pizzernia fantazja

Sztum

Opinie o pizzernia fantazja

My Wszyscy 2012-09-30 13:49:19
Fantazja to scierwo. [usunięte przez moderatora] zwana takze [usunięte przez moderatora]to osoba wulgarna, ktora ma za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] swoich pracownikow. Oszczedzaja zupelnie na wszystkim. Dodatki do pizz sa stare i czesto musza byc tuningowane. Wspolczuje osobom ktore tam pracuja...
K 2012-12-11 11:06:18
wiesz co [usunięte przez moderatora] nie była taka zła trzeba sie do niej przyzwyczaić a co do śmierdzącego mięsa to napiszę wprost jak pracownik nie dopilnował aby nie śmierdziało i puszczał na pizze zepsute to czyja wina ?!
za naszych czasów a pracowałam tam ponad 2 lata był tam porządek bo każdy pilnował swoich obowiązków i jedzenie było dobre !więc nie zganiaj winy na pracodawcę
Klient 2013-01-14 07:17:53
Powiem wprost.. kazdy klient ma inne zdanie..wiec jesli Fantazja jest juz ponad 6lat na rynku to mysle ze jedzenie jest tez ok. a nie ze jakies nie swieze. Przyjdzcie a przekonacie sie sami.Polecam P.S Szacunek dla aktualnego Pizzera a takze Kucharki
??? 2013-03-25 10:57:47
Święta prawda.Oszczędzają na wszystkim,nawet płyn do naczyń jest rozcieńczany wodą.Pracując na kuchni musisz płacić za wyżywienie(pierwszy raz spotkałem się z tym ,że pracując na kuchni płacę za obiad).Zapomnij o odzieży roboczej,wodzie do picia itp.
gosc2 2016-01-24 21:18:45
W tej pizzeri obsluga jest wielka porazka. np paulina ktora obsluguje chciala napluc do pizzy ktora zamowilem, slyszalem sam jak powiedziala do kucharza ze napluje mu do pizzy. dziekuje za taka pizzerie gdzie pluja i niewiadomo co jeszcze robia!!!!!
Klient 2016-08-03 10:31:33
Okropne jedzenie a obsługa jeszcze gorsza nie polecam bratowa poszła po pizze dla brata aby zanieść mu do pracy i wróciła z pizza ale z Romy bo w fantazji były glizdy pod pizza Była w szoku masakra jakaś pani z dołu z obsługi klienta mówiła że napluc do pizzy komuś żal normalnie włosy w pizzy odradzam
Zostaw swoją opinię o pizzernia fantazja - Sztum
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pizzernia fantazja