Opinie o Arteria w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Arteria. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Arteria na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arteria w Warszawa

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

Obserwator

Bardzo źle. 3 lata temu akcje wynosiły ponad 20zł. Teraz ok. 4,90 zł. Poprzez RODO spadnie sprzedaż WIP i innego badziewia tak więc ciśnienie będzie.

DOMINIKA

WIIECIE CO JEST NAGORSZE? JUŻ POMIJAJĄĆ FAKT, ŻE ZARABIASZ TAM NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ CZYLI MINIMUM CZĘSTO SPRZĄTACZKA ZARABIA WIĘCEJ CZY ULOTKARZ ALE TO NIE JEST NAJGORSZE. NAJGORSZE JEST ZE TRAKTUJĄ CIE JAK POPYCHADŁO JAK SMIECIA. MOZESZ TAM PRACOWAĆ 2 LATA A ZERO SZACUNKU

jumnalta
@DOMINIKA

dokładnie traktują pracowników dosłownie jak bydło nawet tych co są tu pare ładnych lat, żenada ogólnie a firma kompromituje się na każdym kroku

Nawet MediaMarkt nie ma takiego wietrzenia magazynów XD

name

firma ok, godziwe zarobki jak na call center, miła atmosfera i w porządku ludzie pracujący. miejsce pracy dogodne jest to ścisłe centrum warszawy , można polecić

Moskwa

Firma spoko, zarobki w miare i ciepła atmosfera. Liczne nagrody, premie i tania kawa w automacie. Projekty dotycza miedzy innymi sprzedazy produktow, przyjmowania zamowien i umawiania spotkan. Tak wiec mozna byc na wciskaniu jakze potrzebnych i przydatnych publikacji ale i proponowac darmowe usługi. Godziny pracy 8-19, nie ma problemu z grafikiem. Jest za to problem z czajnikiem. Na stu herbaciarzy jest ich aż jeden. Kolejki z rana żeby sobie zrobić czaju jak na marszalkowskiej w godzinach szczytu. Batony w automatach twarde i zimne, przeziebic sie mozna XDD Łazienki troche jak toitoie na juwenaliach ale nie ma co plakac. To nie bristol tylko call center z minimalna stawka. Firme oceniam 5/10.

E
@Moskwa

Nie byłam na projekcie umawianie spotkań, z tego co wiem jest fajny, właśnie ze względu na te 3 panie co tam siedziały, pani Kasia, a tamtych dwóch nie pamietam z imion, ale wydawał się też sympatyczne. Było jeszcze projekt google, jakiś bankowy, czy ubezpieczeniowy, Amrest, a ja byłam na WIP. Niezbyt miło wspominam panią co zajmowała się szkoleniami jak mamy rozmowy prowadzić. Jak na próbach się źle argumentowało to sie wsciekała, jakby ktoś był idiotą, a ona najmądrzejsza.

@E

Nie wiem jak z trenerami na wipie, za to u nas na projekcie umawiania spotkan byla empatyczna i miła trenerka, dobrze ja wspominam. Druga i zarazem ostatnia vis maior ktora dobrze wspominam byla pani K, miala swoje jazdy ale była życiowa i konkretna. Niestety juz nie pracuje, nikt nie wie poza bossami i krzysztofem rutkowskim jaka była przyczyna.

Standardowa HR-ówka, 30 minut rozmowy telefonicznej z rekruterką, godzinna rozmowa rekrutacyjna z osobą z HR i z TL.

Dlaczego to stanowisko, dlaczego ich firma, rozmowa z TL w języku obcym, dotychczasowe doświadczenie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Nowy Jork

Witam, Pracowałem niecały rok. Firma godna polecenia. Robiłem w różnych call center. Tutaj trafiłem na projekt umawiania spotkań. PLUSY: Ciepłe bazy -coś co powinno być podstawą w każdym call center. Solidna wypłata co miesiąc (kokosów może i nie ma ale powyżej średniej krajowej). Super Pani kierownik i Pani koordynator.( Pani Kasia

linka

Typowe call center, gdzie poszukują ''młodych, dynamicznych, ambitnych, uśmiechniętych''. Jeżeli taki/taka jesteś...to lepiej daj sobie spokój, ewentualnie traktuj to jako tzw. przejściówkę. Telemarketerzy ogólnie w porządku ludzie. Niektórzy pracują tam 2-3 lata, a może więcej i chyba popadli w rutynę. Raz kiedyś pracowałam sezonowo w innym call center, to telemarketerzy dosłownie wyglądali jak zaniedbani, albo przegrani życiowo, bo w takich miejscach pracują różni ludzie, studenci, emeryci i tacy, dla których taka praca jest głównym źródłem utrzymania. Ci ostatni muszą stawać na głowie, aby za te nędzne grosze wiązać koniec z końcem, a niektórzy z nich byli chudzi dosłownie jak patyki...

żandarm

Nie polecam pracy tam na dłuższą metę. Dla nich jesteś sprzedażowym robolem. Jak robisz wynik, to ci nadskakują. Jak masz gorszy dzień w sprzedaży z przyczyn niezależnych od ciebie, to od razu pretensje. Kto chce iść, to niech nie da sobie wejść na głowę, bo was pozbadną i będą cisnąć, albo wciskając czerstwe teksty, w stylu - Brawo udało ci się, rób kolejną sprzedaż liczę na ciebie. Takie gadki, to sobie można wciskać naiwniakom, którzy przyjechali z z...pia i zaczynają dopiero jakąkolwiek robotę. Przeważnie początkującym studentom. Jak komuś zależy na robocie, to nie doceniają, tylko cisną jeszcze bardziej. Ci co dłużej pracują i wiedzą z czym to się je, to mają ich koło tyłka, albo cisną, jak coś im nie leży. Trzeba bronić swoich interesów i nie dać z siebie zrobić popychla.

adam

Tania siła robocza zarobisz 2 tysiące czyli nie stać Cię na kawalerkę nawet. 2 tysiące to ludzie wydają dziennie. Nie polecam. Dla Ukrainy tak.

asdfadfss

nie wiem czy coś się zmieniło odkąd tam nie pracuje ale pamietam że nigdy nie potrafili docenić pracownika, pochwała za dobry wynik? nic z tych rzeczy, na siłę tylko szukają powodów żeby się do czegoś doczepić i udowodnić że jesteś słaby

GwenStefani

Jak ktos chce teraz isc to nie polecam - fatalne warunki pracy w nowej siedzibie - brak boxów, konsultanci siedzą na kupie jeden na drugim , przekrzykując jeden drugiego. Brak sklepów w pobliżu żeby kupić coś do jedzenia, żadnych automatów w środku, kameralna kuchnia na 5 osób. Żeby iść do toalety trzeba skakać po piętrach. Ogólnie straszna żenada. Wcześniejsza siedziba na Stawki 2 a była genialna i wszystko było na miejscu a jak jest teraz ? Bezniadziejnie słabo, firma straciła największy swój atut. Z jednego z lepszych call center po zmianie siedziby zrobiła się jedna wielka kicha i porażka. Odradzam.

MIKI
@GwenStefani

Brak boksów, ale za to większe biurka, większy open space - rzeczywiście tragedia :), wyższy sufit i mniej hałasu, to też chyba można zaliczyć do plusów - prawda? Brak sklepów? Hmm w odległości do 200 m od siedziby są 3 sklepy spożywcze!!! A kuchnie są dwie :) i nie są kameralne :) Lokalizacja biura to ścisłe śródmieście, dla większości osób to miejsce jest dogodniejsze pod względem dojazdu.

GwenStefani
@MIKI

Według mnie boxy to podstawa pracy w call center, ja byłam bardzo zdziwiona że ich nie ma. Co do sklepów to przerwy są za krótkie żeby robić spacery po centrum warszawy :) Trzeba po prostu robić zakupy przed pracą i tyle. Lokalizacja nie jest tragiczna ale napewno sympatyczniejsza była poprzednia siedziba.

Dominika

@(usunięte przez administratora) co masz na myśli mówiąc, że firma ciągle zmienia siedzibę? Co jaki czas trzeba się przenosić i liczyć ze zmianą lokalizacji? Chciałabym zapytać też o trochę inny aspekt pracy w Arteria. Na Facebooku firmy widzę, że organizowane są akcje dla pracowników z różnych okazji, często również z poczęstunkiem. Co myślicie o takich wydarzeniach? Często się one zdarzą? A może sami też macie możliwość zgłaszania takich pomysłów?

bobbudowniczy

potwierdzam, ciagle zmieniaja placówke i to dosyć upierdliwe sie juz robi

kalina

nie polecam, firma co chwila zmienia siedzibe

salsa

Praca tutaj, to trochę jak (usunięte przez administratora) pracy. Pracowałam jakiś czas temu krótko, sprzedawałam produkty od wydawnictwa. Ciągle zawracali głowę o produktywność i inne głupoty. Samo sprzedawanie im nie wystarcza. Kierowniczka jest bardzo miła. Koordynatorzy, babka i młody facet. Babka niby miła, ale chyba na pozór. Ten młody miły, sympatyczny, uśmiechnięty. Jest jeszcze weryfikator rozmów, pomocny... oraz wysoki, bardzo przystojny facet ;) Natomiast babka, która prowadzi szkolenia jest niezbyt miła oraz niecierpliwa. Podczas zapoznawania sprawiała zupełnie odwrotne wrażenie, pewnie z zasady aby zachęcić, że jest fajnie.

Inwestor

Gdzie ty Bolo nauki pobierałeś? Korespondencyjnie? Przez ostatnie 52 tyg. strata prawie 50%. Z 11,99zł na 6,31zł. Poczytaj trochę o wynikach finansowych. Kiedyś za akcje płacono 21 zeta a teraz niecałe 8 i raczej spada. Nie wspomnę o roku 2015. Działo się.

Inwestor

Buźka

Zupełnie zbytecznie tak się denerwujecie . Jeśli ktoś uważa, że to nie jest miejsce dla niego zawsze jest czas na zmianę. Ja uważam, że Arteria to fajna firma!

aguero

Buzka jak jestes ciekawa to idz i sama sie przekonaj a poza tym przeczytaj wczesniejsze wpisy a nie spamujesz ciagle, wiele wypowiedzi juz tutaj bylo o pracy w tej firmie..

Buźka

Bardzo polecam, ponieważ to bardzo fajna firma. Niektórzy się zacieli i dalej nic nie moga napisać?

wladek

niepolecam

Zostaw merytoryczną opinię o Arteria - Warszawa

• Jak się pracuje w Arteria?

Zobacz opinie na temat firmy Arteria tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arteria?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arteria?

Kandydaci do pracy w Arteria napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arteria