Opinie o Forsell w Warszawa Lęborska 3B

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Forsell. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Forsell o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Forsell w Warszawa Lęborska 3B

DariuszK

W odróżnieniu od szerokiej konkurencji nigdy nie spóźniają się z wypłatami. Sama godzinówka w pełni wystarcza na godne życie, a do tego są jeszcze premie - można zgarnąć drugą wypłątę albo lepiej. Moja koleżanka zarobiła 7000zł (pokazała mi rachunek). Atmosfera bardzo dobra, nie czujesz, że jesteś w pracy, możesz przyjść do pracy i na kilka godzin, a jeśli masz większe wydatki to bez problemu też możesz zrobić nadgodziny. Polecam.

Były Pracownik

@majkel

??? przecież 7 tyś a 7000, to to samo hahahahah

Patrycja Nowy wpis
@DariuszK

Zobaczcie, jak łatwo zauważyć, że to kadra albo ktoś wyżej pisze to komentarze- ten sam komentarz, tego samego dnia pojawił się https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,990365, też wspomina że konkurencja nie wypłaca wynagrodzeń/nie spóźniają się z wypłatami. Jakby to było coś wyjątkowego, a to zwykły obowiązek pracodawcy.

Daria Nowy wpis

Bardzo dobrze się pracuje w firmie, sympatyczna atmosfera i można dobrze zarobić.

Piotrek Nowy wpis

@Były pracownik a tutaj grafik elastyczny jest tak dla studenta?

Były pracownik Nowy wpis

Różnie bywało, ale miło wspominam. Dużo ludzi się przewinęło, ale to normalka, przecież to call center. Z przełożonymi można się było dogadać. Na przejściową prace może być

Brałeś udział w rekrutacji do Forsell. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT

Kiedyś to była firma , super atmosfera świetna kadra z której juz praktycznie nikt nie został :przejeżdżałem ostatnio w wawie tylko jedna mała sala działa a kiedyś cały budynek okupowali , szkoda chyba cos poszło nie tak choć nie wiem dokładnie , ale pusta czerwona sala w której kiedyś pracowałem świeci pustkami tylko farba została , trzymajcie się dzielnie miło wspominam

Urszula

W miarę upływu lat pracownicy w każdej firmie się zmieniają - jedni rezygnują, drudzy wybierają inną ścieżkę kariery. Ale czy to aby na pewno minus? Czy wielkość biura świadczy według Ciebie o tym, że "coś poszło w firmie nie tak"? Być może część pracownik zatrudniona jest w systemie home office stąd zredukowano ilość miejsca w biurze?

Natasha
@Urszula

Tak bo to była przyjazna ludziom firma a teraz. .....

Mieczysław
@Natasha

Cześć! Coś wiesz na temat tego, jak aktualnie wygląda praca w firmie Forsell? Chodzi mi przede wszystkim o to, czy warunki pracy uległy poprawie. Chcę ustalić, czy warto, jest tam aplikować.

Nela

Nie tak dawno rozpoczęłam swoją przygodę zawodowa z Forsell i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jest ok. Wiadomo trzeba coś robić, żeby zarobić jednak kasa tez spoko szczególnie dla mnie jako studentki :)

Adrian.
@Nela

Spoko. To znaczy ile na godzinę?

@Adrian.

14.70zł brutto na godzinę ;p

Artur
@ja

Istnieją szansę, aby z rosnącym stażem pracy rosło również wynagrodzenie podstawowe? Jestem ciekaw, po jakim czasie można liczyć na podwyższenie stawki godzinowej.

Norbert

Może mi ktoś podpowie czy firma potrzebuje ludzi do pracy?

Ryszard

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakąś rekrutację? Sporo dobrego słyszałem i chętnie bym tu popracował.

Dario

Zwykle CC. Na start może być.. nic specjalnego

Niki

Nie pracuje w wawie ale w innym oddziale i mogę powiedzieć, że ilu ludzi, tyle opinii może być. Osobiście jednak uważam, że tak ludzkie podejście nie zdarza się często. Wiadomo jak każda praca ma swoje minusy ale na głowę nie pada, kasa na czas i to spoko i kawy, herbaty można się napić :)

BRW

Osobiście nie polecam - przechowalnia

Gall Anonim

Firma to jeden wielki przekręt który goni przekręt. Jak ktoś popracuje to zobaczy. Swoją drogą, ciekawe kiedy ktoś zaskarży te firemkę w której ochrona jakichkolwiek danych osobowych nie istnieje.

@Gall Anonim

Nie każdy ma łeb jak komputer, ale zostać zwolnionym z powodu braku efektów pracy na banalnych kampaniach niesprzedażowych i pisać takie wypociny? Szczyt wszystkiego, ale ponoć w Mc Donalds rekrutują, tam sobie poradzisz. Pozdro 600.

Spoko. Atmosfera robi swoje. Kasa też ok jak na taką pracę.

AndrewG

Jak studiowałem na SGGW to mega dobry strzał! Blisko i nieźle płacili. Na czas. Ludzie BARDZO OK.

Tak ooo na poczatek moze być

Zostaw merytoryczną opinię o Forsell - Warszawa

Forsell