Kurs nowoczesne techniki sprzedaży 36h

sprzedaż

Umiejętność sprzedaży jest
w dzisiejszych czasach jedną z najbardziej cenionych i poszukiwanych na rynku pracy. Zdolność profesjonalnej autoprezentacji, prowadzenia skutecznej rozmowy handlowej, a także efektywnej prezentacji produktów to cechy, który powinien posiąść każdy Sprzedawca.


Do czego przygotuje mnie ten kurs?

Kurs Nowoczesne techniki sprzedaży (36 h dydaktycznych - 45 min.)  wprowadzi Państwa w świat handlu, dzięki czemu wzrośnie Państwa szansa na otrzymanie wymarzonego stanowiska. Podniesie Państwa kwalifikacje i zalety w oczach pracodawcy.

Do kogo adresowany jest ten kurs?

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą nabyć nową wiedzę i umiejętności z zakresu technik sprzedaży i prezentacji produktu. Szkolenie z nowoczesnych technik sprzedaży szczególnie dedykowane jest dla osób rozpoczynających pracę w handlu jak również doświadczonych handlowców chcących rozszerzyć swoje zdolności komunikacyjne i poznać nowoczesne techniki sprzedaży.


Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu?

Na kursie sprzedażowym dowiesz się m.in.:  
 • jakie są indywidualne cechy handlowca pożądane w zawodzie,
 • jak mówić, by być słuchanym
 • jak eksponować atuty produktu,
 • jak kreować potrzeby klienta,
 • indywidualnego podejścia do kupującego,
 • jak sprzedać niesprzedawane
 • jak zarabiać na sprzedaży przez internet 
 • autoprezentacja 
 • metody radzenia sobie z obiekcjami klientów 
 • jak budować długotrwałe relacje z klientami

Poznaj sztukę dobrej sprzedaży

Dodatkowo na kursie nowoczesne techniki sprzedaży zdradzimy techniki sprzedaży stosowane przez największe marki na rynku !!!

Gdzie mogę podjąć pracę po ukończeniu kursu?

Kurs Nowoczesne techniki sprzedaży pozwala zdobyć umiejętności potrzebne do pracy na stanowisku sprzedawcy/handlowca w dowolnej branży. Po ukończeniu szkolenia mogą Państwo ubiegać się o posadę sprzedawcy w firmach z branży usługowej, sklepach internetowych, działach sprzedaży i marketingu. Każdy uczestnik kursu przystępuje do egzaminu, po którego pozytywnym zaliczeniu otrzyma zaświadczenie ukończenia kursu zgodne ze wzorem Rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej z dnia 11.01.2012r. Sprawdź czy nadajesz się na sprzedawcę - czytaj artykuł.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Jedna trzecia publikowanych na www.gowork.pl ofert w ciągu ostatnich trzech miesięcy skierowanych było do pracowników sprzedaży - w ciągu trzech miesięcy handlowcy mogli wybierać spośród 20 tysięcy ogłoszeń. Każdego miesiąca w naszym serwisie GoWork.pl pojawia się wiele ofert, proponujących zatrudnienie na tym stanowisku. Naucz się teoretycznych podstaw i praktycznych aspektów zawodu, który jest i będzie potrzebny. Zobacz oferty pracy w sprzedaży.

Firma GoWork.pl zachęca do wzięcia udziału w kursie Nowoczesne techniki sprzedaży ze względu na największą liczbę godzin szkoleniowych na rynku przy najniższej cenie. Posiadamy w pełni wyposażone sale szkoleniowe, a uczestnikom gwarantujemy niezbędne materiały do nauki. Niezwykle doświadczona kadra wykładowców doskonale przygotowuje uczestników z zakresu sprzedaży. Chętnie dzielą się swoim bogatym doświadczeniem i udzielają praktycznych porad.

Kurs odbywa się w kilkunastu polskich miastach: Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Siedlcach, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Zielonej Górze, Rzeszowie. Zajęcia odbywają się w małych, kameralnych grupach.

Zawsze dostosowujemy harmonogram zajęć do uczestników - dogodne dni oraz godziny zajęć. Staramy się organizować kameralne grupy dzięki czemu każdy uczestnik może liczyć na indywidualne podejście lektora podczas 90% zajęć praktycznych.


O wysokiej jakości naszych szkoleń świadczy certyfikat ISO 9001:2015.


Galeria

Program kursu

Oferujemy Państwu specjalistyczne szkolenia z branży sprzedażowej: Profesjonalna autoprezentacja (10h), Rozmowa handlowa (22h), Prawne aspekty sprzedaży (4h). Aby zdobyć kompleksową wiedzę polecamy uczestnictwo w całym kursie Nowoczesne techniki sprzedaży (36h) w cenie 849zł. Absolwenci całego kursu otrzymują zaświadczenie na druku MEN świadczące o nabyciu umiejętności pomocnych w wykonywaniu zawodu Specjalisty ds. sprzedaży (kod zawodu: 522301)

CZĘŚĆ I PROFESJONALNA AUTOPREZENTACJA (10h)

PROFESJONALNA AUTOPREZENTACJA

 • Wizerunek sprzedawcy, a proces sprzedażowy. 
 • Czynniki wpływające na sukces
 • Profesjonalizm, czyli jak utrzymać wysoki poziom obsługi mając zły dzień.

CZĘŚĆ II ROZMOWA HANDLOWA (22h)

ZASADY PROWADZENIA ROZMOWY HANDLOWEJ 
 • Przygotowanie
 • Otwarcie rozmowy
 • Prezentacja oferty
 • Zamknięcie sprzedaży

 OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA

 •  Dlaczego warto zadbać o klienta po dokonanym zakupie
 • Jak budować długotrwałe relacje z klientami

TYPY KLIENTÓW - ROZRÓŻNIENIE TYPÓW KLIENTÓW WG STOPNIA PEWNOŚCI SIEBIE I STOPNIA WRAŻLIWOŚCI 

 • Rodzaje klasyfikacji typów klienta
 • Rozróżnienie typów klientów wg stopnia pewności siebie i stopnia wrażliwości
 • Prowadzenie rozmowy handlowej z uwzględnieniem różnych typów klienta

PODSTAWOWE ZASADY PROFESJONALNEGO MERCHANDISINGU

 • Wywieranie wpływu na klientów w sklepie
 • Strategie i techniki cenowe
 • Neuromarketing, czyli w jaki sposób klienci kupują przez bodźce.

CZĘŚĆ III PRAWNE ASPEKTY SPRZEDAŻY (4h)

PRAWNE ASPEKTY SPRZEDAŻY

 • Zakup jako umowa kupna
 • Zawarcie i wykonanie umowy kupna sprzedaży
 • Umowy w handlu elektronicznym
 • Gwarancja jakości
 • Reklamacji

 Pełny program kursu nowoczesne techniki sprzedaży

Organizacja zajęć

Kurs Nowoczesne techniki sprzedaży 36h dydaktycznych (45 min.) odbywa się  w trybie wieczorowym: zajęcia w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17:00 - 21:30 - trwa 6 dni.

Istnieje możliwość ustalenia innych godzin według dyspozycyjności kursantów. Swoje preferencje godzinowe można zgłaszać do koordynatora zaraz po rejestracji.

Absolwenci całego kursu otrzymują zaświadczenie zgodne ze wzorem Rozporządzenia MEN z dnia 11.01.2012, świadczące o nabyciu umiejętności pomocnych w wykonywaniu zawodu sprzedawcy.

Materiały szkoleniowe
Oferujemy Państwu możliwość wyboru materiałów szkoleniowych:

Materiały tradycyjne - cena zawiera standardowe materiały wydawane w postaci książek papierowych czy drukowanych skryptów lub innej, w zależności od ustaleń
.

Tablet- opcja płatna dodatkowo 250 zł. Cena zawiera 7- calowy tablet  FreeMe x4 7. Urządzenie pracuje na systemie operacyjnym lepszym od poprzedniego modelu Android 4.4 KitKat. Posiada między innymi: wydajny procesor Quad-core 1.0GHz, wbudowaną kamerę 0,3 Mpix, wbudowana pamięć flash 8 GB, pamięć RAM 512 MB, układ grafiki 3D, możliwość podłączenia Internetu WIFI, multimedia: AUDIO/WIDEO/FOTO. Gadżet po zakończeniu szkolenia przechodzi na własność kursantów.
Wykładowcy

Firma GoWork zatrudnia ponad 200 wykładowców w całym kraju. Naszych trenerów możemy pochwalić za duże doświadczenie nie tylko w prowadzeniu szkoleń, ale również za doświadczenie praktyczne w dziedzinach, z których prowadzą warsztaty.

Współpracujemy z najlepszymi na rynku sprzedawcami, przedstawicielami handlowymi i managerami, dla których najnowsze techniki sprzedaży nie stanowią żadnych tajemnic, a ich celem jest osiągnięcie jak najlepszych wyników sprzedażowych. Ukończyli wiele kursów z zakresu umiejętności handlowych potwierdzonych certyfikatami.

Na etapie rekrutacji dokładnie weryfikujemy kompetencje naszych trenerów, ich umiejętności, oraz wiedzę.Dbając o najwyższą jakość naszych usług po każdym szkoleniu przygotowanie naszych wykładowców jest oceniane w ankietach poszkoleniowych przez uczestników szkoleń.

trenerPaweł Janas - Trener sprzedażowy i HR-u miękkiego. Nie tylko teoretyk, ale przede wszystkim praktyk. Swoją karierę rozpoczął jako trener wewnętrzny , w każdemu b.dobrze znanej sieci Empik. Później realizował projekty za pośrednictwem firmy szkoleniowej m.in. dla Poczty Polskiej. Obecnie współpracuje okazjonalnie z Go ...

Dowiedz się więcej

Anna Flor-Grzywnowicz-trener kursu nowoczesne techniki sprzedażyAnna Flor - Grzywnowicz - absolwentka Psychologii na Uniwersytecie im. Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Wyższej Szkole Administracji i Przedsiębiorczości w Lublinie, Pedagogiczne Studia Kwalifikacyjne na UMCS-ie oraz Jobcoaching w Szkole Wyższej ...

Dowiedz się więcej

Sebastian Wasilewski - trener, coach szkolenia nowoczesne techniki sprzedażySebastian Wasilewski - z wykształcenia pedagog społeczny, trener i coach z zamiłowania. Doświadczenie zawodowe zdobywał na stanowiskach trenera wewnętrznego w firmach sprzedażowych typu call center, w firmie telekomunikacyjnej, w firmie finansowej. Był odpowiedzialny m.in. za wstępne szkolenia produktowe, szkolenia sprzedażowe ...

Dowiedz się więcej

Jolanta Kozeracka-trener kursu nowoczesne techniki sprzedażyJolanta Kozeracka - od ponad 12 lat związana z handlem i usługami, a wcześniej z edukacją (12 lat). W 1992 roku rozpoczęła pracę jako nauczyciel – polonista. Uzyskała tytuł Egzaminatora języka polskiego. Wielokrotnie brała udział w pracach Szkolnego Zespołu Egzaminacyjnego, a także Zewnętrznej Komisji Sprawdzającej ...

Dowiedz się więcej

Zobacz całą kadrę

Szkolenia uzupełniające


Koordynator

 
Zdjęcie Zapytaj koordynatora

Karolina Jońska

Tel.: 22 622 13 09 wew. 809

Kom.: 531 618 036

karolina.jonska@gowork.pl

 

Referencje

quote
Zapisałam sie na kursu Nowoczesne Techniki Sprzadaży w gowork.pl ponieważ chciałam zdobyć wiedzę i praktyczne doświadczenie by rozpocząć pracę w sklepie odzieżowym. kurs poleciła mi koleżanka. Rzeczywiście szkolenie bardzo dużo mi dało, było prowadzone bardzo profesjonalnie, ale też w miłej atmosferze. Teraz na pewno bedę się czuła pawniej na rozmowach, szukając pracy.
quote
Małgorzata Dębek
uczestniczka szkolenia "Nowoczesne techniki sprzedaży" w Warszawie
quote
Pragnę podziękować za profesjonalne przygotowanie szkolenia i przeprowadzenia kursu "Nowoczesne techniki sprzedaży" firmie Gowork.pl z siedzibą w Warszawie przy ul. Żurawiej 47/49. Bardzo wysoko oceniam pracę trenerów, zarówno pod względem wiedzy merytorcznej jak i praktycznej.
quote
Marta Żak
specjalista ds. szkoleń
quote
Pracuję w handlu i chciałam podnieść swoje kwalifikacje oraz poszerzyć wiedzę z tego zakresu. Kurs spełnił moje oczekiwania. Zorganizowany i pzreprowadzony został w profesjonalny sposób. Wykładowca, który prowadził zajęcia był bardzo kompetnetny, przystępnie przekazywał wiedzę i udzielał kursantom trafnych wskazówek. Z pewnością jest to firma i kurs godny polecenia.
quote
Karolina Piasecka
uczestniczka szkolenia nowoczesne techniki sprzedaży w Katowicach
quote
Na kurs nowoczesne techniki spzreadzy zostałem skierowany przez pracodawce. Poczatkowo nie byłem zadowolony z tego, że muszę chodzić na jakieś szkolenie, ale juz na pierwszych zajęciach, prowadzonych przez p. Hejmowskiego przekonałem się, że to nie będzie zwykła teoretyczna "paplanina" - co bardzo mi się spodobało.
quote
Jacek Krzeszewski
uczestnik szkolenia nowoczesne techniki sprzedaży
Sprawdź opinie wystawione przez naszych kurstantow

Siedziby szkoleniowe

Oddział Główny:

ul. Żurawia 47, piętro III, 00-680 Warszawa ścisłe centrum

Biuro czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 8.00 do 15.00

Tel. 22 622 13 09

 • Warszawa:

  ul. Żurawia 47 piętro III

  00-680 Warszawa

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 22 622 13 09

 • Katowice:

  Ul. 3 Maja 13 (wejście od ul. Stawowej 10)

  40-096 Katowice

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 32 701 25 50

 • Kraków:

  Wielopole 18b, II piętro

  31-072 Kraków

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 12 359 99 00

 • Lublin:

  ul. Przechodnia 4, p. 2 (biuro), 20-002 Lublin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 81 477 90 00

 • Łódź:

  ul. Gdańska 90, piętro I

  lokal nr 1-4, klatka A

  90-508 Łódź,

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 42 292 81 00

 • Olsztyn:

  ul. Seweryna Pieniężnego 18B, lok. 201

  10-006 Olsztyn

  ścisłe centrum - zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Białystok:

  ul. Lipowa 32, pok. 210 - sekretariat

  15-428 Białystok

  zobacz na mapie 

  Tel. 22 622 13 09

 • Poznań:

  Św. Marcin 66/72, piętro 11

  61-807 Poznań

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 61 818 28 14

 • Szczecin:

  ul. Kaszubska 52, lokal 210

  70-226 Szczecin

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 91 820 70 00

 • Bydgoszcz:

  ul. Jagiellońska 12, I piętro

  85-067 Bydgoszcz

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 525208000

 • Siedlce:

  ul. Kochanowskiego 18

  08-110 Siedlce

  zobacz na mapie

  Tel. 25 749 39 00

 • Wrocław:

  ul. Ruska 51B

  50-079 Wrocław

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 71 729 39 00

 • Gdańsk:

  ul. Wały Piastowskie 1, piętro 5, pokój 510 C

  80-749 Gdańsk

  ścisłe centrum - zobacz na mapie

  Tel. 58 717 89 00

Zapisy

 1. Aby dokonać rejestracji należy odszukać interesujący termin i miasto. Zapisu dokonujemy poprzez kliknięcie opcji "Zapisz się"
 2. Otworzy się Państwu formularz zgłoszeniowy. Po dokładnym wypełnieniu formularza klikamy na ikonkę "zapisz" na dole tekstu. Ważne, aby podane dane były zgodne z rzeczywistością, ponieważ część z nich potrzebna jest do przygotowania dyplomu i zaświadczenia dla uczestników.
 3. Pamiętamy, aby przeczytać i zaakceptować regulamin. Bez tego nie będzie możliwa dalsza rejestracja (z regulaminem można zapoznać się w tym momencie, można, też później, ponieważ załączany jest do umowy- zgłoszenie).
 4. Po poprawnym procesie rejestracji, wygeneruje się Państwu umowa, którą należy pobrać, wydrukować, podpisać i odesłać do nas faxem, mailem lub pocztą.
 5. Na podany przez Panią/Pana adres e-mailowy zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.
 6. Wpłaty zaliczki(lub całości kwoty) należy dokonać na podany w umowie- zgłoszenie numer rachunku bankowego najpóźniej na drugi dzień po dokonaniu rejestracji. Gwarantuje to pewne miejsce na liście uczestników szkolenia.
 7. Wpłata pozostałej kwoty za kurs najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem kursu.
 8. Oficjalnym zaproszeniem na kurs jest harmonogram szkolenia wysyłany mailem najpóźniej 1 dzień przed przystąpieniem do szkolenia.
 9. Dokonując rejestracji na pierwsze szkolenie automatycznie tworzy się Państwa konto na stronie GoWork.pl. Jeśli chcą Państwo dokonać zapisu na kolejne szkolenie wystarczy się zalogować poprzez zakładkę "logowanie", dzięki czemu nie trzeba ponownie wpisywać swoich danych. Ważne, aby zapamiętać hasło i adres mailowy, na który dokonana była pierwsza rejestracja.
 10. Dla  osób zarejestrowanych jako bezrobotne istnieje możliwość sfinansowania szkolenia w pełnej wysokości przez Powiatowy Urząd Pracy (zapraszamy osoby z całego kraju). Zobacz jaka jest procedura ubiegania się o refundowanie szkolenia z Urzędu Pracy!
Zobacz terminy

Kurs Nowoczesne techniki sprzedaży (36 h) - tryb dzienny

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Białystok
od 2017-01-30 do 2017-02-09
Cena: 849
Cena: 1099
Bydgoszcz
od 2017-01-30 do 2017-02-09
Cena: 849
Cena: 1099
Gdańsk
od 2017-01-30 do 2017-02-09
Cena: 849
Cena: 1099
Katowice
od 2017-01-30 do 2017-02-09
Cena: 849
Cena: 1099
Kraków
od 2017-01-30 do 2017-02-09
Cena: 849
Cena: 1099
Lublin
od 2017-01-30 do 2017-02-09
Cena: 849
Cena: 1099
Olsztyn
od 2017-01-30 do 2017-02-09
Cena: 849
Cena: 1099
Poznań
od 2017-01-30 do 2017-02-09
Cena: 849
Cena: 1099
Rzeszów
od 2017-01-30 do 2017-02-09
Cena: 849
Cena: 1099
Siedlce
od 2017-01-30 do 2017-02-09
Cena: 849
Cena: 1099
Szczecin
od 2017-01-30 do 2017-02-09
Cena: 849
Cena: 1099
Warszawa
od 2017-01-30 do 2017-02-09
Cena: 849
Cena: 1099
Łódź
od 2017-01-30 do 2017-02-09
Cena: 849
Cena: 1099

Kurs Nowoczesne techniki sprzedaży (36 h) - tryb wieczorowy

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Białystok
od 2017-01-30 do 2017-02-09
Cena: 849
Cena: 1099
Bydgoszcz
od 2017-01-30 do 2017-02-09
Cena: 849
Cena: 1099
Gdańsk
od 2017-01-30 do 2017-02-09
Cena: 849
Cena: 1099
Katowice
od 2017-01-30 do 2017-02-09
Cena: 849
Cena: 1099
Kraków
od 2017-01-30 do 2017-02-09
Cena: 849
Cena: 1099
Lublin
od 2017-01-30 do 2017-02-09
Cena: 849
Cena: 1099
Olsztyn
od 2017-01-30 do 2017-02-09
Cena: 849
Cena: 1099
Poznań
od 2017-01-30 do 2017-02-09
Cena: 849
Cena: 1099
Siedlce
od 2017-01-30 do 2017-02-09
Cena: 849
Cena: 1099
Szczecin
od 2017-01-30 do 2017-02-09
Cena: 849
Cena: 1099
Warszawa
od 2017-01-30 do 2017-02-09
Cena: 849
Cena: 1099
Wrocław
od 2017-01-30 do 2017-02-09
Cena: 849
Cena: 1099
Łódź
od 2017-01-30 do 2017-02-09
Cena: 849
Cena: 1099

Nowoczesne techniki sprzedaży - tryb dzienny

Miejsce
Termin
Wersja standardowa
Wersja z tabletem
Wrocław
od 2017-01-30 do 2017-02-09
Cena: 849
Cena: 1099
Zapisz się