Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Dekorglass

Pracowałeś w firmie Dekorglass i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
koc - 2014-07-21 13:19:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A ogolnie to chyba coraz mniej pracy tam maja
zdjecie uzytkownika
amigo - 2014-07-21 16:18:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a koles jak dlugo pracowales i dlaczego juz porzuciles prace i nie pracujesz dla dekorglassu? ciekawe co to się stalo. wczesniej pisali, ze nikt sie nie zwalnia, a tutaj prosze jaka niespodzianka - jednak
zdjecie uzytkownika
koc - 2014-07-25 11:07:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak nie zwalniaja sie zwalniaja takie zycie
zdjecie uzytkownika
koc - 2014-07-25 11:10:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Chcesz przejsc na inna zmiane to nie bo ludzi im brak to papa ;p
zdjecie uzytkownika
koc - 2014-07-25 11:11:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ale ogolnie zle nie bylo calkiem fajny klimat tam panował;) na komornikach
zdjecie uzytkownika
bum - 2014-07-25 11:18:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
anonim duzo nie dostaniesz idziesz na godzinowke na poczatku masz minimalna zdazal o sie sie ze mial kolega 1100 nawet
zdjecie uzytkownika
lol - 2014-07-25 23:29:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [koc - 2014-07-25 11:10:00]:
nieprawda:) bez problemu można przejść na inną zmiane
zdjecie uzytkownika
koc - 2014-07-26 15:14:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A gdzie pracujesz jakim miejscu?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2014-08-05 12:43:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wlasnie, gdzie to tak można przejść na inną zmianę? bardzo mnie to ciekawi. bo sprzeczna informacje warto ze sobą przeciwstawiać, ciekawe kto jest ich autorem. moze ktos cos slyszal o jakis zmianach w dekorglassie...
zdjecie uzytkownika
wkurzony - 2014-08-08 20:44:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
szczyt beszczelności P.Janke mało kiedy sie wyrabiasz mamy cię naprawde dosyć , tak liczyłem na dzisiaj że będą pobory na koncie. Dekorglass zawsze ma na czas a u nas z głodu by umarł jakby czekał
zdjecie uzytkownika
aa - 2014-08-10 20:26:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [wkurzony - 2014-08-08 20:44:23]:
Za przelewy w EL-POL odpowiada dyrektor techniczny grupy Dekorglass. Jeśli nie będzie podpisu ww osoby to przelewy nie zostaną zrealizowane. Także p. Janke ma tu nie za dużo do powiedzenia.
zdjecie uzytkownika
wkurzony - 2014-08-10 22:46:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no to dzięki panie dyrektorze techniczny
zdjecie uzytkownika
ojsss - 2014-08-11 21:43:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
oczywiście,że to nie jest wina p. Janke...
zdjecie uzytkownika
mama - 2014-08-12 06:49:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ale gdyby pani Janke prędzej się postarała to pieniążki byłyby na czas, co tu dużo gadać
zdjecie uzytkownika
MIR - 2014-08-19 18:26:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
i jak to wk ońcu z tymi pieniędzmi jest... w dekorglassie jeszcze nie pracuję, a tak się rozglądam ale jeśli są takie problemy z wypłacaniem wynagrodzenia to nie wiem czy to dobre miejsce do zatrudnienia jako pierwsza albo kolejna praca. Brać inną pracę chyba pozostaje albo chociaż rozglądać sie za czymś stałym ze stałą kasą na koncie.
zdjecie uzytkownika
do MIR - 2014-08-19 21:22:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie rób nam tego -nie szukaj innej pracy - tak długo na ciebie czekalismy buhaha
zdjecie uzytkownika
Nick - 2014-08-20 09:08:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Firma klęka, zwalniają ludzi pracujących od kilku lat co tu szukać...
zdjecie uzytkownika
#xyz - 2014-08-20 20:08:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Nick - 2014-08-20 09:08:31]:
Nasłuchałeś się głupot i powtarzasz ludziom stek bzdur. Ludzi zwalniają wszędzie, nie tylko w DG. Tak było jest i będzie. Ale jeśli pracujesz normalnie tzn. bez różnorakich przygód to na pewno Cię nie zwolnią. A ty młody jak chcesz zacząć pracować w DG to powiem Ci jedno. Nie jest to praca marzeń, często masz do czynienia z chamstwem ale ogólnie jak jesteś twardy to nawet nie jest źle. Pracować trzeba wszędzie. Nie wiem gdzie zarobisz tyle co w DG w Działdowie. A takie przypadki że kasa nie trafia na konto do 10 dnia miesiąca zdarzają się niezbyt często. No ale jak już pisałem taka sytuacja jest spowodowana brakiem podpisu p. dyr. technicznego.
zdjecie uzytkownika
do - 2014-08-22 01:30:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [#xyz - 2014-08-20 20:08:04]:
w końcu doczekaliśmy się mądrego wpisu
zdjecie uzytkownika
edyta - 2014-08-24 08:12:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Witam i pozdrawiam cały Dekorglass a szczególnie panią Gienie Grabowską ,obecnie mieszkam w Gdańsku a takiej drugiej kobietki ( brygadzistki) to nie spotkałam - bardzo miło wspominam te wakacje .
zdjecie uzytkownika
Gabriela - 2014-08-24 12:50:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam Dekorglass, moja mama też pracowała kiedyś na dziale pakowania i do dzisiaj wspomina jaką serdeczną osobą była pani Genia i jej pracownicy, także pozdrawiam cały ten Dział
zdjecie uzytkownika
sort - 2014-08-26 07:34:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A dlaczego nikt nigdy nie pochwali obecnej brygadzistki a przecież ona jest taka milutkaaaa.......
zdjecie uzytkownika
ja - 2014-08-26 14:32:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
o kto teraz jest nową brygadzistką? jakiś lizus kierowniczki? Pani Genia to super babka:) Pozdrawiamy Panią Genię!!!!
zdjecie uzytkownika
super - 2014-09-03 02:31:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a co takiego robi ta super kierowniczka ;) ? a tak serio to ja tutaj jestem bo roboty potrzebuje i jeslibedzie wolne stanowisko to gdzie najlepiej o tym przeczytac?
zdjecie uzytkownika
cool - 2014-09-06 17:55:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [super - 2014-09-03 02:31:42]:
nigdzie o tym nie przeczytasz bo takich informacji nikt nie publikuje. Dowiaduj się w zakładzie, a najlepiej jeśli masz jakiegoś znajomego w DG.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dekorglass

Twoj email:
Wiadomość: