Dekorglass

Jarocin

Opinie o Dekorglass

pomoooocyyyy 2016-03-20 21:41:28
A na pakowaniu ludzie znowu nie mają pracy siedzą w domu i mają po 10 dni nowego urlopu to skandal, kto tam siedzi na planowaniu i nic nie myśli.Panie Suś weż się za tę sprawe bo za miesiąc nie bedą ci ludzie mieli urlopów to co dzieje się w tym roku to pomsta do nieba
pola 2016-03-20 21:43:52
ale rozumiem że ten urlop jest rozliczany jako płatne postojowe, prawda? w sumie to trochę niszowa branża to dekorowanie szkła a firma mniejsza, rozumiem że przestoje mogą byc
pomoooocyyyy 2016-03-21 07:30:21
no niestety nie- po prostu jest odbierany tym pracownikom ,można śmiało powiedzieć że to jest kradzież tych urlopów,w tej chwili siedzą w domach i wszyscy czekają jak na zbawienie ( na telefon )kiedy to jaśnie panie ich powiadomią że jakaś tam praca się znalazła,moim zdaniem też to powinno być naliczane PŁATNE POSTOJOWE chyba że osoba kompetętna się za to weżmie i pomoże
Jurek 2016-03-22 18:55:24
Jej co za dział. Ciagle tylko o nim i ich problemach.Strach sie bać. Przedszkole na kółkach.
ja 2016-04-02 21:40:43
Mam pytanie odnośnie płac w DG a mianowicie kiedy będą podwyżki? Wstydem jest w taki sposób traktować pracowników. Firma świadcząca usługi zdobienia dla najbardziej rozpoznawalnych, najdroższych i najbardziej wymagających klientów a płaci ludziom ledwo na przeżycie.
Ela 2016-04-02 21:48:25
Z doświadczenia powiem że brakuje Państwu związków zawodowych. Przemyślcie to a może wtedy dyrektor "pomyśli" iż pracownicy oczekują godziwej wypłaty aby normalnie funkcjonować z rodzinami.
Jjps 2016-04-02 22:12:00
Nie macie na co liczyć dopóki niezmądrzejecie i o swoje nie będziecie walczyć. Przykre ale prawdziwe. Swoją drogą ile trzeba by było płacić gdyby firma znajdowała się w większym mieście.
z 2016-04-04 11:49:31
widze, że bardzo negatywnie wypowiadacie się na temat Dekorglass. Mówicie że pensja jest słaba, to czy mozecie przybliżyć ile się u nich zarabia? Może macie duże wymagania??
baba 2016-04-04 19:22:52
na pakowaniu średnia pensja 1300 do 1500 , to tak dużo ? to uważasz że to są duże wymagania ? to wstyd że nie starcza na przeżycie zresztą pani kierownik cały czas twierdzi że my i tak dużo zarabiamy {ciekawe czy by chciała żyć za takie pieniądze}.chyba że jest lepszy miesiąc i praca to wtedy jest żdziebko lepiej
Irena@wp 2016-04-06 08:22:15
ale macie premie kwartalne socjal to sie liczy
łowca 2016-04-06 13:36:12
poszukuje kierownika produkcji szkła lub dekoracji ozdobnych na szkle.Zapytania proszę kierować do firmy PSP International
ehs 2016-05-04 12:02:04
No dobra @baba ale zważywszy na to, że nie trzeba mieć doświadczenia nie wiadomo jakiego i jest to praca fizyczna to niestety tak wyglądają zarobki. Dobrze, że umowa o pracę jest.
natris 2016-05-08 12:21:41
W przypadku pracy fizycznej, na produkcji na początku mogą dać umowę zlecenie
klępa 2016-06-08 19:14:21
Witam,tak jak dzisiaj zachowała się pani kierownik pakowania z Komornik na Grunwaldzkiej to przechodzi ludzkie pojęcie ,kompletny brak kultury taktu i wychowania.Dużo musi się jeszcze nauczyć,pokazówka była godna pożałowania ale co tam gadać to można tylko podziękować najkochańszej ,najpiękniejszej brygadziśce i kierowniczce za te lekcję pokazową p.Agnieszki
mama 2016-06-09 17:00:19
Wyrażnie pani Agnieszka nie chodzi na szkolenia na temat godnego zachowania kierownika wobec pracownika- fe nie ładnie!
ja 2016-06-10 20:48:48
Słyszałem kiedyś od Pana pełniącego funkcje kierownika że polityka jest taka aby pracownika "( usunięte przez administratora ) aby za dużo niechciał. Najlepsza metoda to metoda zastraszenia lub skłucenia załogi.
Co do szkoleń kadry adm. to tylko nagrać i Panu prezesowi pokazać co za dyrdymały i w jaki sposób wpaja się jak traktować człowieka.
@ 2016-06-12 09:00:36
niektórzy się nie nadają na stanowiska kierowników są tylko po znajomości,ostatnio znów miał łzy w oczach jak ktoś go nie posłuchał,do zastraszania się nie nadaje ,ale do skłócania pracowników i stanie godzinami przy niektórych i słuchanie plot to i owszem,nawet szkoda dla tekiego pieniędzy na szkolenia
megi 2016-06-17 09:14:43
moze nie chodzi tu w tym wszystkim o wyksztalcenie by byc kierownikiem a o pewne cechy osobowosci by kierowac ludzmi
UWAGA 2016-06-19 13:08:40
podobno znowu na pakowaniu wszyscy umyli ręce a padło na szarych ludzi zupełnie niewinnych,chodzi o 20 palet które kontrola jakości odebrała jako dobre do wysyłki -a co się okazało ani brygadzistka ani kontrol jakości nie przekazała pracownikowi który zbierał zeslifowane butelki jak mają być ułożone kratownice na palecie - dodam że zbierająca osoba to osoba głuchoniema której nie jedno trzeba przekazać , dodam że osoby z innego stanowiska nie zbierający tych butelek mają to przestawić po godzinach pracy ,jeszcze jedno jest to dział osób niepełnosprawnych na ulicy Grunwaldzkiej
brawo 2016-06-19 13:13:52
To kontrola se rączki umyła i kozła ofiarnego znalazła brawo pani kierownik
CIUPAGI 2016-06-19 15:01:44
TO KONTROLA NIECH SE PRZESTAWIA , KAWY SE SPIJAJĄ NA HALI TO I CZAS BEDĄ SE MIELI
Drek 2016-06-19 15:43:25
Pakowanie jest akurat bardzo bardzo spoko, nie mam pojęcia jak ludzie mogą mieć z tym problem, albo uważać że jest to ciężkie, owszem, bywa nudno, ale no
ja 2016-06-19 17:11:57
dajcie po cichu te palety na jedną zmiane,ten kierownik pozwala po kryjomu przed panem P.K. przebierać tak zeby nikt nie widział i nie były przed kamerami
Drek 2016-06-19 18:31:16
Ale co z tymi paletami niby jest nie tak, bo nie ogarniam prawdę mówiąc, żeby je przepakował ktoś na innej zmianie, o to Ci chodzi czy o coś zupełnie jeszcze innego, bo nie czaję tego, pozdrawiam serdecznie
,,, 2016-06-19 19:50:38
po 3 dniach gdy 20 palet poszło na magazyny odebrane przez kontrole okazało się że nie na tej stronie co powinny być odwrócone kratownice i mają cofnąć te palety na pakowanie i mają zrobić te osoby co nic temu nie są winne a co najgorsze po godzinach pracy -rozumiesz? JA NA ICH MIEJSCU POSZEDŁ BYM Z TĄ SPRAWĄ DO ODPOWIEDNIEJ OSOBY. JAK SPRAWDZAŁA KONTROL TE PALETY ŻE ZIELONE KÓŁKA PRZYKLEJAŁA
rtgh 2016-06-19 19:58:03
@Drek no moze chodzi o to ze to wszystko bylo ciezkie..ale wiaodmo ze jest to praca fizyczna wiec nigdy tak na pawde to łatwe jakieś nie będzie niestety
,,, 2016-06-19 20:06:45
CIEŻKIE TO SWOJĄ DROGĄ ALE ROZUMIESZ PO GODZINACH SWOJEJ PRACY TZN. W CZYNIE SPOŁECZNYM - NIE ZAPŁACĄ IM ,A NA DODATEK OBWINIAJĄ ZA TE PALETY OSOBY CO NIE SĄ NIC WINNE
OOOO 2016-06-19 20:12:56
TO DLACZEGO NIKT NIE PRZEKAZAŁ TAK WAŻNEJ INFORMACJI TEMU GŁUCHONIEMEMU TEMU CO ZBIERAŁ JA WINIE ZA TO BRYGADZISTKĘ NO I TĄ CO ODBIERAŁA TE NIESZCZĘSNE PALETY
ja 2016-06-19 20:21:29
a dlaczego po godzinach? na komornikach przeberają w czasie zmiany i nie muszą zostawać po godzinach,no chyba ze dyrektor sie dowie to nie,ale kierownik zawsze tak robi ze załatwia ludzi zeby przebierać palety lizusów i niemotów
Figo 2016-06-19 20:56:13
Gienia jak zawsze aktywna na forum, brawo brawo
upaoa 2016-06-19 20:58:06
No to skoro znasz ludzi @kalwin to pewnie wiesz, że atmosfera budowana jest na przyjacielskich relacjach. Jeżeli nie ma kłótni, a zawierane są sojusze a nawet w pewnym stopniu przyjaźnie, to wiadomo że się dobrze dzieje. Najlepszym dowodem na to jest brak rotacji.
:) 2016-06-19 21:29:05
haha przyjaźnie w dekorglasie to dobre było
rtgh 2016-06-19 22:18:19
no ale to co mieliscie w umowach na temat nadgodzin?
Drek 2016-06-26 16:14:27
Ale po co od razu się dowalać do ludzi, spokojnie tam, przecież to bezsensu tak sobie dowalać, zwłaszcza, że to przecież tylko forum o pracy, więc spokojnie, lepiej pogadajmy o pensjach, kierownikach, wszystkim tym co jest w temacie
megi 2016-06-27 14:51:31
Mnie rownież interesuję czy w firmie nie poszukują nikogo do działu odpowiedzialnego za malowanie butelek? jestem studentką ASP z chcecia na wakacje sobie dorobie u nich, poszukują?
Kudłaty 2016-06-29 14:25:44
Minęło 20 lat firmy i nic nie słychać o jakiejś balandze. Czyżby szef nic nie organizował dla pracowników?
pracownik 2016-06-29 15:54:31
20 lat firmy tak piękny jubileusz a szefostwo ani słowem ani gestem -smutno a w nie których firmach tak potrafią się cieszyć z takiego święta ,to wszystkiego najlepszego
megi 2016-07-07 13:45:49
Ponad 20 lat istnienia firmy to rzeczywiscie jest swieto wiec trzeba uczcic to impreza.
nigdyNaSitodruk 2016-07-14 23:17:11
wyrazy współczucia dla działu sitodruku którzy wypalają czyste butelki dla innych działów i na dodatek są poganiani żeby wypalili jak najwięcej za DNIÓWKĘ !!!!!! PORAŻKA !!!!!!!!1
bobob 2016-07-15 10:45:20
w sumie jakby jednak ktoś w tej firmie szukał pracy to polecam na ich stronie szukać zatrudnienia, ale nie ma ofert, jest nza to namiar na dział hr gdzie aplikacje wysyłać
ja 2016-07-15 23:01:51
Na sitodruku są najgorsze lenie ,więc jak troche popracują to nic im sie nie stanie,a może szkielety wyrobią sobie jakieś mięśnie ,tylko by chcieli siedzieć i robić akordy ,BRAWO
ahh 2016-07-15 23:17:42
Wiadomo, że jak ktoś chce podjać u nich zatrudnienie to najlepiej powinien dowiadywać się bezpośrednio w firmie, ale wydaje mi się, że na razie nie było żadnej oferty pracy. Kto wie, może się poszczęści.
ja 2016-07-17 21:17:45
się odezwał napakowany "pracuś"
kenc 2016-07-17 21:33:06
Widocznie nic się nie pokazuje @ahh, bo nie ma takiej potrzeby, ale o ofertach najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich.
Kudłaty 2016-07-19 09:12:30
W Dekorglasie jest bardzo dużo fikcyjnych stanowisk. Ilu jest tu niepotrzebnych ludzi którzy biorą pieniądze za nic. Szef to niech żyje 150 lat bo jak go zabraknie to firma się rozpadnie
hmm? 2016-07-19 10:14:12
Możesz sprecyzować @Kudłaty bo to, przecież nie prl, że czy się stoi czy się leży 1000 zł się należy trudno mi uwierzyć w to, że płacą ci tutaj za nic
aaa 2016-07-20 23:37:55
to prawda płacą niektórym za nic,wytarczy tam dobrze żyć z kierownikiem lub brygadzistą i karta zrobiona idealnie do wysokiej wypłaty,szef to nie wie co się tam dzieje,bo by połowe kierowniczków sam wywalił
propose 2016-07-21 13:45:12
Na spokojnie jest szansa na wyższe zarobki @hmm?, bo pewnie do tego dochodzą odpowiednie premie, ale zastanawiam się czy wypłata jest w pełni terminowa.
Ja 2016-08-04 11:21:27
A co tam na pakowaniu słychać? ???
rtgh 2016-08-04 20:26:42
@propse hej hej noo ale wiesz co mysle ze po jakims czasie jest szansa jednak na jakas premie czy pdowyzke bo wiadomo ze z czasem sie przeciez zdobywa odpowiednie doswiadczenie w pracy i moze na przyklad dochodza do tego jakies nowe obowiazki prawda?
Zostaw swoją opinię o Dekorglass - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dekorglass