi na pracy w WDX stąd moja prośba. Jak sie pracuje w firmie i czy macie jakieś dodatki do pensji typu socjalnego? Jak przebiega rekrutacja , czy są dwa etapy?
Tomasz Z 2017-05-24 22:30
Zapraszam na portal pracuj pl -można sprawdzić ilu pracowników uciekło z Zakładu w Zgierzu(podstawowy i jedyny zakład produkcyjny WDX)-naliczyłem ogłoszenia na 17 stanowisk z Dyrektorem Zakładu włącznie.Nie wróży to dobrze firmie-tym bardziej że szukają kluczowych dla zakładu managerów....
Jeszcze niedawno zakład liczył 200 osób teraz w ogłoszeniach sami właściciele piszą o 100...
Warunki pracy i płacy fatalne , pełno dymu na hali .Brak szacunku dla pracowników. Poziom BHP poniżej poziomu gruntu-w historii zakładu kilka wypadków śmiertelnych
Tomasz Z 2017-05-24 22:30
Wiesław N 2017-05-24 22:36
Nie polecam pracy w tym zakładzie.Generalnie nie spodziewaj się ani dobrej płacy ani szacunku ze strony przełożonych.Większość dobrych i sprawdzonych pracowników przeszła do konkurencji np do firmy AGEMAR założonej przez byłych pracowników WDX.
Andrzej M 2017-05-24 22:41
Dziękujemy działowi PR firmy WDX za reklamę. Spędziłem w tej firmie ostatnie 10 lat na powyższym stanowisku-powiem tylko ludzie nie bądźcie naiwni-to niestety piękne bajki które nie maja nic wspólnego z rzeczywistością.Na każdym kroku Zarząd obdziera nas z należnej(w myśl regulaminu)prowizji
Aneta 2017-05-25 08:31
@Wiesław N
@Tomasz Z
Wspominacie o braku szacunku dla pracowników. W czym się to przejawia? Chętnie dowiemy się też więcej na temat tego jak wygląda praca przedstawiciela handlowego w firmie.
Vovan 2017-05-25 08:39
ty tam pracujesz?
Aneta 2017-05-25 08:45
@Vovan nie jestem związana z WDX. Jestem pracownikiem gowork.pl. Zależy mi na poznaniu tego jak się w firmie pracuje, między innymi dzięki Waszym komentarzom. Mógłbyś powiedzieć jakie są Twoje doświadczenia z pracy w firmie? Takie informacje będą cenne dla osób szukających opinii na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy.
Zostaw swoją opinię o "WDX" S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "WDX" S.A.